METROPOLITAN │Nadštandardný štýlový 4i byt s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořákovo nábrežie | 179 m²

METROPOLITAN │Nadštandardný štýlový 4i byt s terasou Nachádza sa na 10 podlaží v novostavbe s

Publikované: 24.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,500 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom : TOP PONUKA - 4 - izbový byt s garážou v Starom Meste - Sokolská

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Sokolská | 102 m²

JKV REAL ponúka na prenájom jedinečný 4 - izbový byt s garážou na Sokolskej ulici v Bratislave.

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,550 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenajmeme 4 izb byt na Zámockej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Zámocká | 150 m²

Prenájom luxusného 4-izbového bytu – Zámocká ulica, Bratislava – Staré Mesto Ponúkame na prenáj

Publikované: 05.10.2020 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Bývanie pri Bratislavskom hrade - prenájom veľkého zariadeného 4-izb. bytu na ul. Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 120 m²

Bývanie pri Bratislavskom hrade Ponúkame na prenájom zariadený 4-izbový byt v atraktívnej čast

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Zariadený 4 izbový byt s dvomi balkónmi, s garážovým státím a s nádherným výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Martinengova | 110 m²

Ponúkame na prenájom 4 izbový byt s jedným z najkrajších výhľadov v Starom Meste, kúsok od Hors

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Výnimočný 4 izbový byt v tehlovom dome pod Slavínom s dvojgarážou a výhľadom na celú Bratislavu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Mošovského | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4 izbový byt na Mošovského ulici v bratislavskom Starom Meste. Te

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

463,500 € 4931 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 41733 | Plne klimatizovaný luxusný 4-izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 195 m²

Plne klimatizovaný luxusný 4-izbový byt na 2. podlaží elegantnej rezidencie s wellness a privát

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | REZERVOVANÉ | 112028 | Elegantný veľkometrážny byt s rozlohou 121 m² v kompletne zrekonštruovanom historickom dome

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 121 m²

Elegantný veľkometrážny byt s rozlohou 121 m² je situovaný v kompletne zrekonštruovanom histori

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 112449 | Veľkorysý 4-izbový byt s nezameniteľnou atmosférou na 1. NP staromestskej vily

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Koreničova | 145 m²

Veľkorysý 4-izbový byt s nezameniteľnou atmosférou je situovaný na 1. NP staromestskej vily v j

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 4476 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112099 | Štvorizbový staromestský byt s tromi kúpeľňami, situovaný v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dobrovičova | 160 m²

Štvorizbový staromestský byt s tromi kúpeľňami, situovaný v centre Bratislavy na Dobrovičovej u

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 106280 | Vzdušný 4-izbový byt v prestížnom projekte Eurovea Riverside na nábreží Dunaja s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 141 m²

Vzdušný 4-izbový byt v prestížnom projekte Eurovea Riverside na nábreží Dunaja ponúka komfortné

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 113208 | Dizajnovo zariadený 4-izbový byt na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Banskobystrická | 130 m²

Dizajnovo zariadený 4-izbový byt na prenájom disponuje veľkorysou loggiou a balkónmi s výhľadmi

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112462 | Prémiový štvorizbový byt s terasou, krbom a vlastnou murovanou garážou v srdci Palisád

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Godrova | 181 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj prémiový štvorizbový byt s terasou, krbom a vlastnou

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 33118 | Na prenájom klimatizovaný 4-izbový byt s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 268 m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný 4-izbový byt s terasou situovaný na 2. poschodí moderne zrek

Publikované: 26.07.2019 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS I 102094 I 4-izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 181 m²

Unikátny 4-izbový strešný pethouse v rezidencii City Gate s výhľadom na dominanty Bratislavy pr

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,099,000 € 6072 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109245 | Veľkorysý 4-izbový byt s terasou situovaný v komornej štvorpodlažnej vile pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 137 m²

Veľkorysý 4-izbový byt s terasou na prenájom situovaný v komornej štvorpodlažnej vile v blízkos

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 20.08.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,000 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS I 100951 l 4-izbový byt Horský park, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 118 m²

Prenájom klimatizovaného strešného 4-izbového bytu elegantnej rezidencie s wellness a privátnou

Publikované: 10.07.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,100 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112822 | Slnečný 4-izbový byt s dvoma terasami s panoramatickými výhľadmi na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 155 m²

Slnečný 4-izbový byt s dvoma terasami s panoramatickými výhľadmi na mesto je umiestnený v novos

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,070,000 € 6903 €/m²

Priestranný 4 izbový byt s krbom, garážou a 2 balkónmi – Bratislava I. Staré Mesto, Martinengova ulica.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Martinengova | 115 m²

Ponúkame na prenájom nadštandardný 4 izbový byt v jednej z najprestížnejších lokalít Staré Mest

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PREDAJ 4 izb. bytu - Gunduličova, BA I, 103m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 0 m²

Ponúkame na predaj 4 izb. byt na Gunduličovej ul. v Bratislave na prestížnej adrese uprostred b

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 12.09.2024
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,051 €

GRAVITAS | 4-izbový byt (apartmán) v Starom Meste na Čajakovej ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Čajakova | 89.05 m²

Ponúkame na predaj posledný 4-izbový byt (apartmán) v štvorpodlažnom objekte v ucelenej mestsk

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,080 € 4380 €/m²

POTENCIÁL NA GRÖSSLINGOVEJ - 4IZBOVÝ BYT PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 112 m²

B10 ponúka na predaj tento výnimočný 4 izbový byt v tehlovej stavbe z roku 1986 na Grösslingove

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

459,900 € 4463 €/m²

DOM-REALÍT, - Luxusný 4i byt v rezidencii na Hradnom kopci

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Lichardova | 187 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na prenájom nadštandardný byt v rezidencii v TOP prominentnej lokalite Bra

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

DOM-REALÍT, - 3,5-izbový byt s veľkou terasou a výhľadom na Hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Lichardova | 140 m²

Ponúkame na prenájom 3,5 izbový byt v rezidencii v TOP prominentnej lokalite Bratislavy pri hra

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,300 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Upresniť hľadanie