UNIQ Majakovského – 4i exkluzívny byt v srdci prírody

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 148.64 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE s hrdosťou predstavuje UNIQ Majakovského, exkluzívny 4-izbový byt na

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Byt B18 – vlajková loď bývania s panoramatickou terasou, samostatnou kuchyňou a výhľadmi na hrad a Downtown

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 142 m²

Bytový dom sa nachádza na hranici historického centra Starého Mesta a novovznikajúceho bratisla

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

765,800 € 5393 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HAUSBERG 4 izbový byt s veľkou terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Partizánska | 156.41 m²

ZENITH Luxury Real Estate prenajíma nadštandardný 4 izbový byt výnimočnom bytovom dome HAUSBE

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,600 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

HAUSBERG 4 izbový byt s veľkou terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Partizánska | 185.06 m²

ZENITH Luxury Real Estate prenajíma nadštandardný 4 izbový byt výnimočnom bytovom dome HAUSBERG

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

4,000 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

UNIQ Majakovského – 4i exkluzívny byt v srdci prírody

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 197.3 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

4,250 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Byt B19 – dokonalý byt so súkromnou terasou a signatúrnymi výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 149.97 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

743,000 € 4954 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusný 4 izbový byt v Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 125 m²

ZENITH LUXURY Real Estate predáva dokonalý skolaudovaný 4 izbový byt 152m2 s dvomi terasami a v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

997,400 € 7979 €/m²

HAUSBERG 4 izbový byt s veľkou terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Partizánska | 156.46 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,600 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

PREDAJ >> 4-izbový byt v ikonickom dome Weinwurm | Lermontovova, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Lermontovova | 87.3 m²

Realitná kancelária MENSORI ponúka na PREDAJ výnimočný 4-izb. byt na ulici Lermontovova 11 situ

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

750,000 € 8591 €/m²

Dvořákovo nábrežie 4, 811 02 Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 275 m²

O dopyte po unikátnych nehnuteľnostiach v Starom meste nieje najmenších pochýb. Zriedka kedy sa

Publikované: 16.01.2024 Aktualizované: 18.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,689,900 € 6145 €/m²

Predaj - 4 izbový byt Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 88 m²

N100-114-EMJU Hľadáte byt, ktorý by ste si zariadili podľa vlastných predstáv? Potrebujete p

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

PREDAJ štýlový 4+1 izb.byt+2 balkóny Bratislava-Staré Mesto (N011-114-ANHO)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 0 m²

Predstavte si bývanie, kde sa noblesa minulosti stretáva s komfortom súčasnosti. Tento štýlový

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 €

PRENÁJOM - 4 izb. štýlový byt, 1-3 x parking, výhľad na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 150 m²

Ponúkam na PRENÁJOM ŠTÝLOVÝ 4-IZBOVÝ BYT priamo pod BA HRADOM, 150 m2 obytnej plochy. Ikonické

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Apartmán pre 4 osoby so 4 samostanými izbami v centre BA.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grosslingova | 110 m²

ID: 13443463 Ponúkame vám na prenájom priestranný apartmán zo štyrmi samostnanými, nepriechodn

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Predaj - byt Grösslingova, Staré Mesto, kompletná rekonštrukcia, 140m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 140 m²

Ponúkame na predaj výnimočný veľkometrážny byt v srdci bratislavského Starého Mesta na prestížn

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

692,000 € 4943 €/m²

Novinka
Novinka

Unikátny staromestský 4izb. byt 120m2, Sládkovičova ul., rezidenčná štvrť Palisády, 2x kúpeľňa a WC, vysoké stropy 3,80m, voľný od 1.7., TOP ADRESA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Sládkovičova | 120 m²

Prenájom unikátneho staromestského 4izb. bytu o výmere 120m2 v historickej budove na Sládkovičo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,350 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │ Luxusne zariadený 4i mezonet v historickom centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 218 m²

METROPOLITAN I Luxusne zariadený 4i mezonet v historickom centre Nehnuteľnosť sa nachádza na

Publikované: 17.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │ Moderný 4-izbový byt vo vile s bazénom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Strážna | 160 m²

METROPOLITAN │ Moderný 4-izbový byt vo vile s bazénom, Nové Mesto METROPOLITAN ponúka na prená

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

METROPOLITAN Luxusný veľkometrážny 4i byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Tallerova | 204 m²

METROPOLITAN │Luxusný 4-izbový zariadený byt v centre Luxusný 4-izbový byt v centre Bratislavy

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

4,000 €/mesiac 20 €/mesiac/m²