Neibrs | Eurovea Riverside | Prenájom luxusného 4- izbového bytu, 2x parking, 2x pivničná kobka

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 145 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka exkluzívne na prenájom luxusný 4-izbový byt s výhľadom na Dun

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,700 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Klimatizovaný 4-izbový byt, v úplnom centre mesta, Laurinská ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Laurinská 243/21 | 106.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný, investičný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

490,000 € 4614 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

DOPYT kúpa 4 izb byt Staré Mesto Expisreal

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | - | 100 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme 4 izb byt na kúpu, môžu byť lokality - Ružinov, Staré mesto, Nov

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

4-izbový byt, 155m2, terasa, ul. Štefánikova, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Štefánikova | 160 m²

Aktuálna ponuka, ktorú Vám predstavujem je na prenájom nadštandardný priestranný a klimatizovan

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj luxusného mezonetu Lešková s jedinečným prístupom na celú strechu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Leškova | 173.52 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. S hr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,149,000 € 6622 €/m²

Prenájom priestranného mezonetu s terasou,Tichá ulica - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Tichá 33 | 153.16 m²

Ponúkame na prenájom veľkorysý mezonetový byt, ktorý vznikol spojením dvoch samostatných bytový

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,000 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNY STAROMESTSKÝ BYT NA OBCHODNEJ — IDEÁLNY NA BÝVANIE AJ INVESTÍCIU

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

Predstavujeme vám výnimočný 4-izbový byt s veľkorysou výmerou 110 m² a dvomi balkónmi, situovan

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

490,000 € 4455 €/m²

Luxusný 4-izbový byt v projekte SKY PARK na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Čulenova | 114 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt s exkluzívnym výhľadom na Bratislavský hrad, ktorý sa

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

Bývanie pri Bratislavskom hrade v 4-izbovom byte

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Smetanova | 152 m²

Luxusný 4-izbový byt s výhľadom na Bratislavský hrad (152 m²) Ponúkame na prenájom priestranný

Publikované: 29.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Veľkorysý byt vhodný pre rodinu aj prácu z domu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 125 m²

NA PREDAJ: Ponúkame jedinečný 3-izbový mezonet v žiadanej lokalite m.č. Ružinov, len pár minú

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 3120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj exkluzívny 4 izbový byt v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 121 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj priestranný a elegantný 4-izbový byt

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

735,000 € 6074 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NUERA︱EUROVEA TOWER - Penthouse 4-izbový s výhľadom na Dunaj, 44.p.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 138.6 m²

Realitná kancelária Nuera, ako exkluzívny partner developera J&T Real Estate, Vám ponúka na pre

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Ticho uprostred mesta – reprezentatívny byt s krbom pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 135 m²

Bývanie, ktoré si pamätáte. Kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt na jednej z najkrajších adri

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

VEĽKORYSÝ 4 izb. 130 m2 + balkón - PREZIDENTSKÝ PALÁC - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Štefánikova | 130.37 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka VÝNIMOČNÚ ponuku, veľkorysý 3 izbový byt v

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

445,000 € 3413 €/m²

Novinka
Novinka

STAROMESTSKÝ 4 IZB. BYT S LODŽIOU NA KONVENTNEJ, BA I – STARÉ MESTO, ID: 0470

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Konventná | 126 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt situovaný na Konventnej u

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS
Novinka
Novinka

Na predaj samostatne stojaci 4- izbový rodinný dom v obci Parndorf, Rakúsko

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | - | 100 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení developéra na predaj dvoj-podlažný 4-izbový rodin

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

492,200 € 4922 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 4 izbový atypický veľkometrážny tehlový byt 111 m2, 2 x balkón s výhľadom na celé mesto, Drotárska cesta, Staré mesto, BA I..

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 111 m²

Predaj 4 izbový bytu z nádherným výhľadom na celú Bratislavu o výmere 95 m2, plus balkón 11 m2

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 3784 €/m²

Prenájom 4 izbového bytu (3x balkón)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 99.72 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 4-izbový byt na Tekovskej ulici, nachádzajúci sa na 2. pos

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,250 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

ALL INCLUSIVE | 4 IZBOVÝ BYT | BRATISLAVA | STARÉ MESTO | OBCHODNÁ UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka priestranný 4+1 IZBOVÝ BYT NA OBCHODNEJ ULI

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

497,999 € 4527 €/m²

TARGETreal | Priestranný 4i byt s vysokými stropmi a výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Karadžičova | 108.52 m²

TARGETreal pripravuje do ponuky výnimočný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Karadžičove

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

495,000 € 4561 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU A GARÁŽOU V UZAVRETOM AREÁLI – HRADNÝ KOPEC, MUDROŇOVA ULICA- STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Mudroňova | 113 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt s veľkorysou terasou, garážou a pivnicou v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

RADO | Moderný 4-izbový byt s panoramatickým výhľadom- Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Javorinská | 104 m²

Priestranný 4-izbový byt s veľkou terasou, krásnym výhľadom a spoločnou záhradou – Staré Mesto

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,400 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Staré Mesto | 4i byt 175 m² + 4 balkóny + možnosť 2× parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Čapkova | 175 m²

Veľkorysý 4-izbový byt s atmosférou vilovej štvrte a Horského parku Predstavte si bývanie, kde

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

899,000 € 5137 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ veľkolepý, 4 izbový byt s garážou v lone prírody, Kysucká ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Kysucká | 147 m²

PASS Reality exkluzívne ponúka na PREDAJ atraktívny 4 izbový byt s parkovaním, s vlastnou garáž

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

560,000 € 3810 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie