4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²
HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom
690,000 € 3491 €/m²
4 izbový byt | Krížna | 119.7 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vnútrobloku Realitn
499,000 € 4169 €/m²
4 izbový byt | 29. augusta | 102.01 m²
Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3
399,990 € 3921 €/m²
4 izbový byt | Panenská | 127 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný, staromestský, veľkometrážny 4 izbový byt nachád
499,900 € 3936 €/m²
4 izbový byt | Svetlá | 92 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj výnimočný, novo zrekonštruovaný 4-izbový byt, nachádzajúci sa
399,000 € 4337 €/m²
4 izbový byt | Búdková | 145 m²
Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený, veľkorysý 4-izbový byt s 2 terasami v novostavbe
3,400 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Matúšova | 108.13 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 4-izbový byt v mestskej časti Staré
Info v RK
4 izbový byt | Matúšova | 161.53 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový penthouse v mestskej časti Star
Info v RK
4 izbový byt | Pribinova | 177.18 m²
FEDORS Group Vám ponúka exkluzívne na predaj exkluzívny 4-izbový byt na 40. poschodí Eurovea To
Info v RK
4 izbový byt | Vazovova | 262 m²
Arvin & Benet ponúka na predaj luxusný penthouse s výnimočným interiérom a úžasnou terasou z di
1,139,000 € 4347 €/m²
4 izbový byt | 113 m²
4-izbový byt s rozlohou 113,59 m2 s 2 loggiami spolu s rozlohou 13,30 m2 sa nachádza na 21. pos
2,350 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Mariánska | 104 m²
Predstavujeme vám výnimočný, priestranný 4-izbový byt, ktorý spája veľkorysý priestor, histori
520,000 € 5000 €/m²
4 izbový byt | Moskovská | 83.26 m²
Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt
415,900 € 4803 €/m²
4 izbový byt | Gröslingova | 175 m²
NA PRENÁJOM | NADŠTANDARDNÝ 4-IZBOVÝ BYT S VÝMEROU 175 m² V SRDCI STARÉHO MESTA Realitná kance
Cena dohodou
4 izbový byt | Záhradnícka | 223 m²
Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť bývať na vrchole – doslova aj obrazne. Tento nadštandar
990,000 € 4439 €/m²
4 izbový byt | Malý trh | 97 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Malý Trh. Byt
615,000 € 6340 €/m²
4 izbový byt | Panská | 109 m²
Ponúkame na prenájom výnimočný 4-izbový byt o rozlohe 109 m², situovaný na 3. nadzemnom podlaží
2,600 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Chalupkova | 160 m²
NA PREDAJ: Luxusný 4-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos
799,000 € 4994 €/m²
4 izbový byt | Sienkiewiczova | 132.99 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový, mezonetový byt v Starom Meste
489,500 € 3681 €/m²
4 izbový byt | Štetinova | 100 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 3,5 izbový byt s terasou, ŠTETINOVÁ ul. v Starom Meste – čas
469,990 € 4700 €/m²
4 izbový byt | Moskovská | 84 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 4 izbový byt s ideálnou polohou v Starom Meste, MOSKOVSKÁ ul
415,900 € 4761 €/m²
4 izbový byt | 158 m²
Máloktorý byt v Starom Meste dokáže ponúknuť takú vzácnu kombináciu ako tento. Priestranný 4-iz
529,000 € 3348 €/m²
4 izbový byt | Gunduličova | 103 m²
Ponúkame na predaj 4 izbový byt na Gunduličovej ulici v Starom Meste po kompletnej rekonštrukci
455,051 € 4418 €/m²
4 izbový byt | Slávičie údolie | 137 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 4 izbový byt, projekt sa
675,000 € 4927 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.