AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezidencia Dobšinského

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dobšinského | 108.41 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezi

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5525 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 4-izbový byt s veľkou terasou a pekným výhľadom v pasívnej novostavbe

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 172.91 m²

Ponúkame vám na predaj nový 4-izbový byt s veľkou terasou v novostavbe, ktorá je skrytým útočis

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

889,000 € 5141 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj elegantný veľkometrážny 4-izbový mezonet s dvomi terasami s panoramatickým výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Námestie SNP | 283.95 m²

Elegantný veľkometrážny 4-izbový mezonet s dvomi terasami s panoramatickým výhľadom na mesto 4

Publikované: 11.12.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,099,000 € 3870 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový mezonet s veľkou terasou a zimnou záhradou v srdci bratislavského downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 126.88 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový mezonet s veľkou terasou a zimnou záhradou v

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,200 € 5511 €/m²

AZ PROPERTY * ponúkame na predaj úplne nový jedinečný 4-izbový mezonet s veľkou terasou a lodžiou s výhľadom na Hradný kopec na Palisádach

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 244.12 m²

Ponúkame na predaj úplne nový jedinečný 4-izbový mezonet s veľkou terasou a lodžiou s výhľadom

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj úplne nový jedinečný 4-izbový mezonet s veľkou terasou a lodžiou s výhľadom na Hradný kopec na Palisádach

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 216.24 m²

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského Downtownu.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 149.97 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavsk

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

743,000 € 4954 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského Downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 129.25 m²

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,200 € 5410 €/m²

Predaj - byt Grösslingova, Staré Mesto, kompletná rekonštrukcia, 200m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 197 m²

Ponúkame na predaj unikátny veľkometrážny byt v srdci bratislavského Starého Mesta na ikonickej

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,196,000 € 6071 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 196 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

PRENÁJOM︱Luxusný a priestranný 4-izbový byt v Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Landererova | 147 m²

ENZO REAL ponúka na prenájom jedinečný, priestranný, kompletne zariadený 4-izbový byt na Lander

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,550 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Slnečný 4-izbový byt na Dunajskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 140 m²

Prémiový slnečný 4-izbový byt s rozlohou 140 m2, dvomi terasami a menším balkónom sa nachádza v

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

4 izbový krásny byt na Drotárskej ceste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 166 m²

DUO REAL, spol. s r.o., ponúka na prenájom priestranný 4 izbový byt v mestskej vile na Drotársk

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom luxusných bytov s park. miestom v centre BA.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Hlboká | 150 m²

Aktuálna ponuka A5.10. : Prenajmeme 150 m2 4 izbový byt ( 3 spálne) s dvoma kúpeľňami, šatní

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,100 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Prenájom luxusných bytov s park. miestom v centre BA.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Hlboká | 118 m²

Aktuálna ponuka: A6.11: Prenajmeme 118 m2 4 izbový byt ( 3 spálne) s dvoma kúpeľňami, šatník

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,360 €/mesiac 2360 €/mesiac/m²

FRANK ZICHER - Predávame priestranný 3,5 izbový byt s balkónom pri Modrom kostolíku na Bezručovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Bezručova | 95.94 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj priestranný 3,5-izbový byt s dvoma balkónmi

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 4378 €/m²

Predaj 4 izbového nadštandardného bytu na Gunduličovej ulici v centre - Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 102.73 m²

4 izbový nadštandardný byt o ploche 102,73 m2 na 1 poschodí zo 4 s novým výťahom v tehlovom byt

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 4429 €/m²

Predaj 4 izbového bytu v úplnom centre na Gunduličovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 102 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt na prestížnej adrese , uprostred bratislavskej histórie. Palisá

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 4461 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Staré Mesto | 80 m²

Potrebujete predať váš byt? Ponúknite ho na Férový výkup nám do Riešime bývanie! Byty môžu byť

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 3125 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Moderný veľkometrážny byt s terasou | Ticho a zeleň

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 140 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj moderný veľkometrážny 4i byt s terasou a parkingom

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

ISTER TOWER - EXKLUZÍVNE 4 IZBOVÉ BYTY S PANORAMATICKÝMI VÝHLADMI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Landererova | 119 m²

Viac než len priestor – exkluzívne 4-izbové byty s panoramatickými výhľadmi v ISTER TOWER Zažit

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

800,500 € 6727 €/m²

Predaj priestranný 4-izbový byt s veľkou terasou v novostavbe STEIN

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Blumentálska | 132 m²

Realitná kancelária Real For You exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkou

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

705,000 € 5341 €/m²

OCCAM | PALAIS ESTERHÁZY 4i byt, Staromestská, 143,27 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Staromestská | 143.27 m²

OCCAM NEW HOME Vám ponúka na predaj jedinečný 4-izbový byt vo výnimočnom projekte Palais Esterh

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,384,372 € 9381 €/m²

Luxusný 4-izbový byt v modernej novostavbe v blízkosti Horského parku a Slavína

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ľubinská | 155 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na prenájom nádherný 4-izbový mezonetový byt v žiadanej Bratis

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 18.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

4,500 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Upresniť hľadanie