4i byt v štandarde na predaj, kompletná rekonštrukcia, Staré Mesto, Gunduličova, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 102.73 m²

V kompletne zrekonštruovanej tehlovej budove na Gunduličovej ulici v Starom Meste v Bratislave

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 4429 €/m²

ASSENZIO PROPERTY PREDAJ 4-IZBOVÝ BYT VYNIKAJÚCA LOKALITA ULICA KRÍŽNA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krížna | 88 m²

ASSENZIO PROPERTY ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový byt v úžasnej časti Starého Mesta .By

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,900 € 4544 €/m²

4-izbový dom so záhradou pod Bôrikom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 0 m²

Veľkorysý 4-izbový dom sa nachádza na Malej ulici v Starom Meste, pod vrchom Bôrik. DISPOZÍCIA

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 4 IZB. BYT V TEHLOVOM BYTOVOM DOME, ŽABOTOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Žabotova | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 - izbový mezonetový byt v tehlovom bytovom d

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 07.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,900 € 2812 €/m²

NOVÝ 4 IZB. BYT S GARÁŽOU, PIVNICOU, 4X BALKÓNOM S VÝHĽADOM DO PREZIDENTSKEJ ZÁHRADY

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Banskobystrická | 126.6 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový 4-izbový byt s murovanou pivnicou, garážou a 4x balkónom s výhľad

Publikované: 17.07.2023 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

VALEN | Vzdušný 4,5 izbový byt s vysokými stropmi v srdci Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Námestie 1. mája 16A | 101.34 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj pekný staromestský 4,5-izbový byt s vysokými stropmi

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3937 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VALEN | Luxusný 4 izbový byt v projekte EUROVEA TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 124.6 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na prenájom kompletné zariadený luxusný 4 izbový byt na Pribin

Publikované: 20.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,700 €/mesiac 32 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | Exkluzívny veľkometrážny penthouse s obrovskou terasou a výhľadmi snov v slepej uličke

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Sklenárska | 287 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj exkluzívny veľkometrážny penthouse s obrovskou terasou, výhľadm

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Veľký 3,5-izbový byt pri parku na Kmeťovom námestí, BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Kmeťovo námestie | 107.62 m²

Predaj: Veľký 3,5-izbový byt s balkónom a loggiou na Kmeťovom námestí v centre Bratislavy, Star

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,900 € 3995 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom exkluzívny 4 izbový byt 170 m² v prestížnom projekte River Park, Dvořákovo nábrežie – Bratislava (Staré Mesto) - 2 terasy s výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 170 m²

Byt s veľkorysou výmerou 170 m² a dvomi priestrannými terasami ponúka jedinečné bývanie s nádhe

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,500 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

BOSEN | Priestranný 5-i. byt s terasou a výhľadom na Dunaj | Staré mesto – Radvanská ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Radvanská | 166 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne zariadený 5-izbový byt , situovaný v

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

900,000 € 5422 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 4-izbový byt Staré Mesto - terasa, parkovanie, 3 spálne, 102 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Tichá | 102 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový byt v jednej z najpokojnejších častí Brati

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4892 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 4 izbový byt s predzáhradkou, Bratislava, Staré Mesto, 150m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta 41a | 150 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 4 izbový byt s predzáhradkou a parkovací

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Veľký a priestranný 4 izbový byt na prenájom, Drotárska ul. v Horskom Parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 160 m²

Natália Šultysová / realitnamaklerka.sk ponúkam na prenájom krásny, nadštandardne veľký 4 izbo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezidencia Dobšinského

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dobšinského | 108.41 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezi

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5525 €/m²

REZERVOVANÉ KRÁSNY 4 IZBOVÝ BYT BRATISLAVA STARÉ MESTO GRÖSSLINGOVA UL. 105 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 105 m²

Predstavujeme vám výnimočnú príležitosť vlastniť priestranný a elegantný 4-izbový byt v jednej

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

559,500 € 5329 €/m²

Veľký 4-izbový byt 110 m² v centre Bratislavy | Staré Mesto | Banskobystrická ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Banskobystrická | 110 m²

Exkluzívny 4-izbový byt v srdci Starého Mesta – Banskobystrická ulica Ponúkame Vám na predaj pr

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

575,000 € 5227 €/m²

VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT BRATISLAVA STARÉ MESTO UL. PALISÁDY 100 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 100 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v atraktívnej lokalite Bratislava - Staré Mesto Pre

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

606,000 € 6060 €/m²

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT PARKING | HORSKÝ PARK | 102 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 102 m²

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT PARKING | HORSKÝ PARK | 102 m² Cena: 434.000 EUR Lokalita: Drotárska ce

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

434,000 € 4255 €/m²

M U D R O Ň O V Á | 4i byt s balkónom a spoločným dvorom | BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Mudroňova | 127 m²

Realitná agentúra Y A M I D O M I ponúka na prenájom príjemný, priestranný a čiastočne zariaden

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

VYSOKÉ STROPY, VÝBORNÁ LOKALITA! Slnečný, priestranný 4-izb. byt na ulici Dostojevského rad

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dostojevského rad | 113.2 m²

VYSOKÉ STROPY, VÝBORNÁ LOKALITA! Slnečný, priestranný 4-izb. byt na ulici Dostojevského rad v

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 3401 €/m²

Prestížny luxusný 4 izbový byt na pešej zóne - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Panská 6 | 110 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka - luxusný 4 izbový byt v prestížnom prevedení z dielne reno

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

4,000 €/mesiac 36 €/mesiac/m²

Podkrovný 3,5i byt v centre mesta s jedinečnou atmosférou, BA I.- Staré Mesto, 102 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 102 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka EXKLUZÍVNE na predaj jedinečný podkrovný 3,5i byt v úplnom centre mest

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,900 € 3921 €/m²

Moderný 4 izbový penthouse v novostavbe s veľkou terasou a výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná 42C | 172.91 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka výnimočný 4 izbový penthouse v technologicky vyspelej novos

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

889,000 € 5141 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23083)
Upresniť hľadanie