Predaj - byt Grösslingova, Staré Mesto, kompletná rekonštrukcia, 140m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 140 m²

Ponúkame na predaj výnimočný veľkometrážny byt v srdci bratislavského Starého Mesta na prestížn

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

692,000 € 4943 €/m²

Arvin & Benet | Moderný veľkometrážny byt s terasou | Ticho a zeleň

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 137 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný veľkometrážny 4i byt s terasou a parkingom v neuveriteľn

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

519,000 € 3788 €/m²

For Sale by Owner: Luxury 4-Room Designer Maisonette in the Historic Centre of Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Rybárska brána | 146.97 m²

We offer for sale a unique 4-room maisonette located in the very heart of Bratislava's historic

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

850,000 € 5783 €/m²

5-izbový byt pod Bôrikom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 155 m²

Moderný 5-izbový byt s rozlohou 160 m2 a terasou 12 m2 sa nachádza v novostavbe rodinného domu

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,500 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový byt s výhľadom na hrad na Novosvetskej

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 150 m²

4-izbový byt s terasou s výhľadom na hrad a 2 garážami sa nachádza v tichej lokalite v blízskos

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,250 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

4-izbový byt s parkingom na Palisádach v objekte AC Diplomat, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 153 m²

Ponúkame Vám na prenájom 4-izbový byt v prestížnej lokalite Palisád. Výmera bytu je 153,68 m2 +

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNA PONUKA – PRIAMO OD MAJITEĽA: Na predaj luxusný 4-izbový dizajnový mezonet v historickom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Rybárska brána | 146.97 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový mezonet situovaný priamo v srdci historického centra Brat

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

850,000 € 5783 €/m²

Arvin & Benet | Výnimočný, dizajnový mezonet v najprestížnejšej lokalite Starého mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ľubinská | 169 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom výnimočný, dizajnový 4i mezonet v luxusnej vile, situovaný v j

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

4,200 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Slnečný 4-izbový byt s krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 112 m²

Slnečný inteligentný 4-izbový byt o výmere 102 m2 sa nachádza na 2. poschodí novostavby na Javo

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,400 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 4-izbový byt s 2 loggiami v projekte Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 136 m²

Moderný 4-izbový byt s rozlohou 136 m2 a loggiou 7 m2 sa nachádza v projekte Panorama City na L

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,550 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

**Pre exkluzívneho klienta hľadáme 4-izbový byt na Hradnom kopci**

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 0 m²

Pre exkluzívneho klienta aktívne hľadáme kvalitný 4-izbový byt v prestížnej lokalite Hradný kop

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Exkluzívne na prenájom: pet-friedly priestranný 4-izbový byt s balkónom, lodžiou a možnosťou garáže – Staré Mesto, Sokolská

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Sokolská | 102 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný 4-izbový byt situovaný

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,320 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt so záhradou v prestížnej časti Starého Mesta na Javorinskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Javorinská | 108 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt s veľkou súkromnou záhradou na Javorinskej ulici v pr

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

525,000 € 4861 €/m²

4 - izbový byt s balkónom priamo v centre Bratislavy na Paulínyho ul. (BA I - Staré Mesto) na predaj, na začiatku pešej zóny - vedľa hotela Carlton

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Paulínyho | 137 m²

4 - izbový byt na predaj v Bratislave m.č. Staré Mesto, na Paulínyho ul. Byt sa nachádza na 3.p

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

695,000 € 5073 €/m²

Slnečný 4-izbový byt v komplexe Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 96 m²

Moderný 4-izbový byt s rozlohou 96 m2 a loggiou 4 m2 sa nachádza v komplexe Panorama City na La

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,400 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4-izbový byt v blízkosti Horského Parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 155 m²

Moderný 4-izbový byt s rozlohou 142 m² a s terasami s rozlohou 45 m² sa nachádza v blízkosti Ho

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

4iz. ateliér v srdci mesta Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Cintorínska | 173 m²

Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka na predaj jedinečný, moderný, slnečný a vzdušný nebytový pr

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

685,000 € 3960 €/m²

PANSKÁ 6 I Exkluzívny 4 izbový byt v historickom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Panská | 109 m²

Ka2 realitná kancelária ponúka NA PRENÁJOM exkluzívny 4 izbovný byt, v historickom centre mesta

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,400 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Charizmatický staromestský byt 216 m2 s 30 m2 terasou s krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Povraznícka | 215.6 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj výnimočný mezonetový byt vo vyhľadáva

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

538,000 € 2495 €/m²

Arvin & Benet | Historický byt po kompletnej rekonštrukcii s tichou terasou a vlastným parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Štefánikova | 139 m²

Tichý vnútroblok medzi ulicami Fraňa Kráľa a Štefánikovou. Jedna z posledných adries v centre,

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 4-izbový byt v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 80 m²

Pre nášho klienta aktívne hľadáme 4-izbový byt v Bratislave, ideálne v mestskej časti Staré Mes

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 4875 €/m²

Slnečný 4-izbový byt na Zámockej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 97 m²

Moderne zrekonštruovaný 4-izbový byt s rozlohou 97 m2 a dvoma balkónmi o celkovej výmere 16 m2

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Priestranný 4-izbový byt na Hlbokej

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Hlboká | 195 m²

Moderný 4-izbový byt s rozlohou 180 m2 a balkónom s rozlohou 15 m2 sa nachádza v rezidencii Hlb

Publikované: 21.02.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

OCCAM | Exkluzívny 4i byt na 44. poschodí v Eurovea Tower – bývanie na najvyššej úrovni Slovenska

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 170 m²

Occam New Home ponúka na predaj výnimočný 4-izbový byt situovaný na 44. poschodí v projekte Eur

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Upresniť hľadanie