4 IZB. BYT S VÝHĽADOM NA DUNAJ VO VYDRICI, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0474

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Floriánska | 107 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt s lodžiou s výhľadom na D

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

STAROMESTSKÝ 4 IZB. BYT, PANSKÁ ULICA, BRATISLAVA I, ID: 0419

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Panská | 109 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na prenájom výnimočný 4-izbový byt situovaný na

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,900 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

člen NARKS

4-IZB. BYT NA ČERVEŇOVEJ, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0478

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Červeňova | 115 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na prenájom 4-izbový byt situovaný na 2. poschod

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

SLNEČNÝ 4 IZB. BYT V EUROVEA RIVERSIDE S VÝHĽADOM NA DUNAJ, BA I – STARÉ MESTO, ID: 0329

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 195 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj výnimočný 4-izbový byt s terasami situ

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PRÉMIOVÝ 4 IZB. BYT V HORSKOM PARKU, BRATISLAVA I – STARÉ MESTO, ID: 0150

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 145 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na prenájom exkluzívny byt v prominentnej lokalite priamo

Publikované: 11.01.2023 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

člen NARKS

4-IZB. BYT S TERASAMI V RIVER PARKU, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0476

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 200 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový byt s dvoma terasam

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

STAROMESTSKÝ 4 IZB. BYT S TERASOU, BA I – STARÉ MESTO, ID: 0473

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Skalná | 244 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt na Skalnej ulici v bratis

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

AKTUALIZOVANÁ CENA: DIZAJNOVÝ 4 IZB. PENTHOUSE: AMBER LOFT, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0442

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Bezručova | 170 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj jedinečný 5-izbový mezonet Amber Loft

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,689,000 € 9935 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový výnimočný dizajnovo zariadený byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 243 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Slnečný 4-izbový byt s 2 balkónmi, krbom a parkovaním na Hradnom kopci

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 110 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a kompletne zariadený 4-izbový byt s jedinečným výhľadom v pre

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj 4-izbový byt v prestížnej lokalite Bratislava – Staré Mesto, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 90 m²

✅Spoločnosť Broker Consulting, a.s. exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt nachád

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

395,000 € 4389 €/m²

člen NARKS

Výnimočná adresa, výnimočný priestor, výnimočný životný štýl

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 120 m²

Prestížny 4-izbový byt o výmere 120 m² s priestrannou 40 m² terasou ponúka výnimočné bývanie v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: Moderný loft, Námestí 1. mája, 115m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vysoká | 115 m²

RK BrokerConsulting ponuka na predaj jedinečný loft s rozlohou 115 m², ktorý sa nachádza na nám

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

VÝNIMOČNÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU A UNIKÁTNYM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Radlinského | 165.99 m²

Blumental - 2. fáza | Staré Mesto Niektoré byty sú „dobré. Iné sú miesto, kde chcete žiť. Ten

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

895,000 € 5392 €/m²

4i byt s balkónom, unikátna poloha, predaj, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 154.05 m²

Na predaj ponúkame 4 izb. byt s unikátnou polohou v historickom centre mesta v tesnej blízkosti

Publikované: 29.06.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Na prenájom luxusný 4-izbový byt 110 m² vo Vydrici, Staré Mesto, Bratislava – výhľad na Dunaj a Bratislavu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Žižkova | 110 m²

Ponúkam na prenájom priestranný, moderne zariadený 4-izbový byt v prestížnej lokalite Vydrica –

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,900 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

4 izbový nadštandardný byt s balkónom a záhradou na prenájom – Javorinská ulica, Hradný vrch, Staré Mesto Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Javorinská | 110 m²

Ponúkam na prenájom exkluzívny 4-izbový byt o výmere 110 m² v prestížnej lokalite Hradný vrch,

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Exkluzívne bývanie v srdci Starého Mesta – 4-izbový byt v projekte RIEČNA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Riečna | 95.37 m²

Na predaj: Exkluzívny 4 - izbový byt v projekte RIEČNA – Staré Mesto, Bratislava Lokalita: Rieč

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

839,256 € 8800 €/m²

Prenájom - Luxusný 4-izbový mezonet (180 m2) so saunou a 2 terasami – Staré Mesto, Žilinská -English text can be found below in the text

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Žilinská | 180 m²

Hľadáte bývanie, ktoré definuje úspech a ponúka maximálny komfort? Ponúkame na prenájom výnimoč

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Exkluzívna ponuka - 4-izbový byt v novostavbe v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 128.27 m²

Vitajte v tomto skrytom klenote uprostred rušného centra Bratislavy. Tento moderný 4-izbový byt

Publikované: 09.02.2024 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

889,000 € 6931 €/m²

Rezidencia pod Bratislavským hradom | súkromná terasa | garáž | Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Skalná | 244.8 m²

Len niekoľko bytov v historickom centre Bratislavy ponúka kombináciu skutočného súkromia, veľke

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,150,000 € 4698 €/m²

Na predaj krásny priestranný 4,5 i byt s dušou historie v centre mesta na pešej zóne v Bratislave

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Strakova | 147.15 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny 4,5 izbový byt o výmere podlahovej plochy 147,15 m2 v lokalite Br

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 4417 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom luxusných bytov s park. miestom v centre BA.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Hlboká | 118 m²

Aktuálna ponuka: A6.11: Prenajmeme 118 m2 4 izbový byt ( 3 spálne) s dvoma kúpeľňami, šatník

Publikované: 25.04.2022 Aktualizované: 23.07.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,360 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

PRENÁJOM! 4 izb. byt na Bôriku s terasami, BA – Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Jančova | 118 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 4-izbový byt v tichej lokalite hradného kopca v blízkosti amba

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 25.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,150 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie