GRAVITAS | 4-izbový byt s dvomi balkónmi, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské Nivy | 84.08 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 4-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

DOWNTOWN 4-izb. byt v Štandarde v Apollo Residence – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 160 m²

NA PREDAJ: Luxusný 4-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

799,000 € 4994 €/m²

Top
Top

4-izbový byt v Green Atrium, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trnavská cesta | 78.76 m²

Predstavte si život v objatí moderného komfortu a zelene, priamo v srdci pulzujúceho Ružinova.

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

497,427 € 6316 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj priestranného 4-izbového bytu s loggiou – Košická ul., Bratislava (Nivy)

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 148.22 m²

Základné informácie Ak hľadáte veľký rodinný byt v meste a ste radi, keď máte všetko poruke, t

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3636 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

4 izb. byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Tomášikova | 95.8 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt je momentálne výhodne p

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

494,000 € 4802 €/m²

Reality & Bývanie I Rezidenčné bývanie v mezonetovom 4i byte s 2 loggiami na Nivách - Liptovská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Liptovská | 127 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj mezoneto

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

666,500 € 5248 €/m²

TREEF | Exkluzívny penthouse s veľkou terasou – Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské Luhy | 102.36 m²

Luxusné bývanie na najvyššom podlaží s výnimočnou terasou Realitná kancelária Treef Vám exkluz

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,500 € 6404 €/m²

Novinka
Novinka

PRÉMIOVÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A VEĽKOU JUHOVÝCHODNOU TERASOU S VÝHĽADOM NA DUNAJ

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 199 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,900 € 4271 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VEĽKOMETRÁŽNY 4,5-IZBOVÝ PENTHOUSE S VYSOKÝMI STROPMI A KRÁSNOU TERASOU V BLÍZKOSTI MODERNÉHO CENTRA A DUNAJA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 252 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

879,900 € 3492 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Perfektné bývanie - priestranný moderný byt s veľkorysou dispozíciou - výborná poloha blízko centra

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Predaj 4-izbového bytu s parkovaním a 22m2 terasa, Ružinov- Nivy, Jégého ulica, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jégého | 120 m²

Ponúkame na predaj priestranný dobre dispozične riešený 4-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ul

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

515,000 € 4292 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4-izbový byt s parkovaním a 22m2 terasa, Nivy- Jégého ul, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jégého | 120 m²

Publikované: 23.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

515,000 € 4292 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Čarovný panoramatický výhľad na Bratislavu z 21. poschodia zo 4i bytu o celkovej výmere 172 m2 vrátane 50m2 terás (20m2 + 30m2)

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Záhradnícka | 122 m²

1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o. ponúka na predaj - exkluzívny 4 i byt v projekte Gloria

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 4549 €/m²

NUERA︱EUROVEA RIVERSIDE - 4-izbový byt s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Pribinova | 138.6 m²

Realitná kancelária Nuera, exkluzívny partner developera J&T Real Estate, ponúka na predaj krás

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

4-izbový byt na predaj, Mlynské nivy, NUPPU, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 86.79 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový klimatizovaný byt na ul

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,900 € 5760 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské Luhy | 102.36 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,500 € 6404 €/m²

Novinka
Novinka

RIVERS l Nadštandardný mezonet v skvelej lokalite na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Páričkova | 204 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka exkluzívne na predaj unikátny 4 izbový mezonet vo výbornej lokalite.

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NOVANTA PRIEVOZ - exkluzívne predpredajové ceny v prémiovej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Strojnícka | 250.31 m²

Predstavujeme limitovanú edíciu moderných bytov navrhnutých pre tých, čo očakávajú viac než len

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

859,999 € 3436 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Strojnícka | 132.08 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

479,999 € 3634 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Strojnícka | 132.51 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

549,999 € 4151 €/m²

Veľkometrážny byt v UNIVERSO, Ružinov - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Ružová dolina | 113 m²

Ponúkame Vám momentálne 3-izbový byt (113 m²) s loggiou a po jednoduchej úprave 4-izbový v pr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

460,000 € 4071 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 4-izbový mezonet s terasou, novostavba (2025) Green Atrium, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trnavská cesta | 90 m²

WIN - WIN ponúka na predaj výnimočný 4-izbový mezonet s terasou v projekte Green Atrium Tento š

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

418,882 € 4654 €/m²

REZERVOVANÉ jedinečný 4-izbový byt s veľkolepou 189m² terasou v novostavbe, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trnavská cesta | 301 m²

REZERVOVANÉ WIN - WIN ponúka na predaj jedinečný 4 izbový byt s terasou na najvyššom podlaží n

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

SVOBODA & WILLIAMS | 106280 | Vzdušný 4-izbový byt v prestížnom projekte Eurovea Riverside na nábreží Dunaja s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Pribinova | 141 m²

Vzdušný 4-izbový byt v prestížnom projekte Eurovea Riverside na nábreží Dunaja ponúka komfortné

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 03.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23079)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (771)
Upresniť hľadanie