4i byt- nadštandardná výmera, priestranné izby, skvelý potenciál pre život aj investíciu

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 143 m²

Predstavujeme vám priestranný 4-izbový byt s nadštandardnou výmerou 143,20 m² v prestížnom proj

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Luxusný 4 - izbový penthouse s terasou pre náročných

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 249.4 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový ateliér, ktorý splní aj tie najnáročnejšie predstavy o pohodlno

Publikované: 29.11.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

879,900 € 3568 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ! RK MIMAREAL vám ponúka na predaj práve dokončený kompletne zrekonštruovaný 4i byt s klimatizáciou na Raketovej ul. v Ružinove, tehlový dom

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Raketová | 73 m²

PREDANÉ! RK MIMAREAL vám ponúka na predaj práve dokončený kompletne zrekonštruovaný 4i byt s kl

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 15.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT | 194,6 m² | LUXUS, PRIESTOR A KOMFORT

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 194.6 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája priestor, eleganciu a moderné technológie? Tento výnimočný 4-izbov

Publikované: 29.11.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,900 € 4367 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23079)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (771)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie