** PRÁVE SKOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA ** Úžasný 4 izb. byt s terasou a 2 garáž. státiami v cene – MIEROVÁ, RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 116.66 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 4 izbový byt V PRÁVE SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE REZIDENCIA MIERO

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

589,000 € 5049 €/m²

Mestský byt, ktorý dýcha priestorom - 4 izby, šatník, lodžia, garážové miesto - širšie centrum

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

člen NARKS

PREDAJ STREŠNÝ 4 IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU BRATISLAVA RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajkalská 45 | 87 m²

Realitná kancelária – INGRE.SK - ponúka na predaj 4-izbový penthouse 86,54 m² s veľkorysou ter

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,000 € 5046 €/m²

Predaj 4-izb. bytu s garážovým státím - Ružinov, ul. Na Križovatkách

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Na križovatkách | 96 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s rozlohou 96 m² vrátane loggie, ktorý sa nachádza

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

379,900 € 3957 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRÉMIOVO ZARIADENÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A TERASOU V BLÍZKOSTI DOWNTOWNU

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 148.1 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

899,000 € 6070 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRÉMIOVÝ 4-IZBOVÝ BYT S TERASOU A PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA MESTO A HRADNÝ KOPEC

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 117.12 m²

Prémiový 4-izbový byt s terasou a panoramatickým výhľadom na mesto a hradný kopec Ponúkame Vám

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajkalská 45 | 87 m²

Realitná kancelária – ponúka na predaj...

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,000 € 5046 €/m²

GRAVITAS | Na PREDAJ | 4izb. veľkometrážny ateliér | Prístavná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 146.3 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj veľkometrážny nadštandardný 4 izb. byt/ateliér v najrýchlejšie sa

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,900 € 5809 €/m²

REZERVOVANÉ!!! Exkluzívny 4-izbový byt na predaj – Bratislava Nivy, novostavba Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 138 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 4-izbový byt v prestížnom projekte Zwirn v srdci Bratislavy. Byt s

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

769,000 € 5572 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNY 4-IZBOVÝ PENTHOUSE V BLÍZKOSTI DOWNTOWNU, 200 m2, MOŽNÝ ODPOČET DPH

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, presvetlený 4-izbový penthouse na najvyššom podlaží s veľkoformát

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Veľkometrážny 4-izbový apartmán v prémiovom projekte v blízkosti downtownu, 200 m2, možný odpočet DPH

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, presvetlený 4-izbový apartmán s veľkoformátovými oknami a vysokým

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Priestranný 4-izbový byt s loggiou, 2x parkovanie, novostavba Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 113.26 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový byt s premyslenou dispozíciou v novostavbe Sputnik – Ružino

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

479,000 € 4229 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ I ZÁHRADNÍCKA 91 I 4 izbový byt v štandarde

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Záhradnícka | 97.54 m²

Living by IMMOCAP ponúka NA PREDAJ 4 izbový byt v štandarde v projekte Záhradnícka 91. Skolaud

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,500 € 5121 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ I ZÁHRADNÍCKA 91 I Priestranný 4 izbový byt v štandarde

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Záhradnícka | 159.78 m²

Living by IMMOCAP ponúka NA PREDAJ priestranný, veľkometrážny, 4 izbový byt v štandarde v proje

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

744,800 € 4661 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkometrážne 4-izbové byty ALVY – VY & NIVY moderné bývanie v alvy.sk

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prievozská | 136 m²

V REM Group Vám radi predstavíme nový projekt, ktorý zastupujeme. www.alvy.sk Projekt ALVY

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

570,720 € 4196 €/m²

NIDAL: PREDAJ - Exkluzívny 4-izbový byt s výhľadom na Dunaj a Staré Mesto – Klingerka, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 99.5 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v ikonickej rezidenčnej veži K

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

605,000 € 6080 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ I MILLHAUS I Priestranný 4 izbový byt v štandarde

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské nivy | 139.67 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

826,400 € 5917 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ I MILLHAUS I 4 izbový byt v štandarde

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské nivy | 107.5 m²

Living by IMMOCAP ponúka NA PREDAJ priestranný 4 izbový byt v štandarde v projekte MILLHAUS. S

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

650,700 € 6053 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezidencia Mierova - kvalitné skolaudované byty v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 97.84 m²

Moderné bývanie v srdci Ružinova – Rezidencia Mierová Hľadáte dokonalý domov v jednej z najžia

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

496,725 € 5077 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezidencia Mierova - skolaudované byty v centre Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 94.37 m²

Moderné bývanie v srdci Ružinova – Rezidencia Mierova Hľadáte dokonalý domov v jednej z najžia

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

466,125 € 4939 €/m²

Rezidencia Mierova - dostupné, skolaudované byty priamo v centre Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 94.6 m²

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,900 € 5284 €/m²

TREEF | Exkluzívny penthouse s veľkou terasou – Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 102.36 m²

Luxusné bývanie na najvyššom podlaží s výnimočnou terasou Realitná kancelária Treef Vám exkluz

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,500 € 6404 €/m²

Krásny 4 izb. byt s ideálnou dispozíciou v projekte Danubius Two-NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trnavská cesta | 99.38 m²

Ponúkame Vám na predaj tento krásny 4-izbový byt v štandardnom vybavení. Výmera bytu je 99,38 m

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

IMPEREAL- NA PREDAJ 4-izb.byt m.č. NIVY- NOVOSTAVBA ROZETA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Klincová | 114 m²

IMPEREAL Vám ponúka na predaj výnimočný 4 - izbový byt, ktorý sa nachádza v NOVOSTAVBE na K

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

640,000 € 5614 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (771)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23079)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Upresniť hľadanie