4 izbový byt | Béžová | 87 m²
Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 4-
449,990 € 5172 €/m²
4 izbový byt | 124 m²
Základné informácie Ponúkame na predaj výnimočný, svetlý a nadštandardne zariadený 4-izbový by
840,000 € 6774 €/m²
4 izbový byt | Viedenská cesta | 118 m²
Ponúkame na predaj posledné tri 4izbové byty v jedinečnom prostredí jazera SEEPARK v prvej líni
Info v RK
4 izbový byt | Vyšehradská | 83.7 m²
BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt v pokojnej, vyhľa
294,000 € 3513 €/m²
4 izbový byt | Wolkrova | 88.29 m²
Ponúkame na predaj zaujímavý byt, vhodný na investíciu, či bývanie pre mladých. Pôvodne sa jedn
339,000 € 3840 €/m²
4 izbový byt | Švabinského | 83.37 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový byt v Petržalke na ulici Švabinského. Byt s výmerou 83,37 m2 sa nac
286,000 € 3430 €/m²
4 izbový byt | Hrobákova | 80 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám 4 izbový byt v Petržalke. Môže byť aj pôvodný stav. Cena dohodou
269,000 € 3363 €/m²
4 izbový byt | Hrobákova | 83 m²
Hľadám pre hotovostného a seriózneho klienta byt v pôvodnom stave v Bratislave - rýchle a serió
260,000 € 3133 €/m²
4 izbový byt | Lietavská | 72 m²
BABONY TRE ponúka exkluzívne na prenájom pekný 4 - izbový zariadený byt s loggiou v tichej loka
960 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Námestie Hraničiarov | 84 m²
Realitná kancelária PLATINUM REAL s.r.o., ponúka na prenájom pekný, slnečný a na dve strany ori
1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Znievska | 18 m²
Ponúkame Vám na prenájom samostatnú nepriechodnú izbu v 4i byte v Petržalke na Znievskej ulici
380 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
4 izbový byt | - | 100 m²
Pre seriózneho klienta hľadáme 4 izb byt na kúpu, môžu byť lokality - Ružinov, Staré mesto, Nov
1 € 0 €/m²
4 izbový byt | - | 155 m²
Ponúkame na prenájom moderný a priestranný 4-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Slnečn
1,600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Pri Vojenskom Cintoríne | 96 m²
Celková cena kompletu: 579 000 € (Cena zahŕňa 4i byt s kuchyňou na mieru + 2x veľké garážové st
579,000 € 6031 €/m²
4 izbový byt | 87 m²
Realitná kancelária Wealth group ponúka na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt vo vyhľadá
319,900 € 3677 €/m²
4 izbový byt | Belinského | 87.3 m²
Hľadáte priestranný rodinný byt v Petržalke, kde máte všetko doslova pod rukou a zároveň výborn
319,990 € 3665 €/m²
4 izbový byt | Rusovská cesta | 105 m²
RadoReality Vám ponúka na predaj jedinečný 4-izbový mezonet s úžitkovou plochou 105 m² a dvomi
759,900 € 7237 €/m²
4 izbový byt | Wolkrova | 88.29 m²
Predáme na predaj 4-izb. byt, upravený na 2 samostatné bytové jednotky, v obľúbenej časti Petrž
339,000 € 3840 €/m²
4 izbový byt | Krasovského | 100.4 m²
Poďme spolu začať písať dejiny Vášho nového bývania.. Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE V
Cena dohodou
4 izbový byt | Krasovského | 107.41 m²
Vstúpte do priestoru, kde sa výhľady menia na zážitok a komfort sa stáva štandardom. Realitná
Cena dohodou
4 izbový byt | Haanova | 0 m²
Pre nášho klienta aktuálne hľadáme 4-izbový byt v pôvodnom stave, ktorý prejde kompletnou trans
Cena dohodou
4 izbový byt | Wolkrova | 83 m²
Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: B
289,300 € 3486 €/m²
4 izbový byt | 83 m²
Realitná kancelária HALO reality a Mgr.art. Mária Markus, kontakt: 0905 731 533, nehnuteľnosť s
293,000 € 3530 €/m²
4 izbový byt | Kopčianska | 68 m²
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na dlhodobý prenájom priestranný 4-izb
1,300 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.