Veľký 4i byt s výbornou polohou a občianskou vybavenosťou, BA V., Ľubovnianska ul., 93 m2

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Ľubovnianska | 93 m²

Spoločnosť GALMNA ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľký 4izbový byt vo výbornej lokalite Petržalky

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

NA PRENÁJOM - veľký 4 izbový byt Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Vyšehradská | 85 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PRENÁJOM veľký 4 izbový zariadený byt, Vyšehradská ulica,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj 4-izbového bytu v top lokalite Petržalky – Námestie Hraničiarov

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Námestie Hraničiarov | 92 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej a zelenej časti Petržalky – Námesti

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

319,900 € 3477 €/m²

Rodinný 4-izbový byt s bioklimatickou pergolou a 2x garážou Viladomy

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Žltá | 92.41 m²

Objavte komfortné rodinné bývanie v modernom 4-izbovom byte s 2 kúpeľňami v obľúbenej časti bra

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

465,000 € 5032 €/m²

Priestranný 4-izbový byt s veľkou terasou, klimatizáciou a 2 parkovacími miestami – Slnečnice, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 94 m²

Priestranný 4-izbový byt s veľkou terasou, klimatizáciou a 2 parkovacími miestami – Slnečnice,

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,250 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ: PREDAJ︱priestranný a svetelný byt na Röntgenovej ulici – najvyššie poschodie

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Röntgenova | 88.69 m²

Enzo Real Estate, v exkluzívnom zastúpení, ponúka na predaj priestranný a svetelný 4-izbový byt

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

314,990 € 3552 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Na predaj 4 izb. byt, Ľubovnianska 8, Petržalka 82m2

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Ľubovnianska | 82 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 4 izbový byt Ľubovnianska ulica v mestskej časti Bratislava -

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

295,000 € 3598 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj priestranného 4-izbového bytu s potenciálom Bratislava-Petržalka 83m²

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 83 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v žiadanej lokalite Bratislava – Petržalka.

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

289,999 € 3494 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Petržalka | 80 m²

Potrebujete predať váš byt? Ponúknite ho na Férový výkup nám do Riešime bývanie! Byty môžu byť

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

240,000 € 2875 €/m²

Priestranný 4-izbový byt s dvomi predzáhradkami v projekte Nesto-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 221.14 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj krásny, priestranný 4 - izbový byt s dvomi predzáhradkami

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

539,000 € 2437 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Upresniť hľadanie