Na prenájom priestranný a svetlý 4-izbový byt, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Röntgenova | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný a svetlý 4-izbový byt na Röntgenovej ulici v Petržalke. R

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

4 izbový byt na prenájom v Bratislave V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Vranovská | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom 4izbový byt v Petržalke na Vranovskej ulici. Rozloha bytu je 80m2. B

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj zaujímavý byt na ul. Wolkrova, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 88 m²

Ponúkame Vám na predaj zaujímavý byt, vhodný na investíciu, či bývanie pre mladých. Pôvodne sa

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,000 € 3966 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom priestranný a svetlý 4-izbový byt na Vígľašskej ulici v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Vígľašská | 82 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný a svetlý 4-izbový byt na Vígľašskej ulici v Petržalke. Ro

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

REB.SK Predaj 4-izbového bytu na začiatku Petržalky Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 83 m²

REB.SK ponúka na predaj priestranný a premyslene dispozične riešený 4-izbový byt situovaný vo v

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

289,900 € 3493 €/m²

GODDESS PROPERTY – REZERVOVANY – PRENÁJOM - 4 izb byt 80 m2 – LOGGIA – rodiny, či cudzinci - ZVIERATKO - Poloreckého ulica – (Ovsište) - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Poloreckého | 80 m²

Rezervovaný! GODDESS PROPERTY – exkluzívne – PRENÁJOM - 4 izb byt 80 m2 – LOGGIA – rodiny, č

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,299 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Štvorizbový byt na Ambroseho ulici v Bratislave – Petržalka na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Ambroseho | 87 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj štvorizbový byt na Ambroseho u

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

297,500 € 3420 €/m²

Na predaj - Priestranný 4 izbový byt na Vyšehradskej ulici v Petržalke s možnosťou výmeny za menší byt s doplatkom

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 83 m²

Broker Consulting a.s. exkluzívne ponúka na predaj veľký, presvetlený 4-izbový byt so zasklenou

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

SÚRNE HĽADÁM PRE KLIENTA S HOTOVOSŤOU 4I BYT NA KÚPU

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 70 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 4 izbový byt (prípadne aj 3izbový) v pôvodnom stave, vhodný na r

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

250,000 € 3571 €/m²

REZERVOVANÉ - 4-izbový byt, Gessayova, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Gessayova | 93 m²

4-izbový byt, Gessayova, Petržalka 1. Popis nehnuteľnosti • Typ: 4-izbový byt • Stav: kompletn

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

287,000 € 3086 €/m²

REZERVOVANÉ - Novo-zrekonštruovaný 4-izbový byt na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Vranovská | 85 m²

Predáme 4-izbový byt po práve dokončenej kvalitnej kompletnej rekonštrukcii. Nachádza sa na naj

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

310,000 € 3647 €/m²

REZERVOVANÉ !!! Priestranný 4 izbový byt v zateplenom bytovom dome na Vyšehradskej ulici v Petržalke.

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Vyšehradská | 83.42 m²

REZERVOVANÉ !!!! Apartim sro predá veľký, priestranný 4 izbový byt v zateplenom bytovom dome na

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

1 € 0 €/m²

Predaj priestranný, moderný, presvetlený a klimatizovaný 3.izbový apartmán o výmere 101m2 na 21. poschodí

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Kopčianska | 101 m²

Ponúkame na predaj priestranný, moderný, presvetlený a klimatizovaný 3. izbový apartmán o výmer

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

420,000 € 4158 €/m²

Hľadáme pre klientku 4i byt v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre našu vernú klientku hľadáme v Petržalke 4i byt. Môže byť aj v pôvodnom stave.

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Hľadáme pre klientku 4i byt v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 70 m²

Pre našu vernú klientku hľadáme 4i byt v Petržalke. Môže byť aj pôvodný stav. Rekonštrukcia výh

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

VALEN | Jedinečný 4i byt s veľkou terasou a výhľadom na Draždiak

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Antolská | 145 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj kompletné zariadený, priestranný 4i mezonet na Anto

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

699,000 € 4821 €/m²

REZERVOVANE - Praktický 4- izbový byt s lodžiou a dvomi pivnicami na predaj na ulici Haanova v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Haanova | 84.6 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj vzdušný a praktický 4- izbový byt, ktorý je čiastočne zaria

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

298,000 € 3522 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BAKOS GROUP | Priestranný 4-izbový byt s obľúbenou dispozíciou na Jiráskovej ulici

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Jiráskova | 88 m²

BAKOS REAL ESTATE GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a priestranný 4-izbový byt. Pred

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

309,900 € 3522 €/m²

REZERVOVANÝ- BE.LIVE COMPANY- PREDAJ- 4- IZBOVÝ – TOPOLČIANSKA- PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Topoľčianska | 67 m²

REZERVOVANÝ- Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s veľmi zaujímavou a praktickou dispo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

234,900 € 3506 €/m²

4 iz. byt s dvoma samostatnými bytovými jednotkami

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 88.3 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,000 € 3952 €/m²

BOSEN | REZERVOVANÉ Kompletne zrekonštruovaný a zariadený 4 izbový byt, 82m2, Medveďovej, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Medveďovej | 81.95 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový byt s loggiou po kompletnej rekonštrukcií,

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

319,500 € 3899 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 4 izbový byt v Bratislave v projkete Slnečnice zóna mesto, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 107.48 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 4 izbový byt s garážovým parkovacím státím, pivnič

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

473,000 € 4401 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Na prenájom 4 izbový byt s veľkou terasou, zimnou záhradou a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Antolská 4 | 145 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 4 izbový byt s dvomi terasami a nádherný

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

*BEZ PROVÍZIE**Bývanie na ZAČIATKU Petržalky, zariadenie, klimatizácia

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Gercenova | 70.71 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a kompletne zariadený, 4-izbový byt (upravený s 3-izbového) po r

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie