REZERVOVANÉ - SENEC – SLNEČNÉ JAZERÁ JUH – NA PREDAJ – novostavba 3 izbového bytu s fotovoltikou v rekreačnej dvoj-chate so záhradou a parkingom

Reality Senec

3 izbový byt | Slnečné jazerá Juh | 95 m²

REZERVOVANÉ... Lokalita: SLNEČNÉ JAZERÁ JUH, SENEC. RK Quality SC Vám prináša ponuku na preda

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Senec

249,000 € 2621 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáme na PREDAJ 2/3-izbový byt v Senci

Reality Senec

3 izbový byt | 0 m²

Hľadáme 2/3-izbový byt v Senci na kúpu pre konkrétneho klienta, ideálne v lokalite Sokolská / S

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Senec

180,000 €

Priestranný 3-izbový byt s terasou a krásnym výhľadom na jazero – Senec Gardens

Reality Senec

3 izbový byt | Ružová | 84 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a priestranný 3-izbový byt s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Senec

243,000 € 2893 €/m²

PREDAJ: 3 izbový byt, 60 m2, NADSTAVBA, Svätoplukova 27, Senec

Reality Senec

3 izbový byt | Svätoplukova | 60 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj 3 izbový byt v Senci na ulici Svätoplukova 27 Byt: • 3 nepri

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

164,900 € 2748 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nitria real Senec byt v 4- bytovke s dvorom v centre mesta.

Reality Senec

3 izbový byt | Šafárikova | 64 m²

Predaj bytu v 4- bytovke s dvorom (346m2 v 1/2) na prvom poschodí zateplená bytovka nová strech

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Senec

210,000 € 3281 €/m²

NA PREDAJ SENEC - AKO NA DOVOLENKE -pri pláži- kvalitný 3 izbový byt pri pláži v 8 ročnej novostavbe apartmánového domu - SLNEČNÉ JAZERÁ JUH v Senci

Reality Senec

3 izbový byt | Slnečné jazerá | 64 m²

Lokalita: Slnečné jazerá - JUH, Senec. RK Quality SC Vám prináša ponuku na predaj: čiastočne z

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Senec

225,000 € 3516 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

AZ. PANORAMATICKÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA SLNEČNÉ JAZERÁ – SENEC

Reality Senec

3 izbový byt | 93 m²

Podlažie: 3. / 6. (s moderným výťahom a bezbariérovým prístupom). Stav: Moderná novostavba / by

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

244,000 € 2624 €/m²

Luxusné bývanie bez starostí! Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s vlastným parkovaním a nábytkom na mieru, Senec, 65,61 m²

Reality Senec

3 izbový byt | 65.61 m²

TUreality ponúka na predaj nadštandardne zrekonštruovaný a plne zariadený 3-izbový byt s vlastn

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

231,990 € 3536 €/m²

Predaj veľkometrážneho 3 izbového bytu SENEC

Reality Senec

3 izbový byt | Dlhá | 89 m²

Na predaj 3-izbový byt na Dlhej ulici v Senci, 89m2, 3.poschodie, s veľkorysou terasou 12,5m2 +

Publikované: 14.06.2015 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

Cena dohodou

V ponuke 2 a 3 izbové byty v širšom centre Senca, vo vyhľadávanej lokalite

Reality Senec

3 izbový byt | Dlhá | 98 m²

V ponuke priamo od developera: 2 izbové byty na prízemí o rozlohe 39m2 / záhradky 39m2 / 2 i

Publikované: 14.05.2014 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

Cena dohodou

SENEC - v ponuke 2 a 3 izbové byty - so záhradkami, alebo s balkónmi

Reality Senec

3 izbový byt | Dlhá | 89 m²

V ponuke na predaj čoskoro skolaudované byty, s možnosťou rezervácie, 2 a 3 izbové. So záhra

Publikované: 31.10.2018 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

Cena dohodou

REZERVOVANÉ | SENEC NA DLANI V TOMTO PREROBENOM 3 IZBOVOM BYTE - J. JESENSKÉHO

Reality Senec

3 izbový byt | J. Jesenského | 68 m²

Martin Krč a NAVA reality vám ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na ulici Ja

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Senec

204,000 € 3000 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23047)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie