HALO reality - Kúpa trojizbový byt Senec

Reality Senec

3 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Senci alebo blízkom okolí. Bližšie in

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Senec

175,000 € 2692 €/m²

GRAVITAS | POSLEDNÝ VOĽNÝ BYT! Na predaj 3-izb.byt, Nová Tehelňa-Senec

Reality Senec

3 izbový byt | Vtáčia | 74.98 m²

!!!POSLEDNÝ VOĽNÝ BYT!!! Ponúkame na predaj skolaudovaný 3-izbový byt s priestranným balkónom

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

229,900 € 3066 €/m²

TOP CENA!! Nový 3-izbový byt s dvomi terasami spolu až 94 m²

Reality Senec

3 izbový byt | . | 67.6 m²

✨ Bývanie s rytmom života v dokonalej rovnováhe Predstavte si bývanie, kde sa interiér prirodz

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

164,700 € 2436 €/m²

TOP CENA! Nový 3-izbový byt s dvomi terasami spolu až 100 m²

Reality Senec

3 izbový byt | . | 67.55 m²

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

166,400 € 2463 €/m²

Developerský projekt SRDCE GROBU!

Reality Senec

3 izbový byt | Senec | 67 m²

SRDCE GROBU – MODERNÉ BÝVANIE V CENTRE OBCE Realitná kancelária JKV REAL ako exkluzívny partne

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

160,000 € 2388 €/m²

Prenajmeme 3 izb byt v Senci - Svätoplukova ulica

Reality Senec

3 izbový byt | Svätoplukova | 66 m²

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt s balkónom – Senec, Svätoplukova

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Senec

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaný 3 izbový byt s loggiou vo výbornej lokalite s výhľadom do parku

Reality Senec

3 izbový byt | Sokolská | 0 m²

Ponúkame na predaj prerobený 3 izbový byt na Sokolskej ulici v Senci. Byt má rozlohu 62,33 m2 p

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

190,000 €

VARGA - DOM-REALÍT,- ponúka veľký 3izbový byt na Pezinskej ulici

Reality Senec

3 izbový byt | Pezinská | 82 m²

Z poverenia majiteľaponúkame na predaj 3 izbový byt na Pezinskej ulici v novej lokalite v Senci

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

220,000 € 2683 €/m²

plne zariadený 3-izbový byt na prenájom

Reality Senec

3 izbový byt | Pezinská | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2,5i byt na 4p v obytnom bloku Pezinská Senec. Byt je plne zariadený,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Senec

790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Nezariadený, veľkometrážny 2i s potenciálom na 3i v centre s klimatizáciou, províziu RK NEPLATÍTE

Reality Senec

3 izbový byt | Mierové námestie 7 | 85.89 m²

Komorná atmosféra tehlového bytového domu z r. 2003 s novou fasádou (EC-B) ponúka príjemné býva

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Senec

720 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDAJ 3 izb. bytov v dome so záhradou, Macov, všetky IS

Reality Senec

3 izbový byt | 69 m²

Moderné 3-izbové byty so záhradou v Macove – kolaudácia prebieha Vlastná záhrada, nové býva

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

170,000 € 2464 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

DOMY VIESKY II. ETAPA | PREDPREDAJ 3i DOMOV S VLASTNÝM POZEMKOM A 2 PARKOVACÍMI MIESTAMI SLOVENSKÁ NOVÁ VES

Reality Senec

3 izbový byt | 71.05 m²

Ponúkame Vám na predaj moderné bývanie v obci Slovenská Nová Ves, ktorá je vzdialená len: 13 mi

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Senec

187,770 € 2643 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nezariadený 3-izbový byt na prenájom - Senec

Reality Senec

3 izbový byt | Ružová | 79 m²

Ponúkame na prenájom nezariadený 3-izbový byt a parkovacie miesto v Senci, časti Gardens. Byt

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na prenájom Senec

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3 izbový byt v Senci s terasou a so záhradou

Reality Senec

3 izbový byt | 66.64 m²

3-izbový byt na predaj v Senci na Dlhej ulici Krásny dobrý deň prajem, máme pre vás pripravený

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

222,000 € 3331 €/m²

3 izbový byt v Senci s balkónom

Reality Senec

3 izbový byt | 69.37 m²

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

219,000 € 3157 €/m²

REZERVOVANÉ!! Exkluzívny 3‑izbový byt v centre Senca na Mierovom námestí s veľkorysou výmerou

Reality Senec

3 izbový byt | Nezadaná | 94.48 m²

Hľadáte veľký, svetlý byt v úplnom centre Senca? Tento 3‑izbový byt s výmerou 94,48 m² ponúka p

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

255,000 € 2699 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v centre Senca – zasklená loggia, 2 pivnice, 2 klimatizácie

Reality Senec

3 izbový byt | Námestie 1. mája | 61.4 m²

Broker Consulting, a.s. Vám v zastúpení klienta predstavuje a ponúka na predaj moderný, komplet

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Senec

199,999 € 3257 €/m²

člen NARKS

3izb. byt v centre s klimatizáciou

Reality Senec

3 izbový byt | Námestie 1. Mája | 71 m²

Popis nehnuteľnosti CASMAR REALITY – Ponúka na predaj pekný 3izb. byt v centre mesta Senec. By

Publikované: 14.03.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

169,000 € 2718 €/m²

3izb. byt v centre s klimatizáciou

Reality Senec

3 izbový byt | Námestie 1. Mája | 71 m²

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

169,000 € 2380 €/m²

Na predaj atraktívny 3-izbový byt v blízkosti Slnečných jazier v Senci

Reality Senec

3 izbový byt | Štúrova | 88 m²

Briliant Reality Vám ponúka na predaj atraktívny 3-izbový byt v blízkosti Slnečných jazier v Se

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Senec

244,000 € 2773 €/m²

Na predaj 3 izbový byt v centre mesta Senec

Reality Senec

3 izbový byt | Mierové námestie | 58.41 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj moderný 3 izbový byt v novostavbe v c

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Byty na predaj Senec

189,000 € 3236 €/m²

Trojizbový byt v štandarde v centre Senca

Reality Senec

3 izbový byt | Turecká | 64.27 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj novostavbu 3-izbového bytu v centre

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Senec

149,900 € 2332 €/m²

Veľkorysý trojizbový byt s krásnou terasou

Reality Senec

3 izbový byt | Dlhá | 88 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj veľkometrážny trojizbový byt v novost

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Senec

Info v RK

Na predaj mezonetový investičný 3 izbový byt v centre Senca

Reality Senec

3 izbový byt | Mierové námestie | 72.76 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj mezonetový 3 izbový byt priamo v srdc

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Senec

165,000 € 2268 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23047)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie