Kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt v Senci

Reality Senec

3 izbový byt | - | 65 m²

SaleA-Váš partner v realitách ponúka na predaj krásny, kompletne prerobený trojizbová byt v Sen

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

206,000 € 3169 €/m²

3 izbový byt s parkovaním, Kráľová pri Senci, novostavba

Reality Senec

3 izbový byt | Senec - Kráľová pri Senci | 85 m²

Moderný 3-izbový byt s vlastným parkovacím miestom v cene bytu. Projekt Nova Kralova, priamo v

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

176,900 € 2081 €/m²

Prenájom 3 izbový byt Nová Tehelňa, Senec

Reality Senec

3 izbový byt | Nová Tehelňa | 90 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Senec

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - REALITY BROKER ponúka na predaj pekný priestranný 3 izb. byt v centre mesta Senec

Reality Senec

3 izbový byt | Nezadaná | 90.99 m²

Ponúkame na predaj pekný 3 izb. byt v centre mesta. Byt o rozlohe 90,99 m2 sa nachádza na 3. po

Publikované: 02.12.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Senec

179,000 € 1967 €/m²

REALITY BROKER ponúka na predaj pekný 3 izb. byt s tromi balkónmi

Reality Senec

3 izbový byt | Nezadaná | 64.33 m²

Ponúkame na predaj pekný 3 izb. byt s tromi balkónmi. Byt o rozlohe UP 64,33 m2 sa nachádza na

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Senec

170,000 € 2643 €/m²

Prenájom 3-izbového bytu Senec | Pezinská, zariadený, lodžia, parkovacie miesto

Reality Senec

3 izbový byt | Pezinská | 80.29 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v Senci na ulici Pezinská. Byt sa nachádza na 1. poschodí zo

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na prenájom Senec

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Priestranný 3-izbový byt s nízkymi nákladmi v zelenej časti Senca

Reality Senec

3 izbový byt | Považská | 70 m²

Hľadáte bývanie, kde máte všetko na dosah ruky, obklopené zeleňou a s nákladmi, ktoré nezaťažia

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

174,990 € 2500 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadám 3i byt, 70 m2 s výťahom, v širšom centre, SENEC

Reality Senec

3 izbový byt | Kollárova | 65 m²

Hľadám 3 izbový byt, môže byť aj v pôvodnom stave. Centrum, alebo širšie centrum mesta Senec. R

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Senec

149,900 € 2306 €/m²

člen NARKS

NOVÝ 3 - IZBOVÝ BYT V ŠTANDARDE V OBCI - HORNÉ JANÍKY - POSLEDNÝ BYT V PONUKE!

Reality Senec

3 izbový byt | Šamorínska | 75.1 m²

Ponúkame na predaj nový 3-izbový byt v obci Horné Janíky, ktorý sa nachádza v modernom bytovom

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Senec

163,500 € 2177 €/m²

NOVÉ 3-IZBOVÉ BYTY V ŠTANDARDE V OBCI HORNÉ JANÍKY - POSLEDNÉ VOĽNÉ BYTY V PONUKE

Reality Senec

3 izbový byt | Šamorínska | 83.15 m²

Ponúkame na predaj nové 3-izbové byty v obci Horné Janíky, ktoré sa nachádzajú v moderných byto

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Senec

178,500 € 2147 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PIVNICOU, SENEC

Reality Senec

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s balkónom a

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

180,000 € 2500 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3-izb. byty s balkónom, Senec – VILADOMY

Reality Senec

3 izbový byt | Dlhá | 69.37 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderné 3-izbové byty s balkónom v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

222,000 € 3200 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3-izb. byt so záhradkou, Senec – VILADOMY

Reality Senec

3 izbový byt | Dlhá | 66.64 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s terasou a vl

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

225,000 € 3376 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3-izbový byt so záhradkou, Senec

Reality Senec

3 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt nachádzajúc

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

210,000 € 2471 €/m²

REZERVOVANÉ ! 3 izbový byt v obľúbenom projekte Lastovičky Nová Dedinka, na predaj

Reality Senec

3 izbový byt | Hlavná | 84 m²

Realitná kancelária Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ! 3-izbový byt v centre mesta SENEC

Reality Senec

3 izbový byt | Nám. 1. mája | 80 m²

Ponúkame na predaj krásny, priestranný trojizbový byt v atraktívnej lokalite priamo v centre me

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

269,990 € 3375 €/m²

SENEC – NA PREDAJ EXKLUZÍVNY 3 + 1 PODKROVNÝ BYT – JEDINEČNÝ PRIESTOR NA PEŠEJ ZÓNE.

Reality Senec

3 izbový byt | Lichnerová | 109 m²

Wealth Group ponúkame exkluzívne na predaj výnimočný podkrovný byt s vlastným kúrením, nachádza

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

299,990 € 2752 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA - SENEC - POSLEDNÝ SKOLAUDOVANÝ 3-izbový byt

Reality Senec

3 izbový byt | Vtáčia | 83.98 m²

Ponúkame na predaj posledný skolaudovaný 3-izbový byt v bytovom dome - typ VilaDom pri jazere v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Senec

229,900 € 2738 €/m²

Moderný zariadený 3 izb byt s loggiou, pivnicou a parkovaním 20 min.od BA v krásnej lokalite

Reality Senec

3 izbový byt | Ružová | 73.05 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP vám ponúka na predaj moderný, kompletne zariadený 3-izbový

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

259,000 € 3546 €/m²

=REZERVOVANÉ= 3 izbový byt v blízkosti Slnečných jazier, ul. Kollárová - Senec

Reality Senec

3 izbový byt | Kollárová | 68.7 m²

=REZERVOVANÉ= Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám exkluzívne ponúka na prenájom 3 izbový b

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Senec

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom 3.-izbového bytu s garážou na Jesenského ulici

Reality Senec

3 izbový byt | J. Jesenského | 70.74 m²

Ponúkam na prenájom 3.-izbový byt s garážou na ulici J. Jesenského. - voľný ihneď - výmera bytu

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Senec

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Senec, Sokolská ul. - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Senec

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tatjana Čapanda, kontakt: 0944 936 425, nehnuteľnosť s ID: S

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

188,000 € 2892 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Senec

Reality Senec

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Katarína Dúbravská, kontakt: 0944 546 504, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

182,900 € 2690 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Senec

Reality Senec

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária HALO reality a Viliam Smerek, kontakt: 0918 913 772, nehnuteľnosť s ID: SS-

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Senec

182,000 € 2800 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Reality v Martine (769)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23047)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie