3-izbový byt s predzáhradkou, terasa, 2 parkovacie miesta, slepá ulica – Rovinka, Potočná

Reality Rovinka

3 izbový byt | 98 m²

Na konci slepej ulice, kde sa zastavil čas aj ruch mesta, na vás čaká bývanie, ktoré okamžite p

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

319,800 € 3263 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Ako v rodinnom dome - nadštandardný byt so záhradkou, klímou a 2 parkovacími miestami - Rovinka

Reality Rovinka

3 izbový byt | Obilná | 82 m²

Ponúkame na prenájom moderný a priestranný byt situovaný v rodinnom dome s tromi bytmi v obci R

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Rovinka

1,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Krásny 3 izbový byt vo výbornej lokalite s parkovacím miestom

Reality Rovinka

3 izbový byt | Agátová | 73 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, slnečný, 3 izbový byt v tehlovej novostavbe na Agátovej ulici v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

244,900 € 3355 €/m²

Praktický 3 izbový byt v štandarde s loggiou za výbornú cenu

Reality Rovinka

3 izbový byt | Broskyňová | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj výborne dispozične 3 izbový byt s loggiou, v skolaudovanej novostavbe na

Publikované: 22.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

219,900 € 3141 €/m²

Priestranný 3i s 2lodžiami, parkovaním a vlastným plyn.kotlom

Reality Rovinka

3 izbový byt | Kvetná 6b | 77.04 m²

Ak hľadáte moderný, tichý a slnečný 3-izbový byt v malom tehlovom bytovom dome, kde sa byty nep

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

245,000 € 3180 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rovinka

Reality Rovinka

3 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 – 4 izbový byt v obci Rovinka s výmerou 70 – 90 m². Pre

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Rovinka

300,000 € 4286 €/m²

3-izb. byt na prenájom, Rovinka – novostavba, klimatizácia, parkovanie

Reality Rovinka

3 izbový byt | Broskyňová | 68.3 m²

Hľadáte bývanie, kde bude všetko čisté, nové a voňavé? Ponúkame exkluzívne na prenájom úplne no

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Rovinka

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Nadštandardný zariadený 3-izb byt 87, 2x terasa / uzavretá 24m2 a otvorená 15m2, 2x státie, Rovinka

Reality Rovinka

3 izbový byt | 126 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj jeden z najkrajších bytov v Rovinke, nadštandardný zariadený 3-izb

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

359,000 € 2849 €/m²

PLUS REALITY | Moderný trojizbový byt v novostavbe s veľkorysou terasou pri City Parku na predaj !

Reality Rovinka

3 izbový byt | 66 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný trojizbový byt v kvalitnej tehl

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Rovinka

230,000 € 3485 €/m²

....... PREDANÉ ......... Predaj 3-izbový byt s terasou v tichej časti Rovinky

Reality Rovinka

3 izbový byt | Školská | 106 m²

PREDANÉ ! Ponúkame na predaj Novostavbu tehlového 3-izbového bytu v rodinnom dome s troma by

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Rovinka

Info v RK

3 izbový apartmán s výhľadom do vnútrobloku

Reality Rovinka

3 izbový byt | Broskyňová ulica | 75.11 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Rovinka, len p

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Rovinka

228,507 € 3042 €/m²

BOSEN | 3 izbový byt so záhradou a parkovacím miestom, Rovinka

Reality Rovinka

3 izbový byt | Rovinka | 90.77 m²

BOSEN Group ponúka na predaj priestranný a svetlý 3 izbový byt v tichej časti obce Rovinka, na

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

280,000 € 3085 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÝ 3-izbový byt so smart technológiami - 78m2 s veľkým balkónom a parkovaním – Rovinka

Reality Rovinka

3 izbový byt | Agátová | 78 m²

Na predaj ponúkame moderný a kompletne zariadený 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Rovinka, kto

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Rovinka

240,000 € 3077 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie