3 izbový byt | 98 m²
Na konci slepej ulice, kde sa zastavil čas aj ruch mesta, na vás čaká bývanie, ktoré okamžite p
319,800 € 3263 €/m²
3 izbový byt | Obilná | 82 m²
Ponúkame na prenájom moderný a priestranný byt situovaný v rodinnom dome s tromi bytmi v obci R
1,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Agátová | 73 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny, slnečný, 3 izbový byt v tehlovej novostavbe na Agátovej ulici v
244,900 € 3355 €/m²
3 izbový byt | Broskyňová | 70 m²
Ponúkame Vám na predaj výborne dispozične 3 izbový byt s loggiou, v skolaudovanej novostavbe na
219,900 € 3141 €/m²
3 izbový byt | Kvetná 6b | 77.04 m²
Ak hľadáte moderný, tichý a slnečný 3-izbový byt v malom tehlovom bytovom dome, kde sa byty nep
245,000 € 3180 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 – 4 izbový byt v obci Rovinka s výmerou 70 – 90 m². Pre
300,000 € 4286 €/m²
3 izbový byt | Broskyňová | 68.3 m²
Hľadáte bývanie, kde bude všetko čisté, nové a voňavé? Ponúkame exkluzívne na prenájom úplne no
850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 126 m²
IBA U NÁS Ponúkame na predaj jeden z najkrajších bytov v Rovinke, nadštandardný zariadený 3-izb
359,000 € 2849 €/m²
3 izbový byt | 66 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný trojizbový byt v kvalitnej tehl
230,000 € 3485 €/m²
3 izbový byt | Školská | 106 m²
PREDANÉ ! Ponúkame na predaj Novostavbu tehlového 3-izbového bytu v rodinnom dome s troma by
Info v RK
3 izbový byt | Broskyňová ulica | 75.11 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Rovinka, len p
228,507 € 3042 €/m²
3 izbový byt | Rovinka | 90.77 m²
BOSEN Group ponúka na predaj priestranný a svetlý 3 izbový byt v tichej časti obce Rovinka, na
280,000 € 3085 €/m²
3 izbový byt | Agátová | 78 m²
Na predaj ponúkame moderný a kompletne zariadený 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Rovinka, kto
240,000 € 3077 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.