3 izbový byt | Na Karasiny | 70 m²
Realitná kancelária DMPD Real Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej a o
124,000 € 1771 €/m²
3 izbový byt | Dlhá | 146.33 m²
Dvojgeneračný byt (2-izbovy + 3-izbový) Byty sa nachádzajú na Dlhej ulici v Prievidzi na 1. nad
249,000 € 1702 €/m²
3 izbový byt | F. Madvu | 75.24 m²
Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt s loggiou a veľkou priestrannou terasou nachádzajúci sa v
143,000 € 1901 €/m²
3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 79 m²
Bývajte tam, kde máte všetko na dosah — zeleň, centrum aj kompletnú občiansku vybavenosť. Vyhľ
117,000 € 1481 €/m²
3 izbový byt | 71 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Alexandra Bernátová, kontakt: 0908 762 935, nehnuteľnos
114,900 € 1618 €/m²
3 izbový byt | Vladimíra Clemantisa | 81 m²
Realitná kancelária JKV Real vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v osobnom vlastníct
135,000 € 1667 €/m²
3 izbový byt | Tolstého | 64 m²
Hľadáte bývanie, ktoré má potenciál stať sa skutočným domovom? Tento 3-izbový byt vás presve
130,000 € 2031 €/m²
3 izbový byt | A. Bernoláka | 69 m²
Priestranný 3-izbový byt v tichej časti Severu – stačí sa nasťahovať! ul. A. Bernoláka / Gők
125,000 € 1812 €/m²
3 izbový byt | - | 64 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 3- izbový byt v osobnom vlastníctve v
128,000 € 2000 €/m²
3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 82 m²
!!! Zníženia cena !!! Realitná kancelária DMPD real Vám ponúka na predaj svetlý a veľmi dobre
124,999 € 1524 €/m²
3 izbový byt | A. Stodolu | 62 m²
DMPD Real ponúka na predaj útulný 3-izbový byt s rozlohou 62 m², nachádzajúci sa v obľúbenej a
113,500 € 1831 €/m²
3 izbový byt | 64 m²
Hľadáte bývanie v Prievidzi, ktoré spája praktickú lokalitu, dostatok priestoru a možnosť dotvo
107,900 € 1686 €/m²
3 izbový byt | Š. Králika | 64 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt na starom sídlisku v panelom dome, so vstupom s elektrickým vrá
93,000 € 1453 €/m²
3 izbový byt | 84 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s nadštandardnou výmerou 84 m² vo vyhľadáva
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | ZPT | 64 m²
EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : ✨ 3-izbový byt na predaj – Prievidza, Zapotôčky | skvelá lokalita
129,000 € 2016 €/m²
3 izbový byt | PD | 70 m²
EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : Na predaj 3-izbový byt – Prievidza, sídlisko Sever, 70 m² Ponúkam
139,000 € 1986 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 70 m² nachádzajúci sa na obľúbenom sídlisku Z
126,000 € 1800 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Hľadáte štartovacie bývanie alebo skvelú investíciu na prenájom bez ďalších okamžitých nákladov
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 70.5 m²
PREDANÉ ... Volám sa Ján Mokrý a výhradne som si pre Vás pripravil na predaj zrekonštruovaný t
Info v RK
3 izbový byt | 62 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite Starého sídliska v
98,000 € 1581 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Realitná kancelária DMPD real vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt
115,000 € 1500 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 70 m², nachádzajúci sa na 2. posch
Cena na vyžiadanie
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.