Ponúkame Vám na predaj 3- izbový byt ne sídlisku Sever v meste Prievidza.

Reality Prievidza

3 izbový byt | Na Karasiny | 70 m²

Realitná kancelária DMPD Real Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej a o

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

124,000 € 1771 €/m²

Novinka
Novinka

Zaujímavá investičná príležitosť, Dvojgeneračný byt v Prievidzi na Dlh

Reality Prievidza

3 izbový byt | Dlhá | 146.33 m²

Dvojgeneračný byt (2-izbovy + 3-izbový) Byty sa nachádzajú na Dlhej ulici v Prievidzi na 1. nad

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

249,000 € 1702 €/m²

Na predaj 3 i byt s loggiou aj terasou - Prievidza 75,24 m2

Reality Prievidza

3 izbový byt | F. Madvu | 75.24 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt s loggiou a veľkou priestrannou terasou nachádzajúci sa v

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

143,000 € 1901 €/m²

Predaj veľkometrážny | 3-izbový byt | 79 m² | Vyvýšené prízemie | Pivnica + Komora + Šatník | centrum mesta Prievidza ul. Sv. Cyrila

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 79 m²

Bývajte tam, kde máte všetko na dosah — zeleň, centrum aj kompletnú občiansku vybavenosť. Vyhľ

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Prievidza

117,000 € 1481 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Prievidza, Sídlisko Zapotôčky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Prievidza

3 izbový byt | 71 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Alexandra Bernátová, kontakt: 0908 762 935, nehnuteľnos

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

114,900 € 1618 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľký 3-izb. byt s balkónom výborná lokalita Sever Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | Vladimíra Clemantisa | 81 m²

Realitná kancelária JKV Real vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v osobnom vlastníct

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

135,000 € 1667 €/m²

3 izbový byt s potenciálom prerobnia podľa svojích predstáv.

Reality Prievidza

3 izbový byt | Tolstého | 64 m²

Hľadáte bývanie, ktoré má potenciál stať sa skutočným domovom? Tento 3-izbový byt vás presve

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

130,000 € 2031 €/m²

Priestranný 3 izbový byt na predaj na Severe v Prievidzi

Reality Prievidza

3 izbový byt | A. Bernoláka | 69 m²

Priestranný 3-izbový byt v tichej časti Severu – stačí sa nasťahovať! ul. A. Bernoláka / Gők

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

125,000 € 1812 €/m²

SPEKTRUM REALITY- Na PREDAJ 3-izbový byt, 64 m2 s loggiou, Prievidza, sídlisko Zapotôčky

Reality Prievidza

3 izbový byt | - | 64 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 3- izbový byt v osobnom vlastníctve v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

128,000 € 2000 €/m²

Rezervované

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 82 m²

!!! Zníženia cena !!! Realitná kancelária DMPD real Vám ponúka na predaj svetlý a veľmi dobre

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Prievidza

124,999 € 1524 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt na ulici A. Stodolu v meste Prievidza.

Reality Prievidza

3 izbový byt | A. Stodolu | 62 m²

DMPD Real ponúka na predaj útulný 3-izbový byt s rozlohou 62 m², nachádzajúci sa v obľúbenej a

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Prievidza

113,500 € 1831 €/m²

Predaj 3 izbový byt Prievidza Zapotôčky

Reality Prievidza

3 izbový byt | 64 m²

Hľadáte bývanie v Prievidzi, ktoré spája praktickú lokalitu, dostatok priestoru a možnosť dotvo

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Prievidza

107,900 € 1686 €/m²

3 izbový byt predaj Prievidza, Staré sídlisko, čiastočná rekonštrukcia, 64 m2, OV.

Reality Prievidza

3 izbový byt | Š. Králika | 64 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na starom sídlisku v panelom dome, so vstupom s elektrickým vrá

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prievidza

93,000 € 1453 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÝ Na predaj 3i byt v centre mesta Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 84 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s nadštandardnou výmerou 84 m² vo vyhľadáva

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

✨ 3-izbový byt na predaj – Prievidza, Zapotôčky | skvelá lokalita ✨

Reality Prievidza

3 izbový byt | ZPT | 64 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : ✨ 3-izbový byt na predaj – Prievidza, Zapotôčky | skvelá lokalita

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

129,000 € 2016 €/m²

Na predaj 3-izbový byt – Prievidza, sídlisko Sever, 70 m²

Reality Prievidza

3 izbový byt | PD | 70 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : Na predaj 3-izbový byt – Prievidza, sídlisko Sever, 70 m² Ponúkam

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

139,000 € 1986 €/m²

Moderný 3 izbový byt po rekonštrukcii - sídlisko Zapotôčky, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 70 m² nachádzajúci sa na obľúbenom sídlisku Z

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

126,000 € 1800 €/m²

PREDANÝ 3-izbový byt s loggiou a výhľadom – Sídlisko Zapotôčky, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo skvelú investíciu na prenájom bez ďalších okamžitých nákladov

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

PREDANÉ Na predaj trojizbový zrekonštr. byt 70,5 m2 - sídl. Zapotôčky - Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70.5 m²

PREDANÉ ... Volám sa Ján Mokrý a výhradne som si pre Vás pripravil na predaj zrekonštruovaný t

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Prievidza

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA - 3 izbový byt s balkónom, Staré sídlisko - Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite Starého sídliska v

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

98,000 € 1581 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt na sídlisku Zapotôčky v meste Prievidza.

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária DMPD real vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

115,000 € 1500 €/m²

REZERVOVANÝ 3-izbový byt s parkovaním a záhradkou – Prievidza, Kúty

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 70 m², nachádzajúci sa na 2. posch

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Reality v Martine (771)
Upresniť hľadanie