Moderný 3 izbový byt po rekonštrukcii - sídlisko Zapotôčky, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 70 m² nachádzajúci sa na obľúbenom sídlisku Z

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

126,000 € 1800 €/m²

BV REAL Na predaj 3 izbový byt Prievidza FM2429

Reality Prievidza

3 izbový byt | Rad L. N. Tolstého | 70.54 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj 3 izb

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

119,000 € 1687 €/m²

BV REAL Na predaj prerobený 3 izbový byt Prievidza FM2427

Reality Prievidza

3 izbový byt | Bakalárska | 63 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj prerobený 3 izbo

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

113,000 € 1794 €/m²

PREDANÝ 3-izbový byt s loggiou a výhľadom – Sídlisko Zapotôčky, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo skvelú investíciu na prenájom bez ďalších okamžitých nákladov

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

PREDANÉ Na predaj trojizbový zrekonštr. byt 70,5 m2 - sídl. Zapotôčky - Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70.5 m²

PREDANÉ ... Volám sa Ján Mokrý a výhradne som si pre Vás pripravil na predaj zrekonštruovaný t

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Prievidza

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

„Rezidencia PARK“– Nová dimenzia moderného bývania - Byt č.7

Reality Prievidza

3 izbový byt | Sama Chalupku | 64.05 m²

"Rezidencia PARK" – BÝVANIE, KTORÉ SPÁJA KOMFORT, MODERNÉ TECHNOLÓGIE A SKVELÚ LOKALITU Predst

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

220,800 € 3447 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

LÚČKY Prievidza, blok A – Priestranný a moderný 3-izbový byt s terasou

Reality Prievidza

3 izbový byt | Lúčna | 82.51 m²

Objavte svoj nový domov v projekte LÚČKY Prievidza – 3-izbový byt s priestrannou terasou v blok

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Prievidza

179,000 € 2169 €/m²

Nadčasový 3 izbový byt na starom sídlisku

Reality Prievidza

3 izbový byt | Š. Králika | 74 m²

DOSPA Reality ponuka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt vo výmere 74m2 s lodžiou

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Prievidza

142,000 € 1919 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA - 3 izbový byt s balkónom, Staré sídlisko - Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite Starého sídliska v

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

98,000 € 1581 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt na sídlisku Zapotôčky v meste Prievidza.

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária DMPD real vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

115,000 € 1500 €/m²

REZERVOVANÝ 3-izbový byt s parkovaním a záhradkou – Prievidza, Kúty

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 70 m², nachádzajúci sa na 2. posch

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie