Predaj 3-izbový byt, 90 m², pôvodný stav, vlastné kúrenie, vlastné parkovanie - centrum mesta Prievidza – ul. Nová

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nová | 90 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s pozemkom v centre Prievidze Ponúkame na predaj výnimočný

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Prievidza

115,000 € 1278 €/m²

Top
Top

REZERVOVANÉ | Dizajnový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | 78 m² | Prievidza – Nábrežie sv. Cyrila | Balkón | LUCA & DOREN

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 78 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt po nadštandardnej kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

159,500 € 2045 €/m²

Top
Top

Ponúkame Vám na predaj 3- izbový byt ne sídlisku Sever v meste Prievidza.

Reality Prievidza

3 izbový byt | Na Karasiny | 70 m²

Realitná kancelária DMPD Real Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej a o

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

124,000 € 1771 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt na predaj, 70,4 m2, ul.Urbánková, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70.4 m²

Reality Alpia ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 70,4 m2, situovaný na 8. poschodí v zatep

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

123,000 € 1747 €/m²

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII – NAD TERASAMI, PRIEVIDZA

Reality Prievidza

3 izbový byt | 63.6 m²

Hľadáte bývanie, ktoré dýcha čistotou, je zaliate slnkom a pripravené na okamžité nasťahovanie?

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

630 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený 3-izbový byt po rekonštrukcii/ ulica Benedikta, Sever

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt s výmerou 70 m², nachádzajúci sa na 2. poschodí zo 7 v z

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

138,000 € 1971 €/m²

Prenájom 3 - izbový byt Centrum, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom vkusne zrekonštruovaný slnečný 3 izbový byt v Centre mesta v Prievidza

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

530 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Trojizbový byt v novostavbe RIVERISIDE, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 77 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt s terasou vo výhľadávanej lokalite starého sídliska. Lo

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

Trojizbový byt na prenájom v projekte Riverside, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 80 m²

Ponúkame na prenájom byt v novostavbe prestížneho bytového komplexu Riverside v meste Prievidza

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Trojizbový byt na prenájom sídlisko Kopanice, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 64 m²

Hľadáte príjemné bývanie v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou? Ponúkame vám

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

630 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj 3- izbový byt, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 81 m²

Posledný voľný!!! MAXA reality Vám ponúka na predaj štýlový priestranný 3- izbový byt vo vyhľad

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

132,900 € 1641 €/m²

Trojizbový byt, sídl. Zapotôčky, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 64 m²

MAXA REALITY Vám ponúka na predaj slnečný 3 - izbobý vo vyhľadávanej časti sídliska Zapotôčky n

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

109,000 € 1703 €/m²

Prenájom trojizbový byt - Kanianka

Reality Prievidza

3 izbový byt | 67 m²

Ponúkame Vám na prenájom trojizbový byt s lódžiou v Kanianke. Byt je o rozlohe 72m/2 a nachádza

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Trojizbový byt Staré sídlisko, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | Š. Králika | 74 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o celkovej výmere 74m2 nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

142,000 € 1919 €/m²

Veľkometrážny 3- izbový byt, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 107 m²

Posledný voľný!!! MAXA reality Vám ponúka na predaj štýlový priestranný 3- izbový byt vo vzhľad

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

175,000 € 1636 €/m²

Slnečný 3 - izbový byt v novostavbe, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 77 m²

MAXA reality Vám ponúkama zaujímavú možnosť kúpy moderného trojizbového bytu nachádzajúceho sa

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

182,000 € 2364 €/m²

Hľadáme trojizbový byt pre klientov, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre klientov 3 izbový byt v meste Prievidza s výmerou od 69m2. Cena závisí od stavu. Ce

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena na vyžiadanie

3 izbový byt na Starom Sídlisku o výmere 74m2.

Reality Prievidza

3 izbový byt | Š. Králika | 74 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 74 m², ktorý sa nachádza na 1. poschodí zo 7 v bytovom

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

129,000 € 1743 €/m²

Novinka
Novinka

PRIESTRANNÝ 3-izbový byt na Zapotôčkach – Vytvorte si domov podľa vlas

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

DOBRÉ REALITY ponúkame na predaj 3-izbový byt s vynikajúcou rozlohou 72 m², nachádzajúci sa v j

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

95,000 € 1319 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom nádherný 3 izbovy byt v Prievidzi

Reality Prievidza

3 izbový byt | Záhrady - Stavbárov | 78 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v meste Prievidza na ulici Stavbárov. Samotný byt sa n

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Zaujímavá investičná príležitosť, Dvojgeneračný byt v Prievidzi na Dlh

Reality Prievidza

3 izbový byt | Dlhá | 146.33 m²

Dvojgeneračný byt (2-izbovy + 3-izbový) Byty sa nachádzajú na Dlhej ulici v Prievidzi na 1. nad

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

249,000 € 1702 €/m²

Na predaj 3 i byt s loggiou aj terasou - Prievidza 75,24 m2

Reality Prievidza

3 izbový byt | F. Madvu | 75.24 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt s loggiou a veľkou priestrannou terasou nachádzajúci sa v

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

143,000 € 1901 €/m²

NA PRENÁJOM: Pekný 3-izb.byt Prievidza, 72 m2, zariadený

Reality Prievidza

3 izbový byt | Šulekova | 70 m²

Za cenu 670,- Eur za mesiac spolu s energiami ponúkame na dlhodobý prenájom slnečný 3 izbový zr

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

670 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

rezervovaný ... Prenájom veľkometrážny 3,5 izbový byt II komplet zariadený II balkón,loggia,komora II kopec zelene II sídl.Kopanice PRIEVIDZA

Reality Prievidza

3 izbový byt | Cesta Vl. Clementisa | 83 m²

LARES reality // ponúkame na dlhobý prenájom ( min. 1 rok ) 3,5 izbový byt, v tichej a pokojnej

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

620 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23081)
Reality v Martine (771)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie