Predaj 3i byt II balkón II KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA 2023 II centrum mesta ul. Mišíka

Reality Prievidza

3 izbový byt | M. Mišíka | 67 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, o výmere 67 m2 s balkónom, na ul. Mišíka, na sídlisku Mláde

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Prievidza

116,900 € 1745 €/m²

Prenájom 3 izbový byt / zariadený a vybavený / balkón / klimatizácia / sídl.Žabník ul. Lúčna

Reality Prievidza

3 izbový byt | Lúčna | 66 m²

LARES reality // ponúkame na dlhodobý prenájom ( min. 1 rok ) 3 izbový byt, na sídlisku Žabník,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

530 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

prenájom / 3-iz. byt s balkónom 63m2 centrum Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 63 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt s balkónom v centre mesta Prievidza. Ponúkaný byt o výmere 6

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

560 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Veľkometrážny - nadštandardný byt, 2 x terasa, 2 x parkovacie miesto, garáž a sauna- dlhodobý prenájom

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nezadaná | 110 m²

Ponúkame krásne bývanie, v krásnom prostredí, obklopenom prírodou, v obci Poruba Dám Vám relev

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

800 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Prievidza, Centrum - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Prievidza

3 izbový byt | 64 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Alexandra Bernátová, kontakt: 0908 762 935, nehnuteľnos

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

99,900 € 1561 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Prievidzi iba sídlisko Zapotôčky. Bli

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt na sídlisku Necpaly, ideálne prerobený.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Prievidza, Sídlisko Zapotôčky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Prievidza

3 izbový byt | 71 m²

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

114,900 € 1618 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Prievidza

3 izbový byt | 59 m²

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

99,900 € 1693 €/m²

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Prievidza, Sídlisko Zapotôčky

Reality Prievidza

3 izbový byt | 115 m²

Realitná kancelária HALO reality a Martin Petriska, kontakt: 0903 738 590, nehnuteľnosť s ID: P

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

1,150 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 63 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 64 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Kompletne zariadený 3 izb. byt po rekonštrukcii

Reality Prievidza

3 izbový byt | Makovického | 62 m²

Ponúkame na predaj útulný 3 izbový byt v zateplenom paneláku na ulici Makovického v Prievidzi.

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

119,900 € 1934 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľký 3-izb. byt s balkónom výborná lokalita Sever Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | Vladimíra Clemantisa | 81 m²

Realitná kancelária JKV Real vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v osobnom vlastníct

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

135,000 € 1667 €/m²

Nadštandardný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Prievidza

3 izbový byt | Ivana Krasku | 105 m²

Realitná kancelária JKV Real vám exkluzívne predstavuje jedinečný 3-izbový byt, ktorý spája mod

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

169,900 € 1618 €/m²

3 izbový byt s potenciálom prerobnia podľa svojích predstáv.

Reality Prievidza

3 izbový byt | Tolstého | 64 m²

Hľadáte bývanie, ktoré má potenciál stať sa skutočným domovom? Tento 3-izbový byt vás presve

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

130,000 € 2031 €/m²

Priestranný 3 izbový byt na predaj na Severe v Prievidzi

Reality Prievidza

3 izbový byt | A. Bernoláka | 69 m²

Priestranný 3-izbový byt v tichej časti Severu – stačí sa nasťahovať! ul. A. Bernoláka / Gők

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

125,000 € 1812 €/m²

Dizajnový 3-izbový byt s balkónom, v srdci starého sídliska

Reality Prievidza

3 izbový byt | A. Rudnaya | 57 m²

Predstavte si miesto, kde Vás ráno nebudí hluk áut, miesto, kde máte všetko po ruke, no zárove

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

134,900 € 2367 €/m²

BEDES | Prenájom 3-izbového bytu, Zápotôčky, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | P.J. Šafárika | 70 m²

Realitná kancelária BEDES Vám predstavuje nehnuteľnosť na prenájom na sídlisku Zapotôčky, ulica

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

BEDES | Moderný 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií, loggia

Reality Prievidza

3 izbový byt | Maxima Gorkého | 64 m²

Moderný 3-izbový byt situovaný na sídlisku Sever. Nehnuteľnosť ponúka kompletne zrekonštruovaný

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

135,700 € 2120 €/m²

BEDES | Prenájom - moderný 3 izbový byt, Sever, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nad terasami | 63 m²

Realitná kancelária BEDES Vám predstavuje trojizbový byt na prenájom na sídlisku Sever, ulica N

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

SPEKTRUM REALITY- Na PREDAJ 3-izbový byt, 64 m2 s loggiou, Prievidza, sídlisko Zapotôčky

Reality Prievidza

3 izbový byt | - | 64 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 3- izbový byt v osobnom vlastníctve v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

128,000 € 2000 €/m²

REZERVOVANÉ 3 izbový byt 70 m2 ul. Ľ. Ondrejova - sídl. Zapotôčky PRIEVIDZA

Reality Prievidza

3 izbový byt | Ľ. Ondrejova | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite na ulici Ľ

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Prievidza

Info v RK

REZERVOVANÉ! Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3. izb. byt, 72 m2, ul. Majerská, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | Majerská | 72 m²

City Reality Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt o rozlohe 72 m2. Byt s

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Prievidza

125,000 € 1736 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Upresniť hľadanie