PRENÁJOM 3-izb zrekonštruovaného bytu 70m2- Pravenec- kompletne zariadený

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

CITY REALITY Vám ponúka exkluzívne na prenájom zariadený 3- izbový byt s vlastným parkovacím mi

Publikované: 30.12.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

540 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

🌟 Rodinné bývanie bez kompromisov: kompletne zariadený 3-izbový byt v „tip-top“ stave kúsok od centra

Reality Prievidza

3 izbový byt | Lúčna | 62.5 m²

Hľadáte pre svoju rodinu domov, kde nemusíte pohnúť ani prstom a hneď bývate? Tento kompletne a

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

113,900 € 1822 €/m²

PRENÁJOM: Slnečný a udržiavaný 3-izbový byt s loggiou – Prievidza, Necpaly

Reality Prievidza

3 izbový byt | Majerská | 72 m²

Hľadáte príjemné bývanie v jednej z najobľúbenejších lokalít Prievidze? Ponúkame na dlhodobý pr

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Prievidza

520 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Slnečný trojizbový byt na prenájom v Prievidzi - Zápotôčky

Reality Prievidza

3 izbový byt | M. Rázusa | 72 m²

RK BÝVAJTE-SK Vám ponúka na dlhodobý prenájom slnečný 3 izbový byt na sídlisku Zapotôčky, ul.

Publikované: 07.08.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

540 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

PRENÁJOM: Kompletne zariadený a priestranný 3-izbový byt s loggiou – Prievidza, Necpaly

Reality Prievidza

3 izbový byt | Majerská | 72 m²

Hľadáte maximálny komfort v jednej z najobľúbenejších lokalít Prievidze, kam si stačí priniesť

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

580 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NOVINKA! Trojizbový byt - centrum mesta Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | M. Hodžu | 67.5 m²

RK Bývajte-SK vám ponúka na predaj 3-izbový byt v centre mesta Prievidza, na ul. M.Hodžu. Byt s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Info v RK

REZERVOVANÉ !!!3,5 izbový byt na Nábr.Sv Cyrila - Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nábr. sv. Cyrila | 83 m²

REZERVOVANÉ !!! Nie každý byt je dokonalý na prvý pohľad… ale niektoré majú v sebe niečo oveľa

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena dohodou

PREDAJ 3- izb. byt pri lesoparku Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | Na Karasiny | 87 m²

Ponúkame na predaj komplet rekonštruovaný a zariadený 3 - izb. byt situovaný na sídlisku SEVER

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

159,000 € 1828 €/m²

PRENÁJOM 3- izb. mezonet F. MADVU Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | F. Madvu | 120 m²

Ponúkame na prenájom čiastočne zariadený 3-izbový mezonetový apartmán o rozlohe 120 m² v bytov

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

950 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 3-izbový byt na ulici Nábrežie sv. Cyrila v meste Prievidza.

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 86 m²

Realitná kancelária DMPD real Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt vo vyh

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Info v RK

Rezervované

Reality Prievidza

3 izbový byt | Šumperská | 75 m²

Realitná kancelária DMPD real Vám ponúka na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 3-izbo

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Prievidza

125,000 € 1667 €/m²

Ponúkame Vám na predaj štýlový kompletne prerobený 3-izbový byt na sídlisku Sever.

Reality Prievidza

3 izbový byt | Makovického | 63 m²

Realitná kancelária DMPD Real pripravuje na predaj moderný a štýlovo zariadený 3-izbový byt vo

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Prievidza

Info v RK

Ponúkame Vám na prenájom 3-izbový byt Zapotôčky.

Reality Prievidza

3 izbový byt | Šulekova | 72 m²

DMPD real Vám ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt o výmere 72 m² nachádzajúci sa na obľ

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 23.09.2025
Byty na prenájom Prievidza

530 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Rezervované

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 82 m²

!!! Zníženia cena !!! Realitná kancelária DMPD real Vám ponúka na predaj svetlý a veľmi dobre

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Prievidza

124,999 € 1524 €/m²

Rezervované

Reality Prievidza

3 izbový byt | Svätoplukova | 88 m²

DMPD real Vám ponúka na predaj priestranný a atypický 3-izbový podkrovný byt nachádzajúci sa v

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Prievidza

144,999 € 1648 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt na ulici A. Stodolu v meste Prievidza.

Reality Prievidza

3 izbový byt | A. Stodolu | 62 m²

DMPD Real ponúka na predaj útulný 3-izbový byt s rozlohou 62 m², nachádzajúci sa v obľúbenej a

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Prievidza

113,500 € 1831 €/m²

Rezervovaná

Reality Prievidza

3 izbový byt | F. Madvu | 80 m²

Hľadáte priestranné bývanie s potenciálom pretvoriť si ho presne podľa svojich snov? Realitná k

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Prievidza

115,000 € 1438 €/m²

NA PRENÁJOM Svetlý a priestranný 3-izbový byt, Mišíka, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | M. Mišíka | 65 m²

NA PRENÁJOM Svetlý a priestranný 3-izbový byt v obľúbenej časti sídliska Mládež, kde máš všetko

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NOVÁ CENA-NA PREDAJ pekný 3ibyt Prievidza-Necpaly

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka NA PREDAJ len u nás 3izbový byt v Prievidzi-Necpaly.

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

119,999 € 1714 €/m²

DIZAJNOVÝ 3 IZBOVÝ BYT UL. LÚČNA PRIEVIDZA LODŽIA

Reality Prievidza

3 izbový byt | Lúčna | 63 m²

Hľadáte štýlový byt, ktorý pôsobí výnimočne už od prvého momentu? Vaša Realitná Vám ponúka na

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Prievidza

139,000 € 2206 €/m²

SEDLICKY. - ponúknite na predaj byt s garážou v Prievidzi

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nezadaná | 20 m²

Ponúknite na predaj byt s garážou v Prievidzi, akýkoľvek stav (pôvodný, čiastočná rekonštrukcia

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 23.10.2024
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

SEDLICKY. | Prenájom 3-izbového bytu s loggiou – Ul. Ľ. Ondrejova, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | Ulica Ľ. Ondrejova | 70 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt o výmere 70 m², nachádzajúci sa na 4. poschodí zo

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na prenájom Prievidza

590 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

SEDLICKY. | Prenájom: 3-izbový byt v Prievidzi – Necpaly, Majerská ul.

Reality Prievidza

3 izbový byt | Majerská | 72 m²

VOĽNÝ IHNEĎ Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt v pokojnej časti Prievidze –

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

580 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

SEDLICKY. | NA PREDAJ: 3-IZBOVÝ BYT, 70 m², PRIEVIDZA – KOPANICE (SEVER), NOVOSTAVBA 2010

Reality Prievidza

3 izbový byt | Na Karasiny | 70 m²

Hľadáte moderné bývanie v pokojnej lokalite s možnosťou zariadiť si ho presne podľa vlastných p

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Prievidza

129,000 € 1843 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie