Na predaj 3-izbový byt s loggiou na Sídlisku Sekčov - ul. Sibírska

Reality Prešov

3 izbový byt | 72 m²

TUreality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Sekčov – Sibírska

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

170,000 € 2361 €/m²

Na predaj 3 izbový byt na sídlisku ll.

Reality Prešov

3 izbový byt | Levočska | 67 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na preddaj 3 izbový byt . Byt sa

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

175,000 € 2612 €/m²

3 izbový byt po rekonštrukcii, Prešov, Šváby, Lomnická ulica, 78 m²

Reality Prešov

3 izbový byt | Lomnická | 76 m²

Na predaj 3 izbový byt po rekonštrukcii, Prešov Šváby, Lomnická ulica , 78m², vyvýšené prízemi

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

199,000 € 2618 €/m²

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT S LODŽIOU, 67m2, OKTÓBROVÁ ul,, PREŠOV

Reality Prešov

3 izbový byt | Októbrová | 67 m²

ZNÍŽENA CENA! BENARD reality ponúka na predaj 3-izbový byt s lodžiou na Sídlisku 2, na na Októ

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

159,999 € 2388 €/m²

PRENÁJOM – 3i byt s lodžiou, zariadenie dohodou - prenajaté

Reality Prešov

3 izbový byt | 75 m²

PROFI REALITY SABOL Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prešov

870 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 3 izbový byt s loggiou, Prešov, Sekčov

Reality Prešov

3 izbový byt | Čergovská | 58 m²

Impulz Real s.r.o. a Ing. Oľga Sabolová ponúkajú na prenájom veľmi pekný a prakticky riešený by

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prešov

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj 3 izbový byt na Sekčove Pozor znížená cena

Reality Prešov

3 izbový byt | Magurska | 76 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj 3 izbový byt . Byt sa n

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

173,990 € 2289 €/m²

Na prenájom zariadený 3 izbový byt na sídlisku lll

Reality Prešov

3 izbový byt | Prostejovska | 76 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na dlhodobý prenájom 3 izbový byt v

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prešov

745 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rezidencia Rusínska | Praktický 3-izbový byt - Štandard a pivnica v cene

Reality Prešov

3 izbový byt | Rusínska | 102.07 m²

Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

306,000 € 2998 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2,5 izbový byt Sekčov Martina Benku, 59 m2, zariadený, prenajatý, s balkónom.

Reality Prešov

3 izbový byt | Martina Benku | 56 m²

Ponúkam Vám na predaj priestranný investičný 2,5 izbový byt v bytovom dome na Martina Benku, so

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

170,000 € 3036 €/m²

PREDANÉ 3 izbový tehlový byt na Solivare s vlastným kúrením, garážou a zahrádkou

Reality Prešov

3 izbový byt | Urxova | 95 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj 3 izbový tehlový byt s vl

Publikované: 04.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

205,000 € 2158 €/m²

Prenájom 3-izbového bytu | Prešov | 78 m² | 850 €/mes. vrátane energií

Reality Prešov

3 izbový byt | Sibírska | 78 m²

Jana z Klimko reality team Vám ponúka na prenájom priestranný, kompletne zrekonštruovaný a plne

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Prešov

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie