Na predaj 3 izbový tehlový byt - blízko centra - Pavlovičovo Námestie

Reality Prešov

3 izbový byt | 74 m²

EXLUZÍVNE Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový tehlový byt o výmere 74 m², ( + 2x lodžia a 1

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Prešov

185,000 € 2500 €/m²

PRIPRAVUJEME! 3 izbový byt, Prešov, Prostejovská, 7. posch./12., 72 m2

Reality Prešov

3 izbový byt | 72 m²

Tureality PRIPRAVUJE na predaj priestranný, slnečný, 3 izbový byt s lodžiou, na sídl. III v Pre

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

189,990 € 2639 €/m²

3 izbový byt v rodinnom dome - Šafárikova ulica Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Šafárikova | 100 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt, ktorý je situovaný v rodinnom dome so samostatným vstupom. B

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na prenájom Prešov

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Tehlový 3 izb. byt, mezonet, 87m2, širšie centrum, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Budovateľská | 87 m²

*Videoobhliadka*Reality Hofer ponúka na predaj tehlový 3 izbový byt s balkónom a vlastným kúren

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

174,990 € 2011 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Výnimočný 3,5 izbový byt 83 m² na Sídlisku 3

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 83 m²

Hľadáte byt, kde sa nebudete musieť tlačiť? Kde majú deti blízko do školy a vy k prírode? Tento

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

191,900 € 2312 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj 3 izbové byty/apartmány v projekte PONTY, na Sekčove, vhodné aj investične

Reality Prešov

3 izbový byt | Ďumbierska | 63.15 m²

Základné údaje: Dispozícia: 3 izbový byt + balkón (4,8 m2) Poschodie: 2.NP, 3.NP, 4.NP, 5.NP, 6

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

178,799 € 2831 €/m²

Dva prízemné holobyty v meštianskom dome na pešej zóne v centre Prešova

Reality Prešov

3 izbový byt | Hlavná | 224 m²

Ponúkame Vám na predaj pôvodne nebytové obchodné priestory s možnosťou prestavby na neštandard

Publikované: 09.09.2019 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Prešov

280,000 € 1250 €/m²

3 izbový byt na predaj, tehlový, balkón, pivnica, vlastný kotol

Reality Prešov

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, VLASTNÝM KÚRENÍM A SÚKROMÍM | TEHLA | 1. POSCHODIE Hľadáš bývanie, k

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Prešov

220,000 € 3385 €/m²

EXKLUZÍVNE | Nadštandardný 3-izbový byt – Byty DUO I, Ľubotice

Reality Prešov

3 izbový byt | Sekčovská | 95 m²

EXKLUZÍVNE | Nadštandardný 3-izbový byt s parkovaním, stropným chladením a bezbariérovým prístu

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prešov

315,000 € 3316 €/m²

3 izbový byt na predaj, Jarková ulica, Prešov, tehlový bytový dom, balkón, parkovanie, výťah

Reality Prešov

3 izbový byt | Jarková | 95 m²

Posledná šanca bývať štýlovo v centre Prešova! Projekt Jarková II – Srdce mesta. Štýl, ktorý s

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Prešov

307,300 € 3235 €/m²

3 izbový byt s potenciálom a krásnym výhľadom na Solivar

Reality Prešov

3 izbový byt | Lomnická | 65 m²

Ponúkam na predaj krásny slnečný 3 izbový byt v skvelej lokalite sídliska Šváby s výhľadom na r

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

158,900 € 2445 €/m²

NA PREDAJ_3 izbový byt na Sídlisku Šváby v Prešove

Reality Prešov

3 izbový byt | Švábska | 65 m²

Divízia BROKERAGE REAL ESTATE spoločnosti Keys Partners, a.s. v zastúpení nášho Klienta Vám v p

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Prešov

169,533.15 € 2608 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezidencia Rúrky - 3 izbový byt v novostavbe, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Tarjányiho | 76.5 m²

Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti ponúka na predaj 3 izbový byt v exkluzívnom projekte Re

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

236,820 € 3096 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezidencia Rúrky - 3 izbový byt v novostavbe, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Tarjányiho | 89 m²

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

296,703 € 3334 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 3 izbový byt, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Dargovská | 70 m²

Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám ponúka na prenájom 3 izbový byt na Dargovskej ulici

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Prešov

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - SÍDLISKO II - Na predaj 3i byt vo vyhľadávanej lokalite

Reality Prešov

3 izbový byt | Levočská | 60 m²

IMOLI REALITY Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt, ktorý sa nachádza na

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Prešov

161,000 € 2683 €/m²

PREŠOV 3- izbový byt na PRENÁJOM Sabinovská ulica

Reality Prešov

3 izbový byt | Sabinovská | 74 m²

Ponúkame na PRENÁJOM moderný 3-izbový byt s rozlohou 74m² v novostavbe na Sabinovskej ulici v P

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Prešov

990 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

SLNEČNÝ 3 IZBOVÝ BYT S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA MESTO

Reality Prešov

3 izbový byt | Vihorlatská | 69 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom na ulici Vihorlatská, sídl

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prešov

179,000 € 2594 €/m²

3 - IZBOVÝ BYT, MARKA ČULENA, SÍDLISKO II

Reality Prešov

3 izbový byt | Marka Čulena | 66 m²

Na predaj 3-izbový byt – Marka Čulena 12, Prešov | 66 m² Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ul

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Prešov

175,000 € 2652 €/m²

3-izbový byt na prenájom, Prešov - Sekčov

Reality Prešov

3 izbový byt | Ďumbierska | 74 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt s loggiou na Ďumbierskej ulici, na Sídlisku Sekčov v Prešove.

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Prešov

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ: NA PREDAJ - Tehlový 3-izbový byt so ZÁHRADKOU a SÚKROMNÝM DVOROM v širšom CENTRE Prešova!

Reality Prešov

3 izbový byt | Vodárenská 2 | 71 m²

KING REAL Vám EXKLUZÍVNE predstavuje jedinečnú príležitosť bývania, ktorá kombinuje pokoj vidie

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

164,990 € 2324 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný 3-izbový byt s potenciálom | Mukačevská, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 77 m²

Hľadáte bývanie, kde sa nebudete tlačiť? Tento byt na Mukačevskej 57 je ideálnou voľbou pre rod

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

182,000 € 2364 €/m²

2 izb.byt v novostavbe, 78 m2 s terasou, PARKOVANIE, TEP. ČERPADLO, KLÍMA...V CENE!

Reality Prešov

3 izbový byt | 52.24 m²

Tento 2 izbový byt o podlahovej ploche 52 m2 + 26,32 m2 terasa sa nachádza na prízemí a ponúka

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

172,000 € 3292 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izb.byt v novostavbe, 100, 5 m2, terasa, tep. čerpadlo, klíma, parkovanie v cene!

Reality Prešov

3 izbový byt | 100.54 m²

POSLEDNÝ VOĽNÝ 3 izbový byt z tohto typu o podlahovej ploche 77,48 m2 + 9 m2 balkón + 14 m2 ter

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

240,000 € 2089 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie