NEWCASTLE⏐PRENÁJOM 3 izbový byt, 64 m², voľný ihneď

Reality Prešov

3 izbový byt | Mirka Nešpora | 64 m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM 3-izbový byt na Sídlisku 3 v Prešove. Byt sa nachádza v obľúbenej časti S

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Prešov

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Prešove Bližšie informácie Vám radi

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Prešov

150,000 € 2308 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Prešov, Sekčov, Šrobárova

Reality Prešov

3 izbový byt | Šrobárova | 65 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Štefan Páll, kontakt: 0911 750 107, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

163,900 € 2522 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predám 3 izbový byt, loggia, Vihorlatská, Sekčov, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Vihorlatská | 72 m²

Predám 3 izbový byt s loggiou na Vihorlatskej ulici vo vyhľadávanej lokalite sídliska Sekčov.

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

166,000 € 2306 €/m²

3 izbový byt v pokojnej lokalite plnej zelene

Reality Prešov

3 izbový byt | Marka Čulena | 66 m²

Predám 3 izbový, bezbariérový byt s lodžiou vo vynikajúcej lokalite, Sídlisko 2, ul. Marka Čule

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

174,999 € 2652 €/m²

3 izbový byt na predaj Sekčov

Reality Prešov

3 izbový byt | 65 m²

Slnečný 3-izbový byt s potenciálom | 65 m² | ideálna orientácia V–Z Ponúkame na predaj príjemný

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

158,000 € 2431 €/m²

3 izbový byt na predaj - Švábska

Reality Prešov

3 izbový byt | Švábska | 72 m²

Ponúkam na predaj priestranný 3 izbový byt na ul. Švábska, Prešov LOKALITA: Byt sa nachádza

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

164,900 € 2290 €/m²

Predám 2,5 izbový byt, 64m2, Šrobárová, Sekčov, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Šrobarová | 64 m²

Ponúkam na predaj priestranný 2,5-izbový byt v pôvodnom stave, vo vyhľadávanej lokalite Prešov

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

159,900 € 2498 €/m²

REZERVOVANE Prenajom 3-izbový byt po rekonštrukcii- Poziarnicka ulica

Reality Prešov

3 izbový byt | 62 m²

Stýlový 3-izbový byt po rekonštrukcii – ihneď k nasťahovaniu! Ponúkam na prenájom pekný 3-izbov

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Prešov

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANE Na prenájom v zariadený 2,5-izbový byt v mesta Prešov,

Reality Prešov

3 izbový byt | 80 m²

Ponúkam na dlhodobý prenájom veľkorysý a kompletne zariadený 2,5-izbový byt v srdci mesta Prešo

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Prešov

660 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj 3 izbový Sekčov- Srobarova

Reality Prešov

3 izbový byt | 62 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 62 m² na Srobarovej ulici LOKALITA: Byt sa nachádz

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

153,000 € 2468 €/m²

3 izbový byt (76m2), Lomnická, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Lomnická | 76 m²

Ponúkam na predaj veľký, priestranný 3 izbový byt na adrese Lomnická 14, Prešov Základné infor

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

169,900 € 2236 €/m²

Vymením veľký 3 izbový byt pri PO za byt v PO

Reality Prešov

3 izbový byt | 80 m²

Akcia pre mladé, rozrastajúce sa rodinky! Ponúkam na výmenu veľký, 3 izbový byt po komplexnej

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

150,000 € 1875 €/m²

3-izbový byt – TOP lokalita Sídlisko II, Októbrová

Reality Prešov

3 izbový byt | Októbrová | 57 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite na Sídlisku

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

169,000 € 2965 €/m²

Prenajom 3-izbový podkrovný byt v centre mesta Konstantinova

Reality Prešov

3 izbový byt | 56 m²

legantný 3-izbový podkrovný byt v centre mesta – kompletne zrekonštruovaný Ponúkame na prenájom

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Prešov

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3-izbový byt na prenájom – 5 minút od centra Prešova!

Reality Prešov

3 izbový byt | Budovateľská | 65 m²

✨ Na prenájom: Štýlový 3-izbový byt v skvelej lokalite – Prešov, Budovateľská. ✨ Hľadáte pohodl

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prešov

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom zariadený 3-izbový byt Sekčov, 75m2.

Reality Prešov

3 izbový byt | Vihorlatská | 75 m²

EB050N REALITY SMOLKO - realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom veľmi pekný, slne

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 06.02.2026
Byty na prenájom Prešov

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

***REZERVOVANÉ*** Prenájom 3 izbový byt, Sídl.3, 73 m², klimatizovaný

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 73 m²

IA180N ***REZERVOVANÉ*** Reality Smolko - realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na prenájom

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Prešov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Hľadám 2-3 izbový byt v Prešove.

Reality Prešov

3 izbový byt | 0 m²

EB001DOP Pre klienta s hotovosťou hľadáme 2-3 izbový byt v Prešove. Byt môže byť rekonštruovan

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Byty na kúpa Prešov

Cena na vyžiadanie

Hľadáme 3-izbový byt v Prešove - byt nájdený

Reality Prešov

3 izbový byt | 0 m²

Predávate byt v Prešove? Máme pre Vás okamžitého kupujúceho! Pre nášho seriózneho hotovostného

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Prešov

200,000 €

PREDAJ | 3i byt 90 m² v centre PO s kvalitnými NÁJOMNÍKMI | 4, 1% p. a.

Reality Prešov

3 izbový byt | Budovateľská 11 | 96 m²

NA PREDAJ - INVESTIČNÝ BYT s KVALITNÝMI firemnými NÁJOMNÍKMI a výnosom 4,1% p. a. NZ do 31.03.

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

269,900 € 2811 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívne ponúkam na predaj 3izbový byt, 62m2 + 2x loggia, Sidl II, Čsl. armády, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Čsl. armády | 62 m²

Exkluzivne ponúkam na predaj 3 - izbový panelový byt v osobnom vlastníctve, v obľúbenej lokalit

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

182,000 € 2935 €/m²

💎Bývanie s atmosférou rodinného domu: 3-izbový byt so záhradou a garážou Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Palarikova | 61 m²

💎 Bývanie s atmosférou rodinného domu: 3-izbový byt so záhradou a garážou Hľadáte nehnuteľnos

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

209,999 € 3443 €/m²

PRENÁJOM | 3i byt s Terasou, parkingom v CENTRE - od 1.6.2026, ul. Jarková

Reality Prešov

3 izbový byt | Jarková 95 | 115 m²

Vaše pohodlie je našou prioritou preto PROFI REALITY SABOL prináša na trh dokonalú ponuku, ktor

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prešov

850 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Upresniť hľadanie