PREDANÉ všetky 4 byty v tomto 3 izb.byt vyhotovení, 2 x TERASA - 29 m2

Reality Prešov

3 izbový byt | 86.83 m²

PREČO BY TÁTO PONUKA MOHLA BYŤ VAŠÍM NOVÝM DOMOVOM zistíte skopírovaním tohto linku s NOVÝM VID

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

185,000 € 2015 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA, AMFIK HOUSE, BYT „A“ S TERASOU, 175,54 m2, PREŠOV

Reality Prešov

3 izbový byt | Pod Táborom | 175.54 m²

Nadštandardný 3 izbový byt na predaj v širšom centre Prešova – moderné a komfortné bývanie pre

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

270,300 € 1540 €/m²

Zariadený 3-izbový byt s parkovacím miestom na Nábrežnej ul. na prenájom

Reality Prešov

3 izbový byt | Nábrežná 9 | 82 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký 3-izbový byt s veľkým balkónom na Nábrežnej ulici na Sídlisku II

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Prešov

1,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Veľký mezonetový zariadený apartmán v centre Prešova na prenájom

Reality Prešov

3 izbový byt | Hlavná | 166 m²

Exkluzívne v URBANREAL RK Vám ponúkame na prenájom veľký 3-izbový mezonetový apartmán s úžitkov

Publikované: 05.09.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Prešov

1,200 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

PRAŽSKÁ | 3- Izbový byt v novostavbe | Bytový dom B ( II. ETAPA)

Reality Prešov

3 izbový byt | Pražská | 125.7 m²

II. ETAPA projektu PRAŽSKÁ v predaji. Projekt Pražská prichádza s tým najlepším čo na trhu s r

Publikované: 15.01.2024 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Prešov

283,933 € 2333 €/m²

Priestranný 3-izbový byt (75 m2) s loggiou po rekonštrukcii - Prešov, Ďumbierska ulica

Reality Prešov

3 izbový byt | Ďumbierska | 75 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo tichej lokalite na sídlisku Sekčov v Preš

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Prešov

Cena dohodou

Na predaj byt Prešov centrum, trojizbový

Reality Prešov

3 izbový byt | 63 m²

3-izbový byt na predaj v centre mesta – zariadený v štýle IKEA (ideálny aj ako investícia) Ex

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

Cena dohodou

člen NARKS

RESERVE: 3-izbový byt v širšom centre mesta – 65 m² + balkón

Reality Prešov

3 izbový byt | Pavlovičovo námestie | 65 m²

Rezervované! Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v širšom centre mesta

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

189,999 € 2923 €/m²

Exkluzívny 3-izbový byt | 134m2 | Ľubotice - Sekčovská ul.

Reality Prešov

3 izbový byt | 97 m²

Exkluzívny 3-izbový byt s priestrannou terasou a kompletným vybavením. Ponúkame na predaj výni

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Prešov

309,000 € 3186 €/m²

REZERVOVANÉ - Predaj 3izb.byt,s parkovacím miest.Prešov, BYTY DUO-sidl.Sekčov, 72m2

Reality Prešov

3 izbový byt | Sekčovská | 72 m²

Ak práve premýšľate o zmene bývania, možno vás zaujme tento príjemný byt s veľmi dobrým potenci

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Prešov

Info v RK

EXKLUZÍVNY 3-izb. byt s terasou v NOVOSTAVBE - AMFIK HOUSE, Pod Táborom, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Pod Táborom | 175 m²

Realitná kancelária ReYES REALITY s.r.o. ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt s priestranno

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Prešov

356,300 € 2036 €/m²

2,5 - izbový byt - sídlisko Sekčov - ulica Šrobárova

Reality Prešov

3 izbový byt | 5 m²

Ponúkame na predaj 2,5 -izbový byt bez loggie s úžitkovou plochou 65 m2. Byt je v osobnom vlas

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Prešov

Cena dohodou

REZERVOVANÉ 3-izbový byt 83 m² s loggiou, pivnicou a špajzou | Volgogradská, Prešov – Sídlisko III

Reality Prešov

3 izbový byt | Volgogradská | 83 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 83 m² na prízemí zrekonštruovaného bytovéh

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Prešov

179,000 € 2157 €/m²

Nový príbeh domova: Predaj bytov na Mukačevskej spustený! byt č. 8.1

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 83.59 m²

Bytový dom Mukačevská prináša do Prešova novú kapitolu bývania – jedinečný projekt na najobľúbe

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prešov

277,655 € 3322 €/m²

Nový príbeh domova: Predaj bytov na Mukačevskej spustený! Byt č. 4.2

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 86.79 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prešov

243,299 € 2803 €/m²

Nový príbeh domova: Predaj bytov na Mukačevskej spustený! byt č. 8.2

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 78.72 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prešov

252,955 € 3213 €/m²

Nový príbeh domova: Predaj bytov na Mukačevskej spustený! byt č. 7.2

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 78.7 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prešov

249,256 € 3167 €/m²

Nový príbeh domova: Predaj bytov na Mukačevskej spustený! byt č. 8.3

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 76.65 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prešov

234,901 € 3065 €/m²

Nový príbeh domova: Predaj bytov na Mukačevskej spustený! Byt č. 6.3

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 76.65 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prešov

227,897 € 2973 €/m²

Na predaj – 3 izbový byt s balkónom – Ďumbierska ulica – Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Ďumbierska | 69 m²

Na predaj 3-izbový byt s loggiou – Prešov, Sekčov, Ďumbierska ulica Ponúkame na predaj 3-izbov

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Prešov

168,000 € 2435 €/m²

Na predaj 3 izbový byt v projekte BYTY DUO

Reality Prešov

3 izbový byt | Hapákova | 79.14 m²

Úspešný projekt pokračuje – viac info. na bytyduo.sk. Doprajte si nadštandardné bývanie v novos

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Prešov

275,500 € 3481 €/m²

Na predaj 3 izbový byt v projekte BYTY DUO

Reality Prešov

3 izbový byt | Hapákova | 79.82 m²

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Prešov

274,000 € 3433 €/m²

Na predaj 3 izbový byt v projekte BYTY DUO

Reality Prešov

3 izbový byt | Hapákova | 80.29 m²

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Prešov

275,500 € 3431 €/m²

Na predaj 3 izbový byt v projekte BYTY DUO

Reality Prešov

3 izbový byt | Hapákova | 76.87 m²

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Prešov

274,000 € 3564 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie