Rezidencia Rusínska | Praktický 3-izbový byt - Štandard a pivnica v cene

Reality Prešov

3 izbový byt | Rusínska | 75.4 m²

Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

243,000 € 3223 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Reality Prešov

3 izbový byt | Rusínska | 85.38 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prešov

262,000 € 3069 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Exkluzívny 3 izbový byt garážovým parkovacím miestom a pivnicou v novostavbe na prenájom_ Záhradné sady Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Hrušková | 77 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú ponuku na prenájom – kompletne zariadený 3-izbový v blízkosti cent

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Prešov

940 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Posledný 3-izbový byt v Záhradných sadoch - Viac priestoru, viac svetla, viac pokoja – v najlepšej štvrti Prešova

Reality Prešov

3 izbový byt | Hrušková | 68.4 m²

Snívate o modernom bývaní na pokojnom mieste, ktoré je zároveň na dosah všetkého podstatného? V

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

193,980 € 2836 €/m²

Top
Top

GARANT REAL - predaj 3-izbový byt 67 m2 s loggiou 4 m2, Októbrová ulica, Sídlisko II, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Októbrová | 67 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s loggiou 4,5 m2, na Októbrovej ulici, Sídlisko II v Prešove.

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

159,000 € 2373 €/m²

"REZERVOVANÉ" GARANT REAL - predaj 3-izbový tehlový byt 90 m2 s 2 loggiami, Prešov, Sídlisko II, Nábrežná ul.

Reality Prešov

3 izbový byt | Nábrežná | 90 m²

"REZERVOVANÉ" Ponúkame na predaj tehlový, 3-izbový byt 90 m2, s dvoma loggiami o veľkosti každá

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

185,000 € 2056 €/m²

GARANT REAL - prenájom 3-izbový byt, čiastočne zariadený, 72 m2, s loggiou, L. Novomeského, Prešov - Sekčov

Reality Prešov

3 izbový byt | L. Novomeského | 72 m²

Ponúkame do dlhodobého prenájmu 3 - izbový byt 72 m2, s loggiou 4,5 m2, v Prešove na sídlisku S

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Prešov

730 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

GARANT REAL - predaj 3-izbový byt 56 m2, s balkónom, po čiastočnej rekonštrukcii, Prešov, Sídlisko duklianskych hrdinov

Reality Prešov

3 izbový byt | Prešov | 56 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový tehlový byt 56 m2, s balkónom 2 m2, (podlahová plocha bytu vrátane

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

169,000 € 3018 €/m²

Pre 8 záujemcov hľadáme 2 alebo 3 izbový, prerobený tehlový byt / Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Dobrý deň, máme až 8 kupujúcich na tehlový 3i prípadne aj väčší 2-izbový kompletne prerobený by

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na kúpa Prešov

200,000 €

Hľadám pre klientov 3,5 - 4 izbový byt na sídlisku III alebo II

Reality Prešov

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre klientov 3,5 - 4 izbový byt na síslisku III alebo II. Byt môže byť v pôvodnom stave.

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na kúpa Prešov

150,000 €

NA PRENÁJOM, ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT, 85m2, PREŠOV

Reality Prešov

3 izbový byt | Magurská | 85 m²

ARCHEUS reality Prešov Vám ponúka na PRENÁJOM ZARIADENÝ, priestranný 3-IZBOVÝ byt s 2 loggiami

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prešov

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM, 3 IZBOVÝ BYT, 75 m2, LOMNICKÁ, PREŠOV

Reality Prešov

3 izbový byt | Lomnická | 0 m²

ARCHEUS reality Prešov Vám ponúka na PRENÁJOM 3 IZBOVÝ byt na sídlisku Šváby, ulica Lomnická v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prešov

780 €/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

3 IZBOVÝ BYT 92 m2, NOVOSTAVBA, CENTRUM, PREŠOV

Reality Prešov

3 izbový byt | Masarykova | 92 m²

🏡 ARCHEUS reality Prešov ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt (apartmán) v novostavbe Rezid

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

282,285 € 3068 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – PREŠOV, SEKČOV

Reality Prešov

3 izbový byt | Ďumbierska 21 | 56 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – PREŠOV, SEKČOV Ponúk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

212,000 € 3786 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3 izbový byt s loggiou po čiastočnej rekonštrukcii, ul. Švábska v Prešove

Reality Prešov

3 izbový byt | Švábska 55 | 64 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový družstevný byt s loggiou, po čiastočnej rekonštr

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

155,900 € 2436 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3 izbový byt Prešov, Sekčov

Reality Prešov

3 izbový byt | Vihorlatská 18 | 67 m²

Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE na predaj presvetlený 3 izbový byt v meste Prešov, Sídlisko Sekčov, ul.

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

165,900 € 2476 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj 3-izbový byt v Prešove

Reality Prešov

3 izbový byt | Prostéjovská 77 | 75 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj krásny, moderne zariadený 3-izbový byt vo vyhľadá

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

199,000 € 2653 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 3-izbový byt, Engelsova ulica – Prešov, Sídlisko 2

Reality Prešov

3 izbový byt | Engelsova | 56 m²

ERDIAMO ponúka NA PREDAJ moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Engelsovej ulici v Prešove. Tá

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

169,990 € 3036 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3 izbový byt - Švábska ulica, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Švábska | 64 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám ponúka na predaj zrekonšt

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prešov

189,000 € 2953 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám 3 izbový byt 64 m2, balkón, sídlisko Šváby, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Švabská 55 | 64 m²

JKV REAL ponúka na predaj tento príjemný 3 izbový byt s výmerou 65 m2, situovaný na 1. poschodí

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

159,000 € 2484 €/m²

Novinka
Novinka

Predané Čokoláda 3izb byt-sídlisko III. (F733-113-ANM)

Reality Prešov

3 izbový byt | Prostejovská | 75 m²

(F733-113-ANM) Rezervované - 3izb byt na najlepšom mieste sídliska III., ktorý určite nepýta

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

179,900 € 2399 €/m²

3izb byt v meste obklopený tichom a zeleňou (F743-113-ANM)

Reality Prešov

3 izbový byt | c.d. | 75 m²

(F743-113-ANM) Na okraji mesta v meste 3izb byt s pocitom rodinného prostredia. 75m2 z toho lo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

220,000 € 2933 €/m²

Galaxia - 3izb priestranný byt na s. Šváby (F734-113-ANM)

Reality Prešov

3 izbový byt | Lomnická | 76 m²

(F734-113-ANM) Hľadáte 3izb byt z blízkym východom na D1. Taký sa nachádza na Lomnickej ul. 7/

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

169,900 € 2236 €/m²

NEWCASTLE⏐PRENÁJOM 3 izbový byt, 64 m², voľný ihneď

Reality Prešov

3 izbový byt | Mirka Nešpora | 64 m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM 3-izbový byt na Sídlisku 3 v Prešove. Byt sa nachádza v obľúbenej časti S

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Prešov

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Upresniť hľadanie