Rezidencia Rusínska | Praktický 3-izbový byt - Štandard a pivnica v cene

Reality Prešov

3 izbový byt | Rusínska | 75.4 m²

Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

243,000 € 3223 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Reality Prešov

3 izbový byt | Rusínska | 85.38 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prešov

262,000 € 3069 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Exkluzívny 3 izbový byt garážovým parkovacím miestom a pivnicou v novostavbe na prenájom_ Záhradné sady Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Hrušková | 77 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú ponuku na prenájom – kompletne zariadený 3-izbový v blízkosti cent

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Prešov

940 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Posledný 3-izbový byt v Záhradných sadoch - Viac priestoru, viac svetla, viac pokoja – v najlepšej štvrti Prešova

Reality Prešov

3 izbový byt | Hrušková | 68.4 m²

Snívate o modernom bývaní na pokojnom mieste, ktoré je zároveň na dosah všetkého podstatného? V

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

193,980 € 2836 €/m²

Top
Top

Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Prešov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

154,000 € 1854 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Prešov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

155,000 € 1947 €/m²

Reality Prešov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

154,000 € 1854 €/m²

Reality Prešov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj investičný 3-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Prešov

3 izbový byt | - | 45 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 3-izbový apartmán v štádiu HOLOBYT, ktorý

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

89,000 € 1978 €/m²

REZERVOVANÉ - Útulný 3-izbový byt s loggiou – Prešov - Sekčov, pri OC MAX

Reality Prešov

3 izbový byt | Vihorlatská | 63 m²

Hľadáte byt vo výbornej lokalite, ktorý ponúka ideálnu dispozíciu, loggiu a potenciál do budúcn

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prešov

155,000 € 2460 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

GARANT REAL - predaj 3-izbový byt 67 m2 s loggiou 4 m2, Októbrová ulica, Sídlisko II, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Októbrová | 67 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s loggiou 4,5 m2, na Októbrovej ulici, Sídlisko II v Prešove.

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

159,000 € 2373 €/m²

"REZERVOVANÉ" GARANT REAL - predaj 3-izbový tehlový byt 90 m2 s 2 loggiami, Prešov, Sídlisko II, Nábrežná ul.

Reality Prešov

3 izbový byt | Nábrežná | 90 m²

"REZERVOVANÉ" Ponúkame na predaj tehlový, 3-izbový byt 90 m2, s dvoma loggiami o veľkosti každá

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

185,000 € 2056 €/m²

GARANT REAL - prenájom 3-izbový byt, čiastočne zariadený, 72 m2, s loggiou, L. Novomeského, Prešov - Sekčov

Reality Prešov

3 izbový byt | L. Novomeského | 72 m²

Ponúkame do dlhodobého prenájmu 3 - izbový byt 72 m2, s loggiou 4,5 m2, v Prešove na sídlisku S

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Prešov

730 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

GARANT REAL - predaj 3-izbový byt 56 m2, s balkónom, po čiastočnej rekonštrukcii, Prešov, Sídlisko duklianskych hrdinov

Reality Prešov

3 izbový byt | Prešov | 56 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový tehlový byt 56 m2, s balkónom 2 m2, (podlahová plocha bytu vrátane

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prešov

169,000 € 3018 €/m²

Pre 8 záujemcov hľadáme 2 alebo 3 izbový, prerobený tehlový byt / Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Dobrý deň, máme až 8 kupujúcich na tehlový 3i prípadne aj väčší 2-izbový kompletne prerobený by

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na kúpa Prešov

200,000 €

Hľadám pre klientov 3,5 - 4 izbový byt na sídlisku III alebo II

Reality Prešov

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre klientov 3,5 - 4 izbový byt na síslisku III alebo II. Byt môže byť v pôvodnom stave.

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na kúpa Prešov

150,000 €

NA PRENÁJOM, ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT, 85m2, PREŠOV

Reality Prešov

3 izbový byt | Magurská | 85 m²

ARCHEUS reality Prešov Vám ponúka na PRENÁJOM ZARIADENÝ, priestranný 3-IZBOVÝ byt s 2 loggiami

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prešov

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM, 3 IZBOVÝ BYT, 75 m2, LOMNICKÁ, PREŠOV

Reality Prešov

3 izbový byt | Lomnická | 0 m²

ARCHEUS reality Prešov Vám ponúka na PRENÁJOM 3 IZBOVÝ byt na sídlisku Šváby, ulica Lomnická v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prešov

780 €/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

3 IZBOVÝ BYT 92 m2, NOVOSTAVBA, CENTRUM, PREŠOV

Reality Prešov

3 izbový byt | Masarykova | 92 m²

🏡 ARCHEUS reality Prešov ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt (apartmán) v novostavbe Rezid

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

282,285 € 3068 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – PREŠOV, SEKČOV

Reality Prešov

3 izbový byt | Ďumbierska 21 | 56 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – PREŠOV, SEKČOV Ponúk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

212,000 € 3786 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3 izbový byt s loggiou po čiastočnej rekonštrukcii, ul. Švábska v Prešove

Reality Prešov

3 izbový byt | Švábska 55 | 64 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový družstevný byt s loggiou, po čiastočnej rekonštr

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

155,900 € 2436 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3 izbový byt Prešov, Sekčov

Reality Prešov

3 izbový byt | Vihorlatská 18 | 67 m²

Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE na predaj presvetlený 3 izbový byt v meste Prešov, Sídlisko Sekčov, ul.

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

165,900 € 2476 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj 3-izbový byt v Prešove

Reality Prešov

3 izbový byt | Prostéjovská 77 | 75 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj krásny, moderne zariadený 3-izbový byt vo vyhľadá

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

199,000 € 2653 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 3-izbový byt, Engelsova ulica – Prešov, Sídlisko 2

Reality Prešov

3 izbový byt | Engelsova | 56 m²

ERDIAMO ponúka NA PREDAJ moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Engelsovej ulici v Prešove. Tá

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

169,990 € 3036 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie