Nízko-energetická novostavba 3-izbových bytov s loggiami vo Veľkom Slavkove (tepelné čerpadlo, fotovoltika)

Reality Poprad

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbové byty v novostavbe s príjemnou loggiou a balkónom vo vyhľadávane

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.09.2025
Byty na predaj Poprad

181,896 € 2599 €/m²

Top
Top

Nízko-energetická novostavba 3-izbových bytov so záhradkami vo Veľkom Slavkove (tepelné čerpadlo, fotovoltika)

Reality Poprad

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbové byty v novostavbe so záhradkami s rozlohou od 39 m² do 132 m² v

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.09.2025
Byty na predaj Poprad

184,896 € 2641 €/m²

Top
Top

Mestský mezonet v centre Popradu s modernou dispozíciou

Reality Poprad

3 izbový byt | Dominika Tatarku | 88 m²

LAWIS Realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3-izbový mezonet s modernou dispozíciou v úplnom

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

285,000 € 3239 €/m²

BÝVANIE S POTENCIÁLOM – 3 IZBY, GARÁŽ A ZÁHRADA, POPRAD – MATEJOVCE

Reality Poprad

3 izbový byt | Tehelňa | 73 m²

Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám ponúka na predaj tehlový 3-izbový byt s balkónom, garážou

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

139,000 € 1904 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívny 3-izbový byt s priestrannou loggiou a výhľadom na Tatry

Reality Poprad

3 izbový byt | Karpatská | 74.59 m²

Hľadáte bývanie, ktoré vyčnieva z davu? Ponúkame na predaj dizajnový, kompletne zariadený 3-izb

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA: Príjemný 3-izbový byt v Poprade

Reality Poprad

3 izbový byt | 75.08 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s praktickou dispozíciou nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

192,000 € 2557 €/m²

Priestranný 3-izbový byt v lukratívnej lokalite vo Vysokých Tatrách

Reality Poprad

3 izbový byt | 97.55 m²

Zaujímavý byt ideálny pre klientov, ktorí hľadajú bývanie v skvelej lokalite vo Vysokých Tatrác

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Na predaj priestranný 3-izbový byt v Poprade na Západe

Reality Poprad

3 izbový byt | Partizánska | 74 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcií na okamžite nasťahovani

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Prémiové 3-izbové byty s vysokým investičným potenciálom

Reality Poprad

3 izbový byt | 1 m²

Ponúkame na predaj lukratívne 3-izbové byty v projekte Bytový dom KUKUČÍNOVA Poprad, ktoré pred

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Exkluzívny 3-izbový byt v TOP lokalite v centre mesta

Reality Poprad

3 izbový byt | 67.73 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny 3-izbový byt nachádzajúci sa v bytovom dome EDEN, v top lokalite

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

TOP ponuka v Poprade: Luxusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v lokalite Starý Juh

Reality Poprad

3 izbový byt | 68 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň TOP ponuka v Poprade: Luxusne zrekonštruovaný 3-izbový byt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

208,000 € 3059 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s balkónom v Poprade Juh 3

Reality Poprad

3 izbový byt | Záborskeho | 65.23 m²

Realitná kancelária Centrumreal Vám exkluzívne ponúka slnečný a priestranný 3-izbový byt s balk

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

165,000 € 2530 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt Poprad centrum - PREDAJ

Reality Poprad

3 izbový byt | Mnohelova | 68 m²

Centrum Real ponúka na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v centre mesta Poprad. Byt o rozlohe

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

TOP CITY | MODERNÉ 3 IZBIOVOVÉ BYTY - POPRAD, CENTRUM

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 120 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám s radosťou predstavuje moderné byty v novostavbe na ulici Fran

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

265,000 € 2208 €/m²

AV REALITY ponúka na predaj krásny 3-izbový byt v Poprade

Reality Poprad

3 izbový byt | Partizánska | 74 m²

AV REALITY POPRAD ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom. Tento moderný a priestranný byt je

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

200,000 € 2703 €/m²

PREDAJ 3-izbový byt Spišská Sobota - novostavba

Reality Poprad

3 izbový byt | Grébova | 89.9 m²

AV REALITY vám ponúka na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt s dvomi terasami. Byt sa nac

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

250,000 € 2781 €/m²

3 - izbový byt v NOVOSTAVBE , Poprad - MATEJOVCE

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 46.1 m²

Hľadáte dostupné bývanie za skvelú cenu kde si všetko zariadite podľa vlastných predstáv? Máme

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

110,000 € 2386 €/m²

NA PREDAJ: MODERNÝ 3 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE - POPRAD

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 74 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám s radosťou ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt v jednej z

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

327,000 € 4419 €/m²

NA PREDAJ: MODERNÉ 3 IZBOVÉ BYTY V CENTRE POPRADU

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 120 m²

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

265,000 € 2208 €/m²

3 izb .Byt s výhladom na Tatry

Reality Poprad

3 izbový byt | uherová | 65 m²

Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt nachádzajúci sa v Poprade. Tento byt je ideálnou voľbou

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

165,000 € 2538 €/m²

NA PREDAJ: PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT - POPRAD, CENTRUM

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 73 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na predaj tento krásny 3-izbový byt v pôvodnom, ale max

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

169,990 € 2329 €/m²

Štýlové bývanie pod Vysokými Tatrami

Reality Poprad

3 izbový byt | Rovna | 69.8 m²

Hľadáte štýlové bývanie v novostavbe s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry? Ponúkame priest

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

NA PREDAJ | 3 - IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA TATRY, POPRAD - UL. ZÁBORSKÉHO

Reality Poprad

3 izbový byt | záborského | 67 m²

Moderný maklér vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Poprade

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

182,560 € 2725 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj 3 izbový byt v centre Popradu

Reality Poprad

3 izbový byt | Okružná | 69 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 izbový byt v osobnom vlastníctve, s celkovou plochou 69 m2

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

163,900 € 2375 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (763)
Rodinné domy na predaj (23089)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Upresniť hľadanie