Kúpa 2. alebo 3. izbového bytu v Pezinku

Reality Pezinok

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Dobrý deň prajem. Pre Nášho klienta hľadáme na kúpu 2. prípadne 3. izbový byt v Pezinku. Lokal

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na kúpa Pezinok

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ!!!!Dostupné bývanie v Pezinku! 3-izbový byt s parkovacím miestom na predaj v Pezinku!

Reality Pezinok

3 izbový byt | Malacká cesta | 71 m²

Možnosť odpočtu DPH! Spoločnosť Allrisk Slovakia s.r.o. Vám ponúka exkluzívne bývanie v menšom

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Byty na predaj Pezinok

229,000 € 3225 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj slnečný 3-izbový tehlový byt v priamom centre Pezinka

Reality Pezinok

3 izbový byt | Za hradbami | 72 m²

DeveloX Reality vám ponúka na predaj príjemný 3-izbový tehlový byt, nachádzajúci sa vo vyhľadáv

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Pezinok

199,990 € 2778 €/m²

SÚKROMIE AKO V DOME + veľká terasa + 2 garážové státia - exkluzívny 3-izbový byt v Pezinku! 78,47 m²

Reality Pezinok

3 izbový byt | 78.47 m²

Ureality ponúka na predaj mimoriadne atraktívny 3-izbový byt v modernej novostavbe na Bratislav

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na predaj Pezinok

360,000 € 4588 €/m²

REZERVOVANÝ BOSEN | Investičný 3 izbový byt v centre, Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | Za hradbami | 70.07 m²

REZERVOVANÝ / BOSEN Group Vám ponúka na preda investičný 3 izbový byt v centre Pezinka. Žiť v c

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Pezinok

185,000 € 2640 €/m²

člen NARKS

Panoramatické výhľady! Kompletne zrekonštruovaný, svetlý 3-izbový BYT s lodžiou, Pezinok, 61,69 m²

Reality Pezinok

3 izbový byt | 61.69 m²

TUreality ponúka na predaj príjemný a slnečný 3-izbový byt s lodžiou po kompletnej rekonštrukci

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Pezinok

220,000 € 3566 €/m²

EXCLUSIVE LISTING Luxury 3-Bedroom Apartment with Panoramic Terrace in Pezinok.

Reality Pezinok

3 izbový byt | Mladoboleslavská | 172 m²

EXCLUSIVE LISTING | Luxury 3-Bedroom Apartment with Panoramic Terrace in Pezinok – Near the Cas

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ I 3i byt ꓲ 70 m² ꓲ PEZINOK ꓲ byt pripravený na bývanie, vedľa parku s detským ihriskom

Reality Pezinok

3 izbový byt | Svätoplukova | 69.7 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Osobne si myslím, že tento byt je vhodný

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Pezinok

189,900 € 2725 €/m²

Na predaj 2,5-izbový byt s balkónom – Pezinok, Mahulanka

Reality Pezinok

3 izbový byt | Mahulanka 1 | 56.7 m²

Ponúkame na predaj 2,5-izbový byt v modernej tehlovej novostavbe v obľúbenej lokalite Pezinok –

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

199,880 € 3525 €/m²

TOREA - 3i BYT, 85 m2, GARÁŽOVÉ STÁTIE - SILVÁNOVÁ, PEZINOK - MUŠKÁT

Reality Pezinok

3 izbový byt | Silvánová | 85.46 m²

VEĽKÝ 3i BYT NA MUŠKÁTE, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽ. STÁTIA Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúk

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Pezinok

260,000 € 3042 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

TOREA - ZELENÉ NIVY - 3i BYT S BALKÓNOM V BYT. DOME D - PEZINOK

Reality Pezinok

3 izbový byt | Limbašská cesta | 60.73 m²

NOVÝ BYTOVÝ KOMPLEX ZELENÉ NIVY Ponúkame na predaj posledné tri trojizbové byty s balkónom v no

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Pezinok

232,000 € 3820 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (763)
Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie