Príjemný kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s loggiou s výhľadom na Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | L. Novomeského | 60 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3 izbový byt na ulici L. Novomeského v Pezinku, ktorý prešiel kompl

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

220,000 € 3667 €/m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Pezinku, za Hradbami.

Reality Pezinok

3 izbový byt | 62.2 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj trojizbový byt v Pezinku za Hradbami + 4/4 poschodie +

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

200,000 € 3215 €/m²

Predaj 102 m² veľkého 3 izb. mezonetového bytu s hobby miestnosťou v podkroví

Reality Pezinok

3 izbový byt | Trnavská | 102 m²

Ponúkame Vám na predaj mezonetový 3 izb. byt s extra hobby miestnosťou v podkroví s rozlohou 10

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný a veľkorysý 3-izbový byt s veľkou terasou v Pezinku

Reality Pezinok

3 izbový byt | Dona Sandtnera | 96 m²

Ponúkame Vám na predaj komfortný a nádherne presvetlený 3-izbový byt v Pezinku. Nachádza sa v r

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

299,000 € 3115 €/m²

Máte dosť stiesnených bytov? Tento vám dá priestor dýchať - 3 izby, loggia, 78 m² - Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | L. Novomeského | 78.57 m²

Hľadáte priestranný byt, ktorý ponúka dostatok miesta pre rodinu aj pohodlné bývanie? Tento 3-i

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Pezinok

219,900 € 2799 €/m²

Kuchárek real: Znížená cena!!! Na predaj 3-izbový byt v tichej lokalite-Starý dvor, Gorkeho ul. Pezinok.

Reality Pezinok

3 izbový byt | Gorkého | 66.01 m²

Máte radi pocit, keď vojdete do bytu a okamžite z vás opadne stres celého dňa? Ponúkame Vám neh

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Pezinok

175,000 € 2651 €/m²

Kúpa - 3.izb. byt v Pezinku

Reality Pezinok

3 izbový byt | nezadaná | 0 m²

Súrne hľadáme pre klienta 3.izb. byt v Pezinku. Kontakt: 0907 437 269

Publikované: 19.10.2021 Aktualizované: 21.08.2024
Byty na kúpa Pezinok

Cena dohodou

3 IZBOVÝ BYT V SRDCI PEZINSKÝCH VINÍC - Dona Sandtnera

Reality Pezinok

3 izbový byt | Dona Sandtnera | 76 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s veľmi pra

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Pezinok

239,000 € 3145 €/m²

KRÁSNE ZREKONŠTRUOVANÝ ZARIADENÝ 3 IZB. BYT

Reality Pezinok

3 izbový byt | Svätoplukova | 71 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL ponúka na prenájom slnečný krásne zariadený 3-izbový

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Pezinok

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIPRAVUJEME - 3 IZBOVÝ BYT TAKMER V CENTRE

Reality Pezinok

3 izbový byt | Za hradbami | 62 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL pripravuje na predaj 3-izbový byt vo výbornej lokalit

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Pezinok

200,000 € 3226 €/m²

PRIPRAVUJEME - PRÁVE KOMPLET ZREKONŠTRUOVANÝ BYT

Reality Pezinok

3 izbový byt | Svätoplukova | 75 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3,

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Pezinok

200,000 € 2667 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 3 izbový byt v Centre Pezinka 750,- Eur

Reality Pezinok

3 izbový byt | Moyzesova | 64 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na prenájom priestranný, klimatizovaný, zr

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

HĽADÁME NA KÚPU 3 IZBOVÝ BYT V PEZINKU

Reality Pezinok

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Pre mojich konkrétnych klientov, ktorých mám v databáze hľadám na kúpu 3 izbový byt v Pezinku.

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na kúpa Pezinok

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ PRIESTRANNÉHO 3 IZB. BYTU V NOVOSTAVBE V PEZINKU-DONA SANDTNERA

Reality Pezinok

3 izbový byt | Dona Sandtnera | 92 m²

Licencovaná RK ORIN REAL ponúka na predaj originálny trojizbový byt s prekrásnym panoramatickým

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Pezinok

239,000 € 2598 €/m²

Na prenájom pekný 3izbový byt po rekonštrukcii 800,- Eur

Reality Pezinok

3 izbový byt | Svätoplukova | 72 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na prenájom krásne zrekonštruovaný a zaria

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Pezinok

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kúpa 2-3 izbového bytu v Novostavbe PK

Reality Pezinok

3 izbový byt | Suvorovova | 0 m²

Pre konkrétnych klientov hľadáme 2-3-4 izbové byty na kúpu v Pezinku. Sme licencovaná realitná

Publikované: 17.09.2020 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

180,000 €

Prenájom kompletne zariadeného 3 izbového bytu v rodinnom dome

Reality Pezinok

3 izbový byt | L. Novomeského | 85.5 m²

SISTERS REAL Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 3 izbový byt s balkónom nachádzajúci sa

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Pezinok

950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

SKOLAUDOVANÝ 3 i. BYT SO ZÁHRADOU+TEP. ČERPADLO, KLIMATIZÁCIA A ŽALÚZI

Reality Pezinok

3 izbový byt | Dúhová | 69.27 m²

MÁME SKOLAUDOVANÉ A POSLEDNÉ BYTY VOĽNÉ! Celú ponuku bytov nájdete na www.byvajtevraji.sk Ten

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

236,400 € 3413 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POSLEDNÝCH 6 BYTOV! ZAUJÍMAVÉ 3-IZB. BYTY S PIVNICOU V CENE NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE ZELENE NIVY, PEZINOK - GRINAVA

Reality Pezinok

3 izbový byt | Limbašská cesta | 60.84 m²

Byty sú ideálne pre milovníkov prírody a športových aktivít. Obyvatelia môžu využiť blízkosť Ma

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Pezinok

232,000 € 3516 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj ponúkame príjemný trojizbový byt, Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | L. Novomeského | 60 m²

Na predaj ponúkame príjemný trojizbový byt na ulici L. Novomeského v Pezinku, ktorý prešiel kom

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Pezinok

220,000 € 3667 €/m²

Svetlý 3 izbový byt s komorou, Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | Svätoplukova | 70.74 m²

Hľadáte pokojné bývanie mimo ruchu veľkomesta a všetko na dosah? Svätoplukova ulica v Pezinku

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

189,000 € 2672 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ,3-IZBOVÝ BYT, KLIMATIZOVANÝ, EL.ROLETY, PEZINOK -MUŠKÁT

Reality Pezinok

3 izbový byt | Muškátova | 65.6 m²

Realitná kancelária BROTHERS vám ponúka na predaj 3izbový byt vo výbornej lokalite mesta Pezino

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Pezinok

199,000 € 3034 €/m²

Predaj 3 izbového bytu v prpjekte Zelené Nivy

Reality Pezinok

3 izbový byt | Limbašská | 65 m²

Realitná kancelária Lemca s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v novostavbe bytového domu D (BY

Publikované: 05.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

235,000 € 2710 €/m²

HLADAM byt na prenajom pre 4 osoby v Pezinku

Reality Pezinok

3 izbový byt | 70 m²

Hľadám pre klienta na prenájom 3 izbový byt Lokalita Pezinok - sídlisko Juh, Dubový Vŕšok, Sev

Publikované: 31.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Pezinok

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Upresniť hľadanie