EXKLUZÍVNE !!! Predaj 3 izbový prerobený byt Nábrežná NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nové Zámky | 77 m²

Exkluzívne IBA U NÁS !!!Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Nové Zámky, Nové Zámky. Plocha: úži

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

133,000 € 1608 €/m²

Predám krásny 3- Izbový byt 78m2 s 2x balkónom Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nové Zámky | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 3 izbový byt s 2x balkónom v meste Nové Zámky,. Ploc

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

145,000 € 1859 €/m²

SUPER PONUKA Predám prerobený TEHLOVÝ - 3 izbový byt uzavretým dvorom NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Bezručová | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt na Bezručovej ulici blízko Kúpaliska , Nové Zámky. Plocha:

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

108,000 € 1862 €/m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký, 3 izbový byt v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 95 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký, 3 izbový byt v meste Nové Zámky. Plocha: úžitková 95m2. Nachádz

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

430 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Znížená cena! Ponúkame Vám na prenájom kompletne prerobený, krásny 3 izbový byt v centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Cisárska bašta | 76 m²

Znížená cena! Ponúkame Vám na prenájom kompletne prerobený, krásny 3 izbový byt v centre mesta

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

520 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nám. Gy. Széchényiho | 78 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt s dvoma balkónmi v meste Nové Zámky. Plocha: úžitková 78m

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDANÉ! JEDINEČNÁ PONUKA!

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | S. H. Vajanského | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj nádherný slnečný 3 izbový byt v meste Nové Zámky. Byt sa nachádza vo vyh

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Nové Zámky

135,500 € 1783 €/m²

Na predaj 3 izbový byt - KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Ľ. Štúra | 82 m²

Ponúkame Vám na predaj veľmi príjemný 3 izbový byt v meste Nové Zámky. Byt sa nachádza v priame

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

129,900 € 1584 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3-izbový byt s terasou, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nezadaná | 73 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný a moderne riešený 3-izb

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

148,500 € 2034 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na prenájom 3-izbový byt v novostavbe, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nezadaná | 74 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na prenájom moderný 3-izbový byt nachádzajúci

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj 3 izbový tehlový byt v novostavbe

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový tehlový byt o výmere 65 m2, v novostavbe ( cca 10 ročný objek

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Nové Zámky

158,000 € 2431 €/m²

Na predaj malý 3 izbový byt na Juhu po rekonštrukcii

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 61 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt o výmere 61 m2, Byt je v zrekonštruovanom zateplenom bytovo

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 07.06.2025
Byty na predaj Nové Zámky

120,000 € 1967 €/m²

Na predaj 3 izbový byt v štvorbytovke s garážou a záhradkou po kompletnej rekonštrukcii

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt o výmere 71 m2 v tehlovej štvorbytovke v tichej lokalite za

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Nové Zámky

155,000 € 2183 €/m²

REZERVOVANÉ. REALFINN EXKLUZÍVNE PREDAJ - LUXUSNÝ 3 IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII, NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nové Zámky | 74 m²

PÁČI SA VÁM TENTO BYT, REZERVUJTE SI HO U NÁS. EXKLUZÍVNE. Ponúkame Vám na predaj priestranný

Publikované: 24.02.2021 Aktualizované: 09.05.2024
Byty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REALFINN EXKLUZÍVNE PREDAJ - LUXUSNÝ 3 IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII, NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 78 m²

PÁČI SA VÁM TENTO BYT, REZERVUJTE SI BYT U NÁS. FOTO = VZOROVÝ BYT. EXKLUZÍVNE. Ponúkame Vám

Publikované: 18.11.2021 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ.REALFINN EXKLUZÍVNE PREDAJ - LUXUSNÝ 3 IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII, NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | JUH | 74 m²

PÁČI SA VÁM TENTO BYT, REZERVUJTE SI BYT U NÁS. FOTO = VZOROVÝ BYT. Foto je ilustračné! EXKLU

Publikované: 30.09.2021 Aktualizované: 09.05.2024
Byty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REALFINN PREDAJ - KÚPA, asistenčné realitné služby

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nové Zámky | 1 m²

Ponúkame klientom asistenčné realitné služby - služby určené pre ľudí, ktorí chcú predávať aleb

Publikované: 06.03.2017 Aktualizované: 09.05.2024
Byty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

REALFINN EXKLUZÍVNE PREDAJ - VEĽKÝ 3 IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII, 2X BALKÓN, PRI TRŽNICI NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Lastovičia | 82 m²

PÁČI SA VÁM TENTO BYT, REZERVUJTE SI BYT U NÁS. Fotky a video nájdete na realfinn.sk. EXKLUZÍ

Publikované: 09.12.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

STOP DRAŽBE! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nové Zámky | 75 m²

Kúpime byt alebo pozemok v Nových Zámkoch. HOTOVOSŤ. Ponúkame riešenie do 24 hod. v hotovosti,

Publikované: 11.09.2019 Aktualizované: 09.05.2024
Byty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 74 m²

PÁČI SA VÁM TENTO BYT, REZERVUJTE SI BYT U NÁS. EXKLUZÍVNE. Ponúkame Vám na predaj priestranný

Publikované: 20.08.2024 Aktualizované: 11.02.2025
Byty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáme byty, domy, pozemky a iné na predaj okr. Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nové Zámky | 1 m²

Hľadáme nehnuteľnosti (garsónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, rodinn

Publikované: 12.04.2013 Aktualizované: 13.11.2020
Byty na kúpa Nové Zámky

Cena dohodou

Kúpime v hotovosti 1, 2, 3 , 4 izbový byt v Nových Zámkoch - CENA DOHODOU

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 1 m²

Hľadáme nehnuteľnosti: garsónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, rodinn

Publikované: 21.08.2012 Aktualizované: 13.11.2020
Byty na kúpa Nové Zámky

Cena dohodou

Prenajmem veľký 3 izbový byt v centre v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nové Zámky | 100 m²

PONUKA: Prenajmem priestranný 3 izbový byt v novostavbe polyfunkčnej budovy neďaleko centra v N

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

700 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Predám tehlový 3 izbový byt v centre v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | centrum | 70 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt s balkónom

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

131,290 € 1876 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie