PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT S POTENCIÁLOM V TOP LOKALITE – NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Bernolákovo námestie | 76.6 m²

Nie každý hľadá „hotový byt po rekonštrukcii, kde už nie je priestor pre vlastnú predstavu. Čor

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

118,000 € 1540 €/m²

Top
Top

Prístav pre vašu rodinu: 3-izbový byt, kde sa detaily stretávajú s komfortom, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 78 m²

78 m2 | Komora | Klimatizácia | Balkón | Pivnica | Rekonštrukcia | TOP lokalita Hľadáte miest

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

130,000 € 1667 €/m²

Top
Top

Ponuka 3i investičného bytu v širšom centre v NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Gogoľova | 65 m²

Na predaj 3-izbový investičný byt so spoľahlivým nájomníkom – Nové Zámky (širšie centrum) Ponú

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

113,000 € 1738 €/m²

Predaj 3i bytu 84m2 - dva balkóny , Nábrežná v NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 84.22 m²

Priestranný 3-izbový byt (84 m²) s 2 balkónmi na obľúbenej Nábrežnej v Nových Zámkoch. Hľadáte

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

138,000 € 1639 €/m²

Predaj 3 izb. bytu s balkónom v NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 76.4 m²

S výhradným poverením majiteľa Vám ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v Nov

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

125,000 € 1636 €/m²

Predaj 3 izb. bytu s balkónom v NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Novomestská | 64 m²

EXKLUZÍVNE – 3-izbový byt s 2 balkónmi v TOP lokalite pri stanici v Nových Zámkoch . Hľadáte

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

118,000 € 1844 €/m²

Predaj 3 izb. bytu s loggiou na G. Bethlena v NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | G. Bethlena | 74.54 m²

NOVINKA ! Na predaj: 3-izbový byt s lóggiou v skvelej lokalite – Nové Zámky, ul. G. Bethlena

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

119,000 € 1596 €/m²

Predaj zariadeného 3 izb. bytu s lódžiou v NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | S. H. Vajasnkého | 73 m²

Investičný byt s nájomníkom ! Predaj 2 izbového bytu prerobeného priečkou na 3 v Nových Zámkoch

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

122,000 € 1671 €/m²

Na predaj 3 iz.b. s 2 balkónmi na Nábrežnej v NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 71 m²

Hľadáte priestranný 3-izbový byt v lokalite, kde máte všetko na pár minút pešo? Ponúkame na pr

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

135,000 € 1901 €/m²

Prenájom kompletne zrekonštruovaného 3 izb.b v Nz

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Tatranská | 61.37 m²

Prenájom čerstvo zrekonštruovaného 3-izbového bytu – Nové Zámky, Tatranská ulica Ponúkam na pr

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRENÁJOM VEĽKÉHO 3i BYTU V NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 81 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký 3-izbový, čiastočne zariadený byt s balkónom vo vyhľadávanej lok

Publikované: 29.11.2018 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT BLÍZKO CENTRA V NOVÝCH ZÁMKOCH

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Gogoľova | 65 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt na ulici Gogoľova v Nov

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

111,000 € 1708 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 - izbový byt v Nových Zámkoch. Požiadavky klienta - min

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

Cena dohodou

Na prenájom 3-izbový byt na Ul. M.R. Štefánika v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 95 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom 3-izbový byt na Ul. M.R. Štefánika v Nových Zámkoch. P

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

370 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Luxusné bývanie v novostavbe SOHO II – Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 88 m²

Hľadáte domov, ktorý reprezentuje váš štýl a ponúka maximálne pohodlie bez akýchkoľvek kompromi

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Moderný 3 - izbový byt 75 m² Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Podzámska | 75 m²

Exkluzívne v ponuke KING REAL – Ján Komora. Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt o

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

120,000 € 1600 €/m²

3izbový byt na prenájom Kasárenská

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Kasárenská | 84 m²

Dobré Reality ponúkajú na prenájom nezariadený trojizbový byt na Kasárenskej v Nových Zámkoch.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

679 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

REZERVOVANE

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Gúgska | 78 m²

Hladáte si bývanie v peknom 3 izb byte?Ponukame Vám priestranný 3 izb byt na Gugskej ul na 6p z

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

670 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rezervovany

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 65 m²

Hladáte si bývanie k nastahovaniu ihneď? Ponukame Vám pekný 3 izb zariadený byt na Nábrežnej ul

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 3izb bytu na ulici SNP

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | SNP | 72 m²

Prenájom 3izb bytu na ulici SNP v Nových Zámkoch . Vymera bytu je 72m2. Byt sa prenajíma čiasto

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANE

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M.R. Štefánika | 78 m²

Hladáte si bývanie bez dalších investicíí aj zo zariadením?Ponúkame na predaj pekne a kvalitne

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

134,900 € 1729 €/m²

Rezervovany

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | B.Němcovej | 78 m²

Hladáte si bývanie s pekným výhladom nedaleko centra mesta.? Ponukame vám krásny 3 izb byt o vý

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predám prerobený veľký 3- Izbový byt na Nábrežnej Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 83 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 3 izbový byt s 2x balkónom v meste Nové Zámky,. Ploc

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

134,900 € 1625 €/m²

Predám prerobený 3 izbový byt JUH NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | J. Kráľa | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 3 izbový byt s lodžiou v meste Nové Zámky, JUH. Ploc

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

143,500 € 1840 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30318)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie