3 izbový byt | Bernolákovo námestie | 76.6 m²
Nie každý hľadá „hotový byt po rekonštrukcii, kde už nie je priestor pre vlastnú predstavu. Čor
118,000 € 1540 €/m²
3 izbový byt | 78 m²
78 m2 | Komora | Klimatizácia | Balkón | Pivnica | Rekonštrukcia | TOP lokalita Hľadáte miest
130,000 € 1667 €/m²
3 izbový byt | Gogoľova | 65 m²
Na predaj 3-izbový investičný byt so spoľahlivým nájomníkom – Nové Zámky (širšie centrum) Ponú
113,000 € 1738 €/m²
3 izbový byt | Nábrežná | 84.22 m²
Priestranný 3-izbový byt (84 m²) s 2 balkónmi na obľúbenej Nábrežnej v Nových Zámkoch. Hľadáte
138,000 € 1639 €/m²
3 izbový byt | M. R. Štefánika | 76.4 m²
S výhradným poverením majiteľa Vám ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v Nov
125,000 € 1636 €/m²
3 izbový byt | Novomestská | 64 m²
EXKLUZÍVNE – 3-izbový byt s 2 balkónmi v TOP lokalite pri stanici v Nových Zámkoch . Hľadáte
118,000 € 1844 €/m²
3 izbový byt | G. Bethlena | 74.54 m²
NOVINKA ! Na predaj: 3-izbový byt s lóggiou v skvelej lokalite – Nové Zámky, ul. G. Bethlena
119,000 € 1596 €/m²
3 izbový byt | S. H. Vajasnkého | 73 m²
Investičný byt s nájomníkom ! Predaj 2 izbového bytu prerobeného priečkou na 3 v Nových Zámkoch
122,000 € 1671 €/m²
3 izbový byt | Nábrežná | 71 m²
Hľadáte priestranný 3-izbový byt v lokalite, kde máte všetko na pár minút pešo? Ponúkame na pr
135,000 € 1901 €/m²
3 izbový byt | Tatranská | 61.37 m²
Prenájom čerstvo zrekonštruovaného 3-izbového bytu – Nové Zámky, Tatranská ulica Ponúkam na pr
650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 81 m²
Ponúkame Vám na prenájom veľký 3-izbový, čiastočne zariadený byt s balkónom vo vyhľadávanej lok
650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Gogoľova | 65 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt na ulici Gogoľova v Nov
111,000 € 1708 €/m²
3 izbový byt | 80 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 - izbový byt v Nových Zámkoch. Požiadavky klienta - min
Cena dohodou
3 izbový byt | M. R. Štefánika | 95 m²
Reality na kľúč vám ponúka na prenájom 3-izbový byt na Ul. M.R. Štefánika v Nových Zámkoch. P
370 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 88 m²
Hľadáte domov, ktorý reprezentuje váš štýl a ponúka maximálne pohodlie bez akýchkoľvek kompromi
1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Podzámska | 75 m²
Exkluzívne v ponuke KING REAL – Ján Komora. Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt o
120,000 € 1600 €/m²
3 izbový byt | Kasárenská | 84 m²
Dobré Reality ponúkajú na prenájom nezariadený trojizbový byt na Kasárenskej v Nových Zámkoch.
679 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Gúgska | 78 m²
Hladáte si bývanie v peknom 3 izb byte?Ponukame Vám priestranný 3 izb byt na Gugskej ul na 6p z
670 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nábrežná | 65 m²
Hladáte si bývanie k nastahovaniu ihneď? Ponukame Vám pekný 3 izb zariadený byt na Nábrežnej ul
600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | SNP | 72 m²
Prenájom 3izb bytu na ulici SNP v Nových Zámkoch . Vymera bytu je 72m2. Byt sa prenajíma čiasto
700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | M.R. Štefánika | 78 m²
Hladáte si bývanie bez dalších investicíí aj zo zariadením?Ponúkame na predaj pekne a kvalitne
134,900 € 1729 €/m²
3 izbový byt | B.Němcovej | 78 m²
Hladáte si bývanie s pekným výhladom nedaleko centra mesta.? Ponukame vám krásny 3 izb byt o vý
750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nábrežná | 83 m²
Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 3 izbový byt s 2x balkónom v meste Nové Zámky,. Ploc
134,900 € 1625 €/m²
3 izbový byt | J. Kráľa | 78 m²
Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 3 izbový byt s lodžiou v meste Nové Zámky, JUH. Ploc
143,500 € 1840 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.