TARGETreal | Priestranný byt so spoločnou záhradou v blízkosti Kukorelliho parku

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kvačalova | 64 m²

TARGETreal ponúka na predaj slnečný byt vo vyhľadávanej lokalite plnej zelene na Kvačalovej uli

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,990 € 4062 €/m²

3-izbový byt s výbornou dispozíciou v tichej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárova 8 | 77.55 m²

Ponúkame tento priestranný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Ružová dolina. Byt ponúka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

284,900 € 3674 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zaujímavý 3-izbový byt v ikonickom „Palušáku“

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 66 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá má dušu, skvelú adresu a investičný potenciál, ktorý neklesá? Ponú

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

315,000 € 4773 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Štýlový 3 izbový byt s rozlohou 70 m2 v srdci Ružinova na Rumančekovej ulici *** SKVELÁ INVESTÍCIA ***

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rumančeková | 69.5 m²

3D prehliadka : https://my.matterport.com/show/?m=aVsPfyZScbD Ponúkame na predaj atraktí

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,500 € 4022 €/m²

Rezervovaný,IBA U NÁS! 2,5-izbový byt, Ružinov, Komárnicka Ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 61 m²

Interiér tohto 2,5-izbového bytu v Ružinove na Komárnickej ulici ponúka harmonickú kombináciu m

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,999 € 4180 €/m²

REZERVOVANÉ Slnečný 3izb. byt, 81 m2, loggia 8,5m2, 3 x balkón, BORIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 79 m²

Popis: Exkluzívne ponúkame na predaj 3 - izbový slnečný byt (možnosť prerobiť na 4i byt) v blí

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 4620 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TOP PONUKA MODERNIZÁCIA V CENTRE, TEHLA, PARKOVANIE VO DVORE 94m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

PREDAJ: 3i byt + loggia | príjemná lokalita | Nivy - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Palkovičova | 68 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Nivy (Palkovičova ulica).

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 4382 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: 3i byt + loggia | výborná lokalita Ružinova - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | líščie nivy | 68 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Nivy. Lokalita ponúka ide

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 4382 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|3-izbový byt v nízkopodlažnej bytovke v príjemnej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 78.25 m²

Directreal Smile - NA PREDAJ: Priestranný 3i byt v nízkopodlažnom dome (Ružinov – Pošeň) Ponúk

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

285,000 € 3642 €/m²

Ružinov - 3izbový byt s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 67 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy – Ružinov, ulica Na piesk

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3716 €/m²

člen NARKS

PREDAJ 3-izbový VEĽKÝ byt Prešovská ulica NIVY s garážou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prešovská | 107.31 m²

BROKER CONSULTING ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj priestranný 3-izbový byt s garážou v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,000 € 3252 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - Plnohodnotné 3-izbové bývanie v Ružinove – rozumná voľba pre rodinu aj investora.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 68 m²

Na základe poverenia vlastníka ponúkame na predaj svetlý, veľmi dobre dispozične riešený 3-izbo

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANE Predaj 3-izbový byt s celkovou výmerou 72,25 m² vrátane loggie, ulica Mierová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 68.78 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt bez zariadenia nachádzajúci sa na Mierovej ulici v

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3707 €/m²

Slnečný 2,5-izbový byt v tehlovom dome v Ružinove na PREDAJ – tichá lokalita, zeleň, balkón

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Medzilaborecká | 63 m²

Ponúkame na predaj slnečný a príjemne riešený 2,5-izbový byt s balkónom, situovaný v pokojnom z

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4746 €/m²

PREDANÉ - PLAN Real | Veľký rodinný 4 izbový byt v Ružinove – Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súmračná | 84 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný rodinný 4-izbový byt v Bratislave – Ružinov

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

283,000 € 3369 €/m²

DIRECTREAL|Klimatizovaný 3-izbový byt s perfektnou dispozíciou pri parku Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sputnikova | 76.4 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj slnečný a výborne dispozične riešený 3-izbový byt na Spu

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 3664 €/m²

TOP PONUKA, VÝBORNA CENA, VEĽKÝ PRIESTOR, DOBRÁ INVESTICIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

INVESTIČNÝ BYT,MODERNIZÁCIA TEHLY, TOP PONUKA: 92 m² , PARKOVANIE v centre

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

TOP PONUKA, TEHLA, PARKOVANIE A DOM AKO NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Modernizácia v historickej tehle: 92 m² na Záhradníckej s vlastným dvorom a novým výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Modernizácia v historickej tehle: 94 m² na Záhradníckej s vlastným dvorom a novým výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

3-izb. byt v Ružinove - bez susedov nad hlavou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Družicová | 66 m²

Hľadáte byt v tehlovom bytovom dome s atmosférou, ktorú dnes už len tak nenájdete? Možno ste ho

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

258,800 € 3921 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie