NOMA | ZÁLUŽICKÁ- Poctivý 3-izbový BYT v zelenej časti ŠTRKOVCA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Zálužická | 73 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realitné služby vám ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

238,600 € 3268 €/m²

Top
Top

REZERVOVANE 3-izbový byt 73m2 s loggiou a balkónom v obľúbenej časti Ružinova - Trávniky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 73 m²

Ponúkame na predaj svetlý a prakticky dispozične riešený 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3685 €/m²

Top
Top

Vkusný 3i byt, 85 m2, vynikajúca lokalita - NIVY, pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 76 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a príjemne presvetlený 3-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

359,000 € 4724 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

2,5 izbový byt v tehlovom dome, Medzilaborecká ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Medzilaborecká | 63 m²

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt vo veľmi tichej a vyhľadávanej časti Ružinova, na ulici Medzi

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4746 €/m²

Novinka
Novinka

Život plný pohody: priestranný 3-izbový byt na Azalkovej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Azalková | 80 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája mestský komfort s pokojom plným zelene? Tento svetlý 3-izbový byt

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,000 € 3488 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

PREDAJ - atypický 3-izbový byt s nebytovým priestorom BA II.- Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 81 m²

Hľadáte miesto pre bývanie spojené s podnikaním na jednom mieste? Máme pre Vás na predaj v lu

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,000 € 4000 €/m²

PREDANÉ: Veľkometrážny 3 izbový byt, 2xbalkón neďaleko centra, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Levická | 82 m²

NENECHAJTE SI UJSŤ TÚTO NOVINKU NA TRHU REALÍT """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 3535 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Bez maklérov predám Priestranný byt v lokalite Ružinov ID 105874

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová 876/32 | 67.63 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,000 € 3933 €/m²

Predaj 3.izbového bytu v borovicovom lesíku v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 73.55 m²

Realitná kancelária ponúka:Na predaj 3.izbový byt na 2NP/3NP v najzelenšej časti Ružinov. V níz

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 3807 €/m²

REZERVOVANÉ Predaj 3 izbového bytu, ktorý vie byť podľa Vašich predstáv.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 69 m²

Máme pre Vás 3 izbový byt s vymenenými plastovými oknami, loggiou a aj balkónom, ktorý si viet

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 3464 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s tromi balkónmi na ulici Kupeckého – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kupeckého | 71.47 m²

Ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 3-izbový byt situovaný na ulici Kupeckéh

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

305,000 € 4268 €/m²

RADO I 3 Izb. byt s balkónom 64 m2 I OSTREDKY - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ostredkova | 61 m²

RADO Reality Vám ponúka: 3-izbový byt v TOP lokalite Ružinova – Ostredková ulica | ideálny na b

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 4261 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ | Veľkometrážny 3i byt s výťahom a pivnicou | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 81.81 m²

Hľadáš pre svoju rodinu byt v mimoriadne žiadanej lokalite, kde máš všetko dôležité na pár krok

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 3178 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Trávniky - Slnečný 3,5-izbový byt v srdci Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nezábudková | 75 m²

Prakticky riešený 3,5-izbový byt vo vyhľadávanej časti Ružinova – Trávniky, na Nezábudkovej uli

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3587 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne iba u nás: Predaj priestranného 3i. bytu s terasou na najvyššom poschodí, Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hrachová | 94.29 m²

Predaj priestranného 3i. bytu s terasou, Hrachova ul., Prievoz Celý byt je svetlý, úpravami je

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

PREDAJ Slnečný 3-izbový byt s dvoma balkónmi v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 70.39 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt na Exnárovej ulici v Ružinove. Lokalita má výbornú obči

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 3694 €/m²

Pripravujem na predaj 3 izb. mezonet - TRHOVISKO Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 0 m²

Pripravujem na predaj 2j poschodový 3+ izb. byt v blizkosti Trhoviska Miletičova, Park Kukorell

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 €

Na predaj 3-izbový byt s loggiou, balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 67 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Rumančekovej ulici. Byt ponúka

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 3866 €/m²

ZNÍŹENÁ CENA! DOMOV NA DOBREJ ADRESE: 3 izbový byt – pokojná lokalita v širšom centre – Líščie Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Líščie nivy | 70 m²

JKV Real ponúka na predaj príjemný, svetlý 3 izbový byt situovaný na obľúbenej ulici Líščie Niv

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,990 € 4271 €/m²

Predaj 3 izbového bytu na Haburskej, Ružinov - Štrkovec

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 67.31 m²

Ponúkam na predaj pôvodne 3 izbový byt, ktorý bol prerobený na 4 izbový na Haburskej ulici v ča

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

244,800 € 3637 €/m²

PREDAJ: Slnkom presvetlený 3-izbový byt na zelenej ulici Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kostlivého | 64 m²

JKV Real ponúka na predaj komfortný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova, na tichej Kostlivé

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,990 € 3750 €/m²

Predáme 3 izb byt na Miletičovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 63.76 m²

-izbový byt v tehlovom dome – Miletičova ulica, Ružinov Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tehl

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 3748 €/m²

DOM-REALÍT / 2izb byt s možnosťou na 3izb v žiadanej lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárová | 57 m²

Z poverenia majitľa ponúkame na predaj dvojizbový byt s možnosťou úpravy na 3izb. + 6/6 poscho

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

234,990 € 4123 €/m²

TARGETreal | Svetlý 3i byt s výhľadom na zeleň v TOP lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Babuškova | 78.34 m²

TARGETreal ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt s loggiou v obľúbenej a tichej časti Ružinova

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 3574 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23059)
Upresniť hľadanie