REZERVOVANÉ Predaj 3 izbového bytu, ktorý vie byť podľa Vašich predstáv.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 69 m²

Máme pre Vás 3 izbový byt s vymenenými plastovými oknami, loggiou a aj balkónom, ktorý si viet

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 3464 €/m²

WFG | Na prenájom 3-izbový byt s dvomi balkónmi v obľúbenej lokalite*VOĽNÝ IHNEĎ*

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čaklovská | 65 m²

Ponúkame na prenájom pekný 3- izbový byt vo výbornej tichej lokalite, plnej zelene v Bratislave

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

740 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Priestranný 3-izbový byt s tromi balkónmi na ulici Kupeckého – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kupeckého | 71.47 m²

Ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 3-izbový byt situovaný na ulici Kupeckéh

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

305,000 € 4268 €/m²

Čmelíkova - Ružinov, 3-i byt, 66 m2 – Kompl. rekonštrukcia

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čmelíkova | 65.9 m²

3 izbový byt po kvalitnej práve ukončenej kompletnej rekonštrukcii. Nehnuteľnosť sa nachádza n

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,900 € 4096 €/m²

3-izbový byt s balkónom a garážou, Ružinov – Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Planét | 65 m²

PRENÁJOM | 3-izbový byt, Ružinov – Ostredky, balkón, garáž Ponúkame na prenájom kompletne zaria

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

BYTOČ RK - nový 3-izb. byt v lokalite - Ružinov - BA-Trnavská cesta, komplex TRNKY

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 67.5 m²

Ponúkame na prenájom nový, 3-izbový byt o výmere 67 m2 + 5 m2 balkón, v tichej lokalite na Trna

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Moderný 3-izbový byt novostavba NUPPU Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské nivy | 73 m²

3-izbový byt s balkónom, novostavba NUPPU Ružinov, 75 m Ponúkame na prenájom kompletne zariad

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

DOMINANT REAL - na predaj 3-izbový byt v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 67.8 m²

DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 3-izbový byt v projekte Teslová 19, Ružinov Hľadá

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,500 € 5892 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 2-izbový apartmán v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 55.4 m²

DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 2-izbový apartmán v projekte Teslová 19, Ružinov

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

339,500 € 6128 €/m²

Prenájom 2,5 izb, byt Šalviová ulica, Bratislava-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 65 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

DOMINANT REAL - na predaj 3-izbový byt v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 67.8 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,500 € 5892 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 3-izbový byt v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 67.8 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

PREDAJ 3 izbový byt s loggiou, ulica Staré Záhrady, Ružinov - Bratislava II EXPIS REAL

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Staré záhrady | 69.22 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 3 izbový byt na ulici Staré Záhrady v Bratislave - mestská čas

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3597 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 3-izbový byt v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 71.8 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

419,500 € 5843 €/m²

HOUSE & WEBER I SEBERÍNIHO, 3i byt, 72,5m2 – KOMPLETNÁ rekonštrukcia, IBA 14 bytov v dome, ZARIADENÝ, voľný IHNEĎ, nové STÚPAČKY, KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Seberíniho | 72.49 m²

HOUSE & WEBER exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Seberíniho

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 4137 €/m²

NUERA︱GANZ HOUSE - Exkluzívny 3-izbový byt v srdci Eurovea City

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 80 m²

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ BYT V PRÉMIOVEJ REZIDENCII GANZ HOUSE – SRDCE EUROVEA CITY Realitná kance

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NUERA︱EUROVEA TOWER - 3i byt s výhľadom na Karpaty, 35.np LUX

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 93.1 m²

Realitná kancelária Nuera, exkluzívny partner developera J&T Real Estate, ponúka na predaj eleg

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Svetlý 3-izbový byt na najvyššom poschodí | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súmračná | 70 m²

Svetlo, ticho a všetko po ruke. Tento 3-izbový byt na najvyššom poschodí zatepleného domu v pok

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

640 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

POSLEDNÉ POSCHODIE bez susedov - 3 izb. 82,54 m2 s loggiou - Líščie nivy, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Líščie nivy | 82.54 m²

REWIN reality Vám ponúkame VÝHRADNE na predaj tento UNIKÁTNY 3 izbový BYT o výbornej veľkosti,

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,980 € 3756 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj moderný 3-izbový byt v OC Retro

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nevädzová | 80 m²

Beplan Reality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v OC Retro. Nachádza sa na 7. poschodí a v

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

415,000 € 5188 €/m²

Novinka
Novinka

Pekný 3izbový byt s balkónom a parkovaním Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 70.21 m²

Ponúkame na prenájom krásny zariadený 3izbový byt v Ružinove na Tomášikovej ulici. Byt sa nach

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 3izb byt Ružinov Súmračná Expisreal

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súmračná | 70 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom príjemný 3-izbový byt (70 m² + 4 m² loggia) v pokojnej časti

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj krasný 3 izbový byt v centre mesta s dvoma parkovacími státiami

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košicka | 80 m²

Wealth Group ponúka na predaj 3- izbový byt v projekte ZWIRN , Bratislava . Byt sa n

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 09.05.2024
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

443,000 € 5538 €/m²

RADO I 3 Izb. byt s balkónom 64 m2 I OSTREDKY - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ostredkova | 61 m²

RADO Reality Vám ponúka: 3-izbový byt v TOP lokalite Ružinova – Ostredková ulica | ideálny na b

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 4261 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8508)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Rodinné domy na predaj (23083)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Upresniť hľadanie