3 izbový byt | Banšelova | 77.96 m²
Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov
294,900 € 3783 €/m²
3 izbový byt | Čmelíkova | 68 m²
HERRYS - Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v Ružinove Realitná kancelária HERRYS ponúka n
259,000 € 3809 €/m²
3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²
Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava
314,990 € 4091 €/m²
3 izbový byt | Košická | 75.5 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt na Košickej ulici v bratislavskej časti Nivy. Lokal
383,888 € 5085 €/m²
3 izbový byt | Zálužická | 73 m²
Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realitné služby vám ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový byt
238,600 € 3268 €/m²
3 izbový byt | Šalviová | 73 m²
Ponúkame na predaj svetlý a prakticky dispozične riešený 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite
269,000 € 3685 €/m²
3 izbový byt | Družicová | 67 m²
Byt aj bytový dom po kompletnej rekonštrukcii. Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruova
279,900 € 4178 €/m²
3 izbový byt | Martinčekova 30 | 78 m²
Michal Hulík Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v jednej
279,000 € 3577 €/m²
3 izbový byt | Bazová | 78 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt v bytovom dome GAUDI na Bazovej ulici č.
1,350 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Narcisová | 69.91 m²
Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový byt v Ružinove na ulici Narcis
294,900 € 4218 €/m²
3 izbový byt | Bajkalská | 86.08 m²
Získajte až 7% p.a. ročne ! Pre viac informácií nás prosím kontaktujte. Baya od stavebno-devel
338,700 € 3935 €/m²
3 izbový byt | Rumančeková | 68.93 m²
Predaj zariadeného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii, ulica: Rumančeková, BA II - Ruž
290,000 € 4207 €/m²
3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.99 m²
Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml
Cena dohodou
3 izbový byt | 76 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a príjemne presvetlený 3-izbový byt nachádzajúci sa v
359,000 € 4724 €/m²
3 izbový byt | Trnavská cesta | 95 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt A6.G v projekte Green Atrium, ktorý sa nachádza na 6. nadzemnom
543,202 € 5718 €/m²
3 izbový byt | Trnavská cesta | 66.25 m²
Ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt s označením A7.A, ktorý je súčasťou prestížneho proje
399,000 € 6023 €/m²
3 izbový byt | Trnavská cesta | 104.78 m²
Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť bývania v srdci Bratislavy – priestranný byt v prestížn
555,564 € 5302 €/m²
3 izbový byt | Drieňová | 90.57 m²
Bývanie pri Štrkovci: Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom Ak hľadáte domov, kde
439,000 € 4847 €/m²
3 izbový byt | Vavrínová | 63.48 m²
Bývanie, ktoré si užijete každý deň – s veľkou terasou a maximálnym súkromím. Ponúkame na pred
389,900 € 6142 €/m²
3 izbový byt | - | 107.32 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 4 izbový byt v obľúbenej čast
430,000 € 4007 €/m²
3 izbový byt | Ondrejovova | 73.55 m²
Realitná kancelária ponúka:Na predaj 3.izbový byt na 2NP/3NP v najzelenšej časti Ružinov. V níz
279,990 € 3807 €/m²
3 izbový byt | Bajkalská | 130 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v projekte Tri veže na Bajkalskej ulici v Bratislav
650,000 € 5000 €/m²
3 izbový byt | Medzilaborecká | 63 m²
Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt vo veľmi tichej a vyhľadávanej časti Ružinova, na ulici Medzi
299,000 € 4746 €/m²
3 izbový byt | Staré záhrady | 75 m²
HERRYS - Na prenájom priestranný 3 izbový byt v tichej časti Ružinova Realitná kancelária HERR
649 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.