PREDAJ| Priestranný 3i mezonet s terasou aj loggiou v novostavbe na Tomášikovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 123.87 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3izbový priestranný mezonet v novostavbe na Tomášikovej ulici

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

538,600 € 4348 €/m²

PREDAJ| 3i mezonet s priestrannou terasou a výhľadom na Chrám sv. Rastislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 101.73 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj jedinečný 3izbový mezonet s priestrannou terasou a výhľadom n

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

532,000 € 5230 €/m²

Novostavba | Šatník | 2 Wc | Parking |

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 72.2 m²

Enzo Real Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 3 izbový byt, s veľkorysou rozlohou, vyso

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

999 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj 3.izbový byt v najkrajšej časti Ružinova.68m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Na predaj v najkrajšej časti Ružinova 3.izbový byt v tehlovom 3 p

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

282,990 € 4162 €/m²

REZERVOVANÉ Žite v srdci diania: Štýlový 3i byt s obrovskou terasou, AC a garážou v projekte Jarabinky - BA Mlynské Nivy, 74,25m²

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 74.25 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

397,000 € 5347 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Váš nový domov v meste - 3 izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 99.5 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe na Prístavnej ulici v mestskej časti Ružin

Publikované: 29.11.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Veľorysý 3 izbový byt v novostavbe 134,60 m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 134.5 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 3 izbový byt s rozlohou 134,60 m2 v kvalitnej novostavbe projektu

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

100m2 mezonet Kvetná - Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kvetná | 100 m²

Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka na predaj priestranný, svetlý a slnečný mezonet v samom srd

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

369,000 € 3690 €/m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PIVNICOU | NUPPU - Magnolia 5 | Ružinov | Kolaudácia 2027

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 77.02 m²

Hľadáte moderný byt v príjemnej lokalite s výbornou dostupnosťou? Ponúkame priestranný 3-izbový

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

372,394 € 4835 €/m²

| Klingerka | 3i byt | krásny výhľad | 27p.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súkennícka | 86 m²

Enzo Real Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 3 izbový byt, nachádzajúci sa v novostavb

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,900 € 5813 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezervované: Svetlý 3-izbový byt po kompetnej rekonštrukcii vo vyhladávanej lokalite!

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárova | 75 m²

Predstavte si byt, ktorý spája poctivú architektúru, moderný komfort a pokoj posledného poschod

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,000 € 3720 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný 3-izbový byt orientovaný do tichého dvora

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 123 m²

Slnečný 3-izbový klimatizovaný mezonetový byt s rozlohou 123 m² je situovaný na Tomášikovej uli

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

479,990 € 3902 €/m²

BOSEN | 3-izbový byt, 64,5 m² ,Svidnícka ulica - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Svidnícka | 64.5 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný, kompletne zariadený 3 izbový byt s b

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

705 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Len u nás v ponuke: Predaj 3 izbového bytu na Svätoplukovej ulici v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Svätoplukova | 102 m²

3 izbový mezonetový byt v príjemnej lokalite širšieho centra v tesnej blízkosti autobusovej sta

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 3814 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružinov | 70 m²

Potrebujete predať váš byt? Ponúknite ho na Férový výkup nám do Riešime bývanie! Byty môžu byť

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

230,000 € 3286 €/m²

Investičný balík: 2 zrekonštruované byty + potenciál nadstavby

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Dohnányho | 94 m²

URBAN&PARTNER ponúka na predaj dva zrekonštruované byty na jednej z tichých ulíc širšieho centr

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NOVOSTAVBA - 3izb.byt, 2 balkóny, 15p., parkovacie miesto v garáži

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jarabinková | 71.19 m²

Hľadáte prenájom v Bratislave? Naša realitná kancelária má pre vás jeden zaujímavý 3izbový by

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,300 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Zariadený 3-izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Polárna | 63 m²

Zariadený 3-izbový byt sa nachádza na 2. poschodí v zrekonštruovanej budove na Polárnej ulici.

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

710 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

BA II. Nový Ružinov - zariadený nový byt s terasou a dvoma parkovacími miestami

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 117 m²

Popis • 3izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 117m2 • 4.poschodie • Terasa 40 m2 • zariadený

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,050 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

LUNA REALITY | Prenájom klimatizovaného, plne zariadeného 3 – izb. bytu Ovocné sady

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ivanská cesta | 67 m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný, plne zariadený 3 – izbový byt na najvyššom poschodí v Ovocn