3 izbový byt | Bajkalská | 75.18 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt v obľúbenom projekte III Veže s parkovacím miestom
335,000 € 4456 €/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
3 izbový byt | Osadná | 68 m²
Inzerát je aktuálny až do zmazania. Ponúkame na predaj jedinečný podkrovný byt s neopakovateľ
315,000 € 4632 €/m²
3 izbový byt | Vajnorská | 90 m²
Moderný maklér ponúka na predaj svetlý a čiastočne zariadený 3-izbový byt, situovaný v jednej z
329,600 € 3662 €/m²
3 izbový byt | Kyjevská | 56 m²
Predám menší 3 izbový byt po komplet rekonštrukcii, s rozlohou 56 m², s balkónom, ktorý sa nach
259,000 € 4625 €/m²
3 izbový byt | Račianska | 69 m²
Ponúkame na predaj slnečný trojizbový byt v atraktívnej lokalite Bratislava - Nové Mesto, na Ra
269,000 € 3899 €/m²
3 izbový byt | Jahodová | 57 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Novom Meste – časť Vinohr
253,900 € 4209 €/m²
3 izbový byt | Teplická | 62.68 m²
Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbov
254,900 € 4067 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 66 m²
Na predaj | Moderný 3-izbový byt pri Tehelnom poli – Bratislava Ponúkame na predaj štýlový a ko
328,000 € 4970 €/m²
3 izbový byt | Cesta na Kamzík | 60 m²
Na predaj ponúkame novo-zrekonštruovaný 3-izbový byt oproti Kalvárii, medzi Kramármi a Kolibou,
295,000 € 4917 €/m²
3 izbový byt | Nobelova | 85 m²
Ponúkame na predaj nadštandardne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Nobelovej ulici v Bratislave v
315,000 € 3706 €/m²
3 izbový byt | Zátišie | 125 m²
3D prehliadka Penthouse-u na tomto linku: https://my.matterport.com/show/?m=vsdS34HzcUP Exkluz
449,900 € 3599 €/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 106 m²
REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj priestranný, svetlý 3-izbový byt vo vyhľadáva
369,000 € 3481 €/m²
3 izbový byt | Nobelova | 81 m²
Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: B
321,000 € 3963 €/m²
3 izbový byt | Ukrajinská | 92 m²
JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom v Bratislave Ukrajinská
339,900 € 3695 €/m²
3 izbový byt | Vajnorská | 65 m²
Investičná príležitosť s dlhodobým stabilným nájomníkom – Nová Doba, Vajnorská ul., Bratislava
260,000 € 4000 €/m²
3 izbový byt | Kalinčiakova | 81.08 m²
Svetlý mezonet s terasou v obľúbenej časti Nového Mesta ponúka funkčné mestské bývanie s dôrazo
435,000 € 5365 €/m²
3 izbový byt | Račianska | 64 m²
B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Ponúkame Vám tento praktický 3i byt na Račianskej ulici,
269,900 € 4217 €/m²
3 izbový byt | Uhrova | 88 m²
PRIPRAVUJEME NA PREDAJ 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Kramáre na Uhrovej ulici. Jedine
369,900 € 4203 €/m²
3 izbový byt | Riazanská | 69.66 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA: DIZAJNOVÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – RAČIANSKA 50 Zenith Re
279,900 € 4018 €/m²
3 izbový byt | ul. ČSl. parašutistov 9 | 65 m²
Na predaj tichý a priestranný 2,5-izbový byt vo veľmi vyhľadávanej lokalite pri Slimáku, ČSl. P
245,000 € 3769 €/m²
3 izbový byt | Riazanská | 66 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj príjemný 3 izbový byt 66 m2, plus balkón 5 m2 plus logg
237,000 € 3591 €/m²
3 izbový byt | Jahodová | 56.3 m²
Realitná kancelária Alex-real ponúka na predaj priestranný 3-izbový kompletne zrekonštruovaný b
249,900 € 4439 €/m²
3 izbový byt | Pluhová | 57.14 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný na zvýšenom prízemí kval
236,900 € 4146 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.