NA PREDAJ, 3i byt pri Račianckom Mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Legerského | 75 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v žiadanej lokalit

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

GODDESS PROPERTY - exkluzívne - PREDAJ 3 izbový byt 71 m2 s LOGGIOU a pivnicou - moderný - NOBELOVA ulica - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 68.29 m²

GODDESS PROPERTY – EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3 izbový byt s podlahovou plochou 71,76 m2 na 5. poscho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

285,000 € 4173 €/m²

JAHODOVÁ – 3i BYT po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jahodová | 56.3 m²

POZRITE si TENTO 3i BYT po REKONŠTRUKCII v Novom Meste – časť VINOHRADY. Byt sa nachádza na JAH

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

253,900 € 4261 €/m²

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s loggiou

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jelšová | 56 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s rozlohou 56 m² po kompletnej rekonštrukcii (2026)

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

290,000 € 5179 €/m²

Predaj zrekonštruovaný 3.izb byt na ulici Račianska - Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na predaj priestranný zrekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa na Račianskej ulici

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

270,500 € 3607 €/m²

Bývanie v oáze pokoja! Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový BYT s balkónom a pivnicou. BA - Nové Mesto, 68,81 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 68.81 m²

TUreality ponúka na predaj vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom, situovaný v obľúbene

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

326,000 € 4738 €/m²

Predaj 3 izbový zrekonštruovaný byt výnimočná lokalita Bratislava Riazanská

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Riazanská | 65 m²

Menšia kompletne zrekonštruovaná tehlová bytovka vo vynikajúcej lokalite - pár metrov od obchod

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 4538 €/m²

BOSEN | Zrekonštruovaný, ešte neobývaný, 3izbový byt, Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Varte 4B | 74 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj ešte neobývaný 3-izbový byt s terasou a súkromnou predzáhradko

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

429,000 € 5797 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Mezonetový 3i tehlový byt s TERASOU, BA III., Nové Mesto, Odborárska ul., 95 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Odborárska | 95 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj nadštandardný MEZONETOVÝ 3 izbový byt s TERASOU a vyhradeným

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

289,900 € 3052 €/m²

3-izbový byt na Kramároch za cenu, ktorá dáva zmysel | loggia, výhľad a Koliba za rohom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Revíne | 60.03 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj praktický 3-izbový byt na Kramároch, ktorý je ideálnou

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 4481 €/m²

REZERVOVANÉ: 3 izb byt, 84m2, Nám. Biely kríž 4, BA-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Námestie Biely kríž | 84.61 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt s balkónom a šatníkom na Námestí Biely kríž 4, B

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 3534 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ: 3 izbový byt na Kramároch v tichej lokalite na Višňovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Višňová | 69.3 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom v pokojnej lokalite Bratislava – K

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,990 € 3752 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ I 3i byt ꓲ 93 m² ꓲ ROBOTNÍCKA ꓲ priestranný zrekonštruovaný byt kúsok od Trnavského mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Robotnícka | 93 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Tento byt má niečo, čo sa nedá kúpiť dod

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

340,000 € 3656 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30307)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie