2 izbový byt | Juraja Fándlyho | 55 m²
TARGETreal ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt v centre Žiliny, v tichej a vyhľadávanej lo
189,000 € 3436 €/m²
2 izbový byt | Mateja Bela | 74.47 m²
Pre lepšiu predstavu kliknite na virtuálnu obhliadku bytu: https://my.matterport.com/show/?m=Gh
202,000 € 2713 €/m²
2 izbový byt | Vysokoškolákov | 62 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt vo vyhľadávanom rezidenčnom komplexe Europalace, konkré
229,900 € 3708 €/m²
2 izbový byt | Jesenského | 50 m²
Ponúkame na prenájom dvojizbový byt v Žiline na ulici Jesenského. K bytu s podlahovou plochu 50
650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Karpatská | 46 m²
Ponúkame exkluzívne na prenájom dvojizbový byt v Žiline na Karpatskej ulici v komplexe Kastor.
650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Martinská | 60 m²
ELISS REAL Vám ponúka na prenájom slnečný a priestranný 2-izbový byt, ktorý sa nachádza na sídl
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Javorová | 49 m²
Directreal Dynamic - Ponúkame na predaj 2 izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii v r.2008. Byt
165,000 € 3367 €/m²
2 izbový byt | Lenčova | 51 m²
Lokalita: Žilina – Rudiny, Lenčova ulica Typ: 2-izbový byt Výmera: 51 m² + balkón Stav: novosta
217,000 € 4255 €/m²
2 izbový byt | Obežná | 69 m²
AURA | Concept Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s rozlohou 62 m² v obľúb
600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Antona Bernoláka | 62 m²
Hľadáte bývanie v centre mesta, kde stačí prísť a bývať? Tento kompletne zariadený a vybavený 2
650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt v meste Svit. Za každú ponuku Vám budem vďačná. Ce
Cena dohodou
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt v meste Žilina. Za každú ponuku Vám budem vďačná.
Cena dohodou
2 izbový byt | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám jedno alebo dvojizbový byt v meste Žilina . Platba v hotovosti.
Cena dohodou
2 izbový byt | Radlinského | 45 m²
HD REALITY ponúka na predaj luxusný 2-izbový byt so záhradkou v srdci Žiliny – sen, ktorý sa s
Cena dohodou
2 izbový byt | Republiky | 59 m²
Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka TOP ivestíciu priamo v
209,000 € 3542 €/m²
2 izbový byt | Námestie Budovateľov | 58.4 m²
DREAM REALITY Vám ponúka na predaj 2-izbový byt na Bulharskej ulici na sídlisku Vlčince. V byt
168,000 € 2877 €/m²
2 izbový byt | Bajzova | 65 m²
Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2‑izbový byt v obľúbenej lokalite Hli
195,000 € 3000 €/m²
2 izbový byt | Andreja Kmeťa | 49 m²
Kľudné bývanie priamo v centre diania, no zároveň s výhľadom do tichého dvora? Tento kompletne
670 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Antona Bernoláka | 59 m²
Ponúkam na prenájom kompletne zariadený byt o výmere 59m2, ktorý sa nachádza na 7.poschodí s vý
690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 52 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt so samostatnou kuchyňou o výmere 52 m², nachádzajúci sa
138,800 € 2669 €/m²
2 izbový byt | Juraja Fándlyho | 56 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit
600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 65.8 m²
Existujú byty, ktoré majú dobrú dispozíciu. A potom sú byty, kde svetlo hrá vo váš prospech. Te
185,000 € 2812 €/m²
2 izbový byt | Lenčova | 51 m²
Moderný 2-izbový byt v projekte Rudiny II – ideálny pre mladý pár alebo investíciu Lokalita: Ž
217,000 € 4255 €/m²
2 izbový byt | Pražská | 60.18 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt na ulici Pražská na sídlisku Vlčince v Žilin
225,000 € 3739 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.