Prenajmeme menší mezonetový 2+kk, 43 m², Žilina - Bytčická ul., R2 SK.

Reality Žilina

2 izbový byt | Bytčická | 43 m²

Lokalita : Žilina - Bytčická ul. Sekcia : prenájom Druh : byt Počet izieb : 2+ kk Plocha : 43

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Žilina

485 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom nadštandardný 2-izbový byt REZIDENCIA MURGAŠOVA .

Reality Žilina

2 izbový byt | Murgašova | 50.32 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardný 2-izbový byt REZIDENCIA MURGAŠOVA . Celková výmera byt

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Žilina

1,200 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2KK BYTU BYTČICKÁ ULICA

Reality Žilina

2 izbový byt | Bytčická | 64 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2KK izbový byt Žilina, Bytčická. Plocha: úžitková 65 m2.Stav objektu

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

640 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Sad na Studničkách - 2 izbový byt 60m2

Reality Žilina

2 izbový byt | 68 m²

B10 Vám ponúka na predaj elegantný 2 izbový byt s výmerou 60m2 + terasa, nachádzajúci sa v jedn

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

199,900 € 2940 €/m²

2 - izbový byt Žilina - centrum

Reality Žilina

2 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s výmerou 60 m2. Dispozícia bytu: vstupná chodba, spálňa, ob

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2 - izbový byt Žilina - Bôrik

Reality Žilina

2 izbový byt | 64 m²

Hľadáte nehnuteľnosť v jednej z najobľúbenejších častí Žiliny? Tento byt s vlastným parkovacím

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žilina

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2 - izbový byt Žilina - Hájik

Reality Žilina

2 izbový byt | 57 m²

Tehlová novostavba 2 - izbového bytu o rozlohe 57m² byt a 17m² terasa, spolu 74m2 sa nachádza n

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

200,000 € 3509 €/m²

2 - izbový byt Žilina - Bulvár

Reality Žilina

2 izbový byt | 54 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt na Bulvári, ulica Juraja Fándlyho, 54,4 m2. Byt disponuje vst

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žilina

720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2 - izbový byt Žilina - centrum

Reality Žilina

2 izbový byt | 64 m²

REZERVOVANÉ Predaj: 2,5-izbový byt s krbom – Žilina, Nám. M. R. Štefánika Ponúkame na predaj

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

175,000 € 2734 €/m²

2 - izbový byt Žilina - centrum

Reality Žilina

2 izbový byt | 60 m²

Realitná kancelária Red ponúka 2 - izbový byt v centre mesta, ulica Kálov (pri OC Mirage). Byt

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žilina

620 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA 2 - izbový byt s terasou a predzáhradkou Žilina - Bôrik

Reality Žilina

2 izbový byt | 52 m²

Na predaj 2-izbový byt o celkovej výmere 91,48m2. Byt s úžitkovou plochou 52,41m2 sa bude nach

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

262,000 € 5038 €/m²

Svetlý 2 - izbový byt Žilina - Hliny 7

Reality Žilina

2 izbový byt | 52 m²

REZERVOVANÝ Na predaj: Svetlý 2-izbový byt s lodžiou – Jarná Ponúkame na predaj priestranný a

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

166,540 € 3203 €/m²

2 - izbový byt Žilina - Vlčince 3

Reality Žilina

2 izbový byt | 48 m²

Elegantné mestské bývanie v komplexe Kastor – Vlčince III, Žilina Ponúkame na predaj štýlový 2

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

189,990 € 3958 €/m²

2 - izbový byt Žilina - Hliny 3

Reality Žilina

2 izbový byt | 52 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s loggiou na 1. poschodí, vo výbornej lokalite Hliny 3. S kompl

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

195,000 € 3750 €/m²

2 - izbový byt Žilina - centrum

Reality Žilina

2 izbový byt | 57 m²

Luxusné mestské bývanie v srdci mesta – úplne nový 2-izbový byt pre prvého nájomcu V úplnom c

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žilina

780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Nadštandardý 2 - izbový byt Žilina - Hliny 3

Reality Žilina

2 izbový byt | 56 m²

Kompletne zrekonštruovaný 2 - izbový byt o výmere 56m2, len 5 minút peši od historického centra

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žilina

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2 - izbový byt Žilina - centrum

Reality Žilina

2 izbový byt | 60 m²

Zariadený 2 izbový byt - na prenájom. Byt sa nachádza na prízemí domu v centre mesta - Hollého

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žilina

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2 - izbový byt Žilina - Bulvár

Reality Žilina

2 izbový byt | 58 m²

2-izbový byt vo výbornej lokalite – Bulvár, ul. Juraja Fándlyho Exkluzívne ponúkame na predaj

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

164,500 € 2836 €/m²

2 - izbový byt Žilina - Bulvár

Reality Žilina

2 izbový byt | 54 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Bulvári, ulica Juraja Fándlyho, 54,4 m2. Byt disponuje vstu

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

189,500 € 3509 €/m²

2 - izbový byt Žilina - širšie centrum

Reality Žilina

2 izbový byt | 51 m²

Ponúkame na predaj 2-KK byt v širšom centre mesta, na ulici Hollého. Byt sa nachádza na 3. nad

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

189,900 € 3724 €/m²

2 - izbový byt Žilina - Hájik

Reality Žilina

2 izbový byt | 50 m²

Nadštandardná novostavba 2 - izbového tehlového bytu na Hájiku s pekným výhľadom na okolie a Ma

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žilina

840 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

2 - izbový byt Žilina - Bôrik

Reality Žilina

2 izbový byt | 76 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame vám slnečný 2-izbový byt 76 m² v prestížnom projekte Euro Home Star na Bô

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

238,000 € 3132 €/m²

2 - izbový byt Žilina - Bytčica s komunitnou záhradou

Reality Žilina

2 izbový byt | 53 m²

Po úspešnom dokončení a odovzdaní bytových jednotiek novým majiteľom z 1.etapy, Vám aktuálne p

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

176,900 € 3338 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 - izbový byt Žilina - Závodie

Reality Žilina

2 izbový byt | 52 m²

Novostavba tehlového 2 - izbového bytu v Žiline sa nachádza na ul. Kvačalova na 1. nadzemnom po

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

169,900 € 3267 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie