Pekný 2 izbový byt Vlčince rezidencia Arboreum na prenájom

Reality Žilina

2 izbový byt | Arboreum | 54 m²

Ponúkame na prenájom slnečný pekný 2-izbový byt s veľkým balkónom o výmere 9 m2 a pivnicou vo v

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

STAROMESTSKÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, 87m2, ŽILINA - CENTRUM

Reality Žilina

2 izbový byt | Legionárska | 87 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka exkluzívne na prenájom staromestský 2-izbový byt s balkó

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2 izbový byt- Pod sadom, Závodie

Reality Žilina

2 izbový byt | - | 45 m²

Salea ponúka na predaj 2 izbový byt s výbornou polohou, byt je zariadený. Pozostáva z menšej ch

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

160,000 € 3556 €/m²

Prenájom 2 KK - izbového mezonetového bytu Bytčická ulica

Reality Žilina

2 izbový byt | Bytčická | 61 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2KK izbový byt Žilina, Bytčická. Plocha: úžitková 61 m2.Stav objektu

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

605 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

1, 2, 3, 4 - izbový byt v Žiline a okolí

Reality Žilina

2 izbový byt | - | 0 m²

Hľadáme pre klientov 1, 2, 3, 4, 5 - izbový byt v Žiline príp. okolitých obciach.

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

2-IZBOVÝ BYT S TERASOU, 57 m², ŽILINA - SLNEČNÉ TERASY

Reality Žilina

2 izbový byt | Mateja Bela | 74.6 m²

Hľadáte 2-izbový byt s veľkou terasou a vlastným parkovaním, ktorý je kompletne zariadený a ihn

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

199,990 € 2681 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Štýlový byt v historickom srdci Žiliny na prenájom

Reality Žilina

2 izbový byt | - | 110 m²

Ponúkame na prenájom - Luxusný 2-izbový byt v historickom centre Žiliny s terasou a výhľadomPon

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

800 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

2 - izbový byt s terasou a garážovým státím Vlčince II

Reality Žilina

2 izbový byt | Obežná | 62 m²

Príjemný 2-izbový byt v novšom komplexe Arboreum na sídlisku Vlčince. Byt je kompletne zariade

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

780 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PREDÁME 2IZB. BYT ŽILINA-BÔRIK 76 M2, TERASA

Reality Žilina

2 izbový byt | Tajovského | 71 m²

GRO&PARTNERS Vám ponúka na predaj byt v komplexe Amfiteáter (EuroHome), ktorý sa nachádza na 3

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

245,500 € 3458 €/m²

2-izbový byt v exkluzívnom projekte Scenéria Žilina (106)

Reality Žilina

2 izbový byt | Hôrecká cesta | 54.81 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája moderný mestský život s pokojom prírody? Predstavujeme Vám nový 2-

Publikované: 29.11.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

189,900 € 1950 €/m²

Na predaj pekný 2-izbový byt s loggiou Bulvár, Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Čajakova | 55 m²

NA PREDAJ pekný 2-izbový byt s loggiou v top lokalite – Bulvár, Čajakova ulica, Žilina Ponúkam

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

179,900 € 3271 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt - Hliny VII

Reality Žilina

2 izbový byt | Severná | 55 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt na Hlinách VII, len pár minút chôdz

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žilina

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

2-izbový investičný byt Fándlyho Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Juraja Fándlyho | 50 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre Žiliny vhodný ako investičný byt za účelom prenajímani

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

184,900 € 3698 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Túžite bývať na Bulvári a užívať si výhody starého mesta?

Reality Žilina

2 izbový byt | Fándlyho | 55 m²

Directreal Dynamic - Ponúkame Vám na prenájom šikovný 2 izbový bytík na 3.p. na Fándlyho ulici

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Slnečný 2 izbový byt Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | 50 m²

B10 Vám ponúka exkluzívne na predaj 2 - izbový byt v meste Žilina na Hájiku. Byt o výmere 50m2

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

144,999 € 2900 €/m²

Novinka
Novinka

Štýlový 2i byt s vlastným kúrením, ul.Tajovského, Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Tajovského | 60 m²

Hľadáte bývanie, kde sa stačí len nasťahovať, ktoré spája výhody centra mesta s pokojom a zeleň

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Žilina, Vlčince, Arboreum

Reality Žilina

2 izbový byt | 60 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniela Mazúrová, kontakt: 0905 506 465, nehnuteľnosť s

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žilina

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2i byt v širšom centre Žiliny. Preferované sú tichšie lokality

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žilina

170,000 € 2615 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | 40 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2- izbový byt, pripadne veľký 1- izbový byt - Lokalita -

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žilina

175,000 € 4375 €/m²

2-izbový byt (108) so záhradou v projekte Scenéria Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Hôrecká cesta | 44.04 m²

V projekte Scenéria Žilina ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s vlastnou záhradou a t

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

200,900 € 3542 €/m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Scenéria, Žilina (105)

Reality Žilina

2 izbový byt | Hôrecká cesta | 62.79 m²

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v projekte Scenéria, Žilina Hľadáte dostupné moderné bývanie v

Publikované: 29.11.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

196,900 € 3067 €/m²

2 - izbový byt Žilina - Vlčince 2

Reality Žilina

2 izbový byt | 67 m²

Kompletne rekonštruovaný a zariadený 2 - izbový byt na prenájom. Byt sa nachádza na 4/8poschod

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Nadčasovo zariadený 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Žilina

2 izbový byt | Bajzova | 55 m²

Prenajmem zariadený a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v Žiline na Bajzovej ulici. Byt s

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Žilina

430 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

2-izbový moderný, útulný byt s výmerou 54,4 m² v Žiline.

Reality Žilina

2 izbový byt | Juraja Fándlyho | 54.4 m²

Ponúkame na prenájom útulný 2-izbový byt s výmerou 54,4 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí v at

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Žilina

720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²