KÚPA BYT TRNAVA Hľadáme 1 alebo 2-izbový byt: - Financovanie vopred schválené

Reality Trnava

2 izbový byt | 0 m²

F003-01-MAHU Hľadáme nový domov pre nášho klienta v Trnave Pre nášho konkrétneho a seriózneh

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Trnava

170,000 €

NOVINKA Ponúkame na PRENÁJOM krásne zariadený 2i byt v Trnave Špačinská cesta

Reality Trnava

2 izbový byt | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekne kompletne zariadený byt po rekonštrukcii Trnava, Špačinská

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom: 2-izbový byt neďaleko centra Trnavy, voľný od 1.7.2026!

Reality Trnava

2 izbový byt | 50 m²

CASMAR Realitná kancelária ponúka na prenájom príjemný, novozrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyh

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trnava

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ NOVOSTAVBA 2-izbový byt 62,38m2 s predzáhradkou, pivnicou a park. státím v projekte Prúdy, ul. Včelárska Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Včelárska | 62.38 m²

Ponúkame Vám na predaj NOVOSTAVBU 2-izbového bytu 62,38m2 s predzáhradkou, pivnicou a park. stá

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 3044 €/m²

AARK: 2-izbový byt s potenciálom 3 izieb a panoramatickým výhľadom, Na hlinách 55, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Nezadaná | 63.7 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Alexandra Artimovičová 0910 251 135 V zastúpení klienta ponú

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

195,700 € 3072 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Trnava, výmera 60 m2 - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Trnava

2 izbový byt | 60 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivana Salczerová, kontakt: 0903 706 204, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

169,000 € 2817 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Trnava, dvojgaráž, záhrada, záhradný dom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Trnava

2 izbový byt | 62 m²

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Trnave, platba v hotovosti. Bližšie inform

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Trnava

170,000 € 3400 €/m²

PRENÁJOM / Moderný 2-izbový byt na Paulínskej ulici Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Paulínska | 55.6 m²

Hľadáte bývanie, kde máte všetko na dosah ruky a auto bezpečne zaparkované v suchu? Ponúkame na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trnava

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM / Svetlý 2-izbový byt s loggiou a vyhradeným parkovaním – Zelenečská ulica Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Zelenečská ulica | 48 m²

Ponúkame na prenájom vkusne zariadený 2-izbový byt, ktorý vás očarí svojou svetlosťou a výborno

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Trnava

520 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRENÁJOM / Moderné bývanie v top lokalite: 2-izbový byt v projekte Cukrovar, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrová ulica | 58 m²

Ponúkame na prenájom priestranný, kompletne vybavený 2-izbový byt v novostavbe Cukrovar. Byt je

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Trnava

570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom krásneho 2-izbového bytu s parkovacím miestom

Reality Trnava

2 izbový byt | Jozefa Adamca | 38.24 m²

JKV Real so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt, kto

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trnava

800 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Prenájom 1,5-izbového bytu, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | 41 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom 1,5-izbový byt v Trnave –

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trnava

580 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

IHNEĎ VOĽNÝ - Útulný 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii

Reality Trnava

2 izbový byt | 53 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s loggiou, ktorý sa nachádza na 3. poschodí bytového domu. Byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

169,900 € 3206 €/m²

Chcete predať svoju nehnuteľnosť?

Reality Trnava

2 izbový byt | 58 m²

Predaj či kúpa nehnuteľnosti patrí medzi najdôležitejšie životné rozhodnutia. Mojou úlohou je u

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

1 € 0 €/m²

Krásny 2-izbový byt s terasou 30m2 a parkovaním ARBORIA

Reality Trnava

2 izbový byt | Veterná | 55 m²

Realitná kancelária JKV Real so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom štýlový a kompletne zariad

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Štýlový 2-izbový byt po rekonštrukcii (2026) – Cassalle

Reality Trnava

2 izbový byt | Ludvika van Beethovena | 55 m²

Realitná kancelária JKV Real so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom krásny, kompletne zariaden

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trnava

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PROJEKT PÚPAVA PRI ALEJI | Úplne nový 2-izbový byt na prenájom

Reality Trnava

2 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom priestranný, úplne nový 2-

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trnava

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového bytu s predzáhradkou a parkovaním

Reality Trnava

2 izbový byt | Bulharská | 48 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom kompletne zariadený a komp

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ | PREDAJ 1+kk byt po kompletnej rekonštrukcií

Reality Trnava

2 izbový byt | Jiráskova | 48.1 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj kompletne zariadený a zrekonštruovaný 1,5-izbový byt vo vyhľa

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

154,900 € 3220 €/m²

Prenájom - štýlový 2-izbový byt s parkovacím miestom

Reality Trnava

2 izbový byt | Zelenečská | 52 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt o vým

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trnava

780 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom kompletne zariadeného 2-izbového bytu - Prúdy, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | 54 m²

JKV REAL ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe Prúdy na ulici Vč

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trnava

850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Krásny 2-izbový byt s parkovaním v projekte ARBORIA

Reality Trnava

2 izbový byt | 54 m²

Realitná kancelária JKV REAL ponúka na prenájom krásny 2-izbový byt s parkovaním v projekte ARB

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

TIMA Real* na prenájom - novostavba 2i bytu v centre, Pekárska ul.

Reality Trnava

2 izbový byt | Pekárska | 43 m²

TIMA Real Vám ponúka na prenájom novostavbu 2i bytu v úplnom centre, ul. Pekárska, Trnava. Mode

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Trnava

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty na predaj v Bratislave (8507)