HALO reality - Kúpa, dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | 52 m²

Pre klienta hľadáme 2-izbový byt v Spišskej Novej Vsi, uprednostňuje sa byt v tehlovom bytovom

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt s balkónom v Spišskej Novej Vsi, okrem sídliska

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

2 izbový byt s loggiou, 57 m2 - Gaštanová ulica

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Gaštanová | 57 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s loggiou v tichej lokalite mimo hlavného dopravného ťahu na Ga

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

107,000 € 1877 €/m²

2 izbový byt s balkónom - zelené údolie

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Púpavová | 59 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom 2 izbový byt s balkónom v novostavbe - zelené údolie. Moderný a

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Na predaj: 2-izbový byt s balkónom-Spišská Nová Ves, Tkáčská

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Tkáčska | 47 m²

Na predaj: 2-izbový byt s balkónom – Spišská Nová Ves, Tkáčská Predávam 2-izbový byt na 3. pos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

124,900 € 2657 €/m²

Prenájom 2-izbový byt v centre mesta Spišská Nová Ves.

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Rázusova | 53 m²

PR028N Reality Smolko - realitná kancelária Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

580 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

50% ZĽAVA NA PARKOVACIE MIESTO. UŠETRI 3300€ . AKCIA KONČÍ 31.5. 2- IZBOVÝ BYT S KUCHYNSKOU LINKOU V NOVOSTAVBE FABINIHO SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | J. Fabiniho | 52.41 m²

Popis nehnuteľnosti 50% ZĽAVA NA PARKOVACIE MIESTO. UŠETRI 3300€ . AKCIA KONČÍ 31.5. Ponúkame

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

132,900 € 2536 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s vlastným kúrením – Novoveská Huta

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Sadrovcová | 43 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s vlastným plynovým kúrením v mestskej časti Novoveská Huta

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

85,000 € 1977 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne 2- izbový byt v centre mesta

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Gorazdova | 51.39 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre mesta: Lokalita: centrum, Spišská Nová Ves

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

114,000 € 2218 €/m²

2 izbový byt, Topoľová 1913/15, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Topoľová | 46.53 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe 2-izbový byt č. 13 na Topoľovej ulici, ktorá sa nach

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

95,000 € 2042 €/m²

Prenájom bytu 2+1, centrum, Sp. Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Banícka | 50 m²

Ponúkame na prenájom dvojizbový byt v centre mesta Spišská Nová Ves na Baníckej ulici. Byt pozo

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Byt 2+1 v blízkosti centra mesta Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Duklianska | 70 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v radovom dome v blízkosti centra mesta Spišská Nová Ves. Byt o

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

94,000 € 1343 €/m²

Byt 2+1 s loggiou, sídl. Za Hornádom, Sp. Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Za Hornádom | 56 m²

Ponúkame na predaj dvojizbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku Za Hornádom v

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Byt 2+1 centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Letná | 70 m²

Ponúkame na predaj atypický dvojizbový byt v priamom centre mesta Spišská Nová Ves na ul. Letn

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

145,000 € 2071 €/m²

Nové Byty na predaj v Lokalite Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Spišská | 64.4 m²

Ponúkame na predaj 2-izbové moderné byty v projekte Zelené Údolie v Sp.Novej Vsi pod vrchom Bla

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Byty na predaj Spišská Nová Ves

158,000 € 2453 €/m²

Rezervované - Priestranný 2 izbový s parkovacím miestom, námestie Iglovia, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Námestie Iglovia | 67.7 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom a parkovacím miestom na Námestí Iglovia

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

185,000 € 2733 €/m²

Na predaj apartmán na prízemí s vlastným parkovacím miestom – uzatvorená rezidencia, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Sadová | 48 m²

Ponúkame na predaj apartmán nachádzajúci sa na prízemí bytového domu v uzatvorenej rezidencii

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

135,000 € 2813 €/m²

2i byt s balkónom, 58 m2 - Brezová ulica

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Brezova | 58 m²

Na dlhodobý prenájom ponúkame 2 izbový byt s balkónom v okrajovej časti sídliska Tarča na Brezo

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

470 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Bývanie s výhľadom na Tatry – zrekonštruovaný 2-izbový byt v top lokalite Spišskej Novej Vsi

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Za Hornadom | 56 m²

Directreal Super - Na predaj ponúkame štýlový 2-izbový byt s kuchyňou (2+1) nachádzajúci sa v

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

159,000 € 2839 €/m²

Exkluzívne 2- izbový byt s francúzskym balkónom v centre mesta

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Gorazdova | 60.57 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2-izbový byt s francúzskym balkónom v centre mesta: Lokalita: ce

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

124,000 € 2047 €/m²

2 izbový byt s loggiou - Trieda 1. mája

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Trieda 1. mája | 60 m²

Ponúkame na predaj svetlý a priestranný 2 izbový byt s loggiou vo výbornej lokalite sídliska Mi

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

136,000 € 2267 €/m²

PRENÁJOM 2- izbový byt s loggiou v centre mesta s parkovacím miestom

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 61.4 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom 2-izbový byt s loggiou v centre mesta s parkovacím miestom: Lo

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

630 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

(59 m²) KOMFORTNÉ BÝVANIE V 2-i BYTE NA PRENÁJOM V CENTRE MESTA

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Rázusova | 59 m²

KOMPLETNÚ AKTUÁLNU PONUKU nájdete na: hunadyreality.sk EXKLUZÍVNE ponúkam na PRENÁJOM príjemný

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový byt na prenájom

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Sadová | 52 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom 2-izbový byt na Sadovej ulici. Dispozične pozostáva z dvoch izieb

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (771)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie