2 izbový byt | Zimná | 67 m²
Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti
135,000 € 2015 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Spišskej Novej Vsi, ideálne s balkónom. Ce
Cena dohodou
2 izbový byt | Čsl. armády | 61 m²
Číslo ponuky: 9090 - Ponúkame NA PRENÁJOM EXKLUZÍVNY DIZAJNOVO ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNO
590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Fabiniho Ulica | 86 m²
Číslo ponuky: 9103 - Na PRENÁJOM ponúkame VEĽKÝ SLNEČNÝ MEZONET v Spišskej Novej Vsi na ulici
420 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 65 m²
Číslo ponuky: 9210 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM MODERNE A VKUSNE ZARIADENÝ DVOJIZBOVÝ BYT
680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Levočská | 62 m²
Číslo ponuky: 9187 - Ponúkame NA PRENÁJOM SLNEČNÝ REKONŠTRUOVANÝ TEHLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNO
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Slovenská | 54 m²
Číslo ponuky: 9111 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ SLNEČNÝ 2-IZBOVY BYT nachádzajúci sa v cent
107,000 € 1981 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
Bývanie v centre bez kompromisov – 2-izbový byt na Zimnej ulici (max. 3 osoby) ALPIA.SK – Makl
480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | - | 56 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt s loggiou, sídlisko Tarča, Spišská Nová Ves. Nehnute
106,000 € 1893 €/m²
2 izbový byt | - | 56 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový byt v meste Spišská Nová Ves na ulici Za Hornádom. Nachádza sa na 6
Cena dohodou
2 izbový byt | Hviezdoslavova | 50 m²
Exkluzívne ponúkame na prenájom 2 izbový byt s balkónom, centrum, Spišská Nová Ves. Nachádza sa
550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | - | 74.3 m²
Ponúkame na predaj 2 izbové a 3 izbové byty s balkónom alebo terasou v lokalite „Zelené údolie“
158,000 € 3122 €/m²
2 izbový byt | Odborárov | 54 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový podkrovný byt v širšom centre, Spišská Nová Ves. Nehnute
125,000 € 2315 €/m²
2 izbový byt | Zimná | 83 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt v meštianskom dome priamo v historickom centre mesta
249,000 € 3000 €/m²
2 izbový byt | - | 54.8 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový byt v meste, centrum, Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť sa nachádza v
Cena dohodou
2 izbový byt | - | 44 m²
Ponúkame na prenájom 2 izbový byt s terasou, ulica M. Gorkého, Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť s
590 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | - | 55 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt, centrum, Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť sa nachádza
109,000 € 1982 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 56 m²
SHARK REAL ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný len pár
156,000 € 2786 €/m²
2 izbový byt | 54 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt na sídlisku Tarča. Hľadáte bývanie bez budúcich finančn
119,000 € 2204 €/m²
2 izbový byt | Banícka | 55.7 m²
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj 2-izbový byt na Baníckej ulici v Spišskej Novej Vsi.
123,900 € 2224 €/m²
2 izbový byt | 51.5 m²
Firma ILP má pre vás 2-izbový byt na prenájom v SNV na Gorazdovej ulici v centre mesta. Táto lo
500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Krčméryho | 48.41 m²
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj alebo výmenu 2-izbový byt v SNV. 2-izbový byt s otvo
Cena dohodou
2 izbový byt | Tkáčska | 50.48 m²
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na prenájom 2-izbový byt s loggiou na Tkáčskej ulici na sídl. Z
550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Za Hornádom | 56 m²
Firma ILP má pre vás na predaj v SNV 2-izbový byt (56 m²) po kompletnej rekonštrukcii, nachádz
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.